Kalorifer petei ve uzun perde...

garfieldim

aşığım
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
101
1
43
biliyorum yeri burası değil ama burası aktif bir bölüm hemen yorum geleceğine inanıyorum o yüzden buraya açtım konuyu.

kızlar,kalorifer yanmaya başladı beni de bi telaş aldı perdelerimi uzun yaptırdım şimdi tedirginim acaba petek perdeyle birbirine değiyor ve yanar mı diye korkuyorum kısaltma mandalları aldım ama perdeme zarar veriyor denedim napcam ben ya:KK43:

yanmaz ama içeriye ısı girmesini engeller ve perdeyi sarartabilir sarartmasa da zarar verir diye düşünüyorum
mandaldan başka çözüm de aklıma gelmiyor ya da kestirmek

benimkide öyleee ne yapıcamı bilmiyorum bende mandal aldım ama oda güzel olmuyo

ya o mandallar zarar verdi birine denedim perdede çizik oluştu ve de hiç hoş durmuyor çoğu kişi yanmaz diyor ben de onu takıldım artık isi felan düşünmüyorum da aman yanmasın çünkü baya bi sıcak petekler

evim kaloriferli ve bütün odalarımda uzun perde var, gece gündüz kaloriferin sönmediği bir evde oturdum valla hiç biri de yanmadı, ısıyı engelliyeceğini de düşünmüyorum tül değil mi zaten

Tül ince olduğu için ısıyı dışarı werir merak etme tülünde yanmaz rahatlıkla kullanabilirsin kestirme sakına.s.

Benim de tüllerim uzun yanmıyo merak etme..2 yıldır kullanıyorum..opuyorumnanaktan

bnde tahta çamaşır mandalları ile ara ara tutturuyorum hoş duruyo perdeme zarar vermiyo:)

ya o mandallar zarar verdi birine denedim perdede çizik oluştu ve de hiç hoş durmuyor çoğu kişi yanmaz diyor ben de onu takıldım artık isi felan düşünmüyorum da aman yanmasın çünkü baya bi sıcak petekler

Yanmaz ama iceriye isi girmez bos yere yakarsin neredeyse. Oldugu gibi camla perde arasina sıkışır isi. Kestirebilirsin belki.

X