Cilt Bakımı Ürünleri avon clear skin ürünlerini kullanan varmı??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

immortal__07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
194
0
30
ya başlıktada belrttm gbi avonun bu urunun kullanan varmı acaba bnm cildimde sivilce izleri var ve cildim bayağı bir yağğlı kullansam yararı olrmu acaba..??

cvplar için şmdiden tesekkr edrm ..

clearskin ürünlerini kullandım fena sayılmaz sivilce lekelerini götürmez bende de var gitmedi. ama yüzündeki yagı falan götürüyo cildini pürüzsüzleştiriyor:ecrin_bebek:

cnm ben tokniginden cok memnun kaldım..ama sivilce lekesi gecirmez tonik..

leke için kil maskesini kullan bnm sivilcelerimi azaltan lekeleri azaltıgını dusundugum kil maskesi bide cilt tonunu düzelten nemlendirici krem..

ben kullandım bir süre iyi geldi ama ürünü bırakınca daha kötü oldu cildim herkesin cilt yapısı işte

bi zamanlar kullanmıştım ama öyle bi faydasını gördüğümü hatırlamıyorum, memnun kalmadım ben

Bende tonik kullanıyorum...sivilcelerime ve siyah noktalarıma iyi geldi...ama ben sivilce sorunu olan biri değilm zaten o yüzden yağlı cildi olanlar için durum nasıl olur bilemiyorum ama ben memnun kaldım

Ben clear skin kullanmıstım.hakkatende güzel temizliyor cildi.ama cildin yaglıysa 2 saat sonra falan aynı oluyor.yani yaglanmayı geciktirmiyor.sivilcelere de yararı yok.gecirmez yani.ama güzel bir temizleyici bende hala var. yerimseniben

clear skin pellingi müthiş. 4-5 senedir kullanıyorum. daha iyisini bulamadım. diğer ürünleri hakkında bir fikrim yok

bnm cildim pürüzsüdü hiç bi sorunum yoktu kızlar bu yüzden nasıl böle die die bitiremiodu:KK70: şimdi sivilceler başladı(patlıcak türden olanlardan diil ama söliim)) tekrar clear ürünleri kullanmaya başladım azaldı..yakında yok olurlar umarm :KK70:

arkadaslar bnde clearskın arındırıcı sıkılaştırıcı toniğini aldım fakat nasıl kullanacaqımı bilmiorum bilen varsa bana bilg verebilir mi??

ben 3 tane clearskin ürün sipariş vermiştim 2 gün önce bana ulaştı
biri arındırıcı maske,biri siyah noktaları temizleyen temizleyici,biri de arındırıcı sıkılaştırıcı tonik
toniği günlük kullanıyorum(daha 2 gün oldu ama olsun kaydirigubbakcemile3 )
arındırıcı maske de 1 defa kullandım,sanırım naneli olduğu için bir ferahlık veriyor
siyah nokta temizleyiciyi de henüz kullanmadım
qamze18,canım pamuğa dök,yüzünü sil.bu kadar yerimseniben

Avon Clearskin termal maskesını kullandım,ısıttıktan sonra bir 5-10 dakıka bekletın dıyorlar ama benım 2 dakıka bıle olmadan yüzüm yandı,tek sefer kullandım bi daha da kullanmam zaten.

bende siparis verdim canim bakalim nolcak
siparisim gelsin deneyem
sonuclari yazarim canlarim
ama sinif arkadasim cok memnun kaldi sivilcelerini gecirdi
yuzunde sivilce lekeside kalmadi
denedimde yazarim

X