Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri keten tohumu

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
göğüs byütücü etkisi varmış hiç duydunuzmu kızlar? küçten dahamı yararlı olur?

hiç duymadım :1no2:
keten tohumunun zayıflattıgını biliordum :1no2:

Bir kaç gündür kulağıma gelen birşey keten tohumu ben yağ yakıcı ve zayıflatıcı özelliğini biliyorum ve aklıma gelen şeyde göğüsler yağ dokusundan oluşuyor ve yağ eriten birşey nasıl göğüs büyütebilir?
Ancak araştırın siz bu sadece benim yorumum...

evet bende duydum keten tohumunun göğüs büyütücü etkisi olduğunu.. hatta suna dumankayanın göğüs büyütücü olarak verdiği bi çay var tarifinde keten tohumuda geçiyordu.

Ya suna dumankayaya kalsa, fındık yağı da tüylenme yapıyor hiç alakası yok.
(Ben kullanıyorum göğüs için.)
ınanmayınn şu kadına.

Keten tohumu doğal östrojen salgılıyor diye biliyorum. E bunun sonucunda östrojenle birlikte göğüsler de büyüyecektir herhalde .. zemuszemus

benim annem kilolarından kurtulmak için keten tohumunu yoğurtla karıştırıp yiyodu ve inanırmısınız kadının göğüsler zaten kafam kadardı ama dahada şişti bu şişme geçicimiydi bilmiyorum...annemede diyorum şunlardan azcık banada versen nolurkisempatiksalakcinni

bende östrojen salgısını arttırdığını duydum küç bitsin ona başlıycam kızlar böyle şeyleri bir arada kullanmayın ve uzun süre de vücüdü aıştırmayın yağlarınızı çaylarınızı yada böyle şeyleri 1 2 ayda bir değiştirin

Kremlerle haplarla göğüs büyültme-göğüs küçültme başlıklı bütün mesajlara bu cebabı yazdım..

Kremler bantlar yada bitkisel her neyse, göğüse sürülmesiyle göğüse dışarıdan östrojen, prlaktin vb. hormonların verilmesi demektir..
Menopoza girmiş kadınların bile adet görmek için östrojen içeren hapları içmesini istemiyor doktorlar.. Kanseri davet etmekten başka birşey değil..
Kaldıki meme büyütmek/küçültmek için büyük risk.. Bide direk göğüse sürüyorsunuz.. meme kanseri olmak istiyorum diyorsunuz yani..
dolgulu destekli telli sütyenleri bile kullanmayın diyorlar..

zaten yediklerimiz içtiklerimiz yılardır hormon içeriyor, cep telefonları, baz istasyonları, elektrikli aletler, bilgisayarlar, bir yığın radyasyon altında yaşıyoruz, birde ailede kanser geömişi varsa, sürün kremleri sürün diyorum başkada birşey demiyorum..

Erkekler avucunu doldursun yeter gözüyle bakarlar memeye, büyük göğüsde toparlayıcı sütyenle gayet normal görünebiliyor..

Hem illede büyük yada küçük olsun diyorsanız krem hap kullanmayın gidin bir doktora 30 dakika- 1 saatlik operasyonla büyültüp küçültsün.. büyültmede meme ucunu 3 cm kesip içine slikon koyuyorlar.. videosunu izlemiştim..iz yok.. küçültmeyi bilmiyorum ama ne olursa olsun sağlığı riske atmaktan iyidir...yıllardır yapılıyor bu ameliyatlar ameliyat bile değil küçük operasyon.. 1500-3000 arasında değişiyor..

X