Saç Kesim Şekilleri Kahkül problemi ve yüzüm

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

SceneRush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
233
2
Ben çocukluğumdan beri kahkül hayaliyle yaşıyorum ama alnım dar diye kimse izin vermiyor alnı dar olupta kahkülün çok yakıştığı insanlar var mı bir de ben yüz şeklimi bilmiyorum nasıl anlayacağım ayrıca alnı darsa bi insanın kahküle tepeden başlanarak uzun tutulamaz mı yardım kızlar

Son düzenleme:
Ben çocukluğumdan beri kahkül hayaliyle yaşıyorum ama alnım dar diye kimse izin vermiyor alnı dar olupta kahkülün çok yakıştığı insanlar var mı bir de ben yüz şeklimi bilmiyorum nasıl anlayacağım ayrıca alnı darsa bi insanın kahküle tepeden başlanarak uzun tutulamaz mı yardım kızlar

canım dediğin gibi kahkül yukarıdan yapılarak uzun durabilir.genelde öyle yapılıyor zaten.benim alnımda pek geniş sayılmaz ama kahkül kestirdim resmi koyuyorum istersen gör ona göre karar ver kaydirigubbakcemile2zemuszemus

canım nasılki yüz seklin biraz tarif edersen yorum yapabilirim.yani inca uzun yada yuvarlak hatların mı var.

Yüzümün ne şekil olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle ince uzun ya da üçgen değil şu ana kadar gittiğim kuaförler oval ya da yuvarlak dediler bazıları kare bile dedi bende bıraktım yani yüz şeklim biraz yuvarlak birz oval az da kare denilenlere göre çıkabilirseniz çıkın işin içinden :)

sen en iyisi kahkül kestir ve içinde kalmasın yakışmadığını düşünürsen birkaç ay tel tokayla tutturursun.böyle acaba yakısır mı yakışmaz mı düşüncesiyle yaşayamazdım ben şahsen

yüzün yuvarlaksa çok pişman olursun canım

zaten yuvarlak yüz inanılmaz bir dezavantaj

incecik olsan bile kilolu gösteriyor seni

bide kahkül kestirsen vayyy haline haberin olsun kaydirigubbakcemile2

photoshopu indiriyorsunda

nasıl kullanıcağını biliyormusun yüzüne göre cuk oturtman lazım saçı

doğru sonuca varmak için

bak e-kolayın mahmure bölümünde

bi program var ordan resmini ekleyip

ordaki saç şekillerini resminin üzerine koyabiliyorsun iki saniyede

Yok biliyorum canım bunca yıllık photoshop tecrübem var ama hiç kahkül denememiştim birden ilham geldi :) o ekolaydakileri denedim ama aşırı yapay duruyorlar

hımm biliyorsan tabiki yap

ben bilmiyosan uğraşma diye şeyettim

evet çok yapay ama hiç yoktan iyidir :)

benim de toplu bi yüzüm var, kahkül yanaklarımı iyice ortaya çıkarıyo belki, ama gene de seviyorum ben kahkülü. yuvarlak yüzlüler için en ideal kahkül yanlara doğru kat kat uzayan kahküdürl. saçın ön tarafı da katlı kesilirse yüzü daha ince ve uzun gösterir bu kesin. alın olayında da kahkülü kaşa kadar indirmezsen veya tepede düdük gibi kısa bırakmazsan çok hoş olabilir.

Ben anne hathaway inki gibi bir şey istiyorum sabit kahkül konularının birinin ilk mesajındaki gibi ama işte

X