Saç Rengi ve Saç Boyama Naz Elmas'ın Nefes Dizisindeki Saç Rengi

sentimental acıklamaların için cooook teşekkür ederim harfiyen uygulayacagım.sadece bir yerini anlamadım şimdi ben iki boyayı birbirine karıştırayımmı yoksa sadece cikolata kahveyami boyayım hayatımm.
bence karıştılabilir bernacım ama iki renk birbirne yakın baskın olan daha fazla belli olacaktır.genelde 2 farklı boya biri açık biri koyu olunca mantıklı oluyor yani renk dengeleniyor mesela benim kullandığım kumral ton altın toffedan 2 ton koyu ortasını buluyorum karıştırınca.ama benzer iki rengi karıştırmayı hiç denemedim canım nasıl bir sonuç veriri emin değilim aslında

bak arkadaş ta kullanmış memnun kalmamış artık eleyebilirsin diğer rengi:)

saçımda bi çok rengi denemiş biri olarak bir yorum yapmak istedim kızlar. sakın he üzerinde 6 yada 6 küsür yazan hiç bir boyayı kullanmayın bu rengi elde etmek istiyorsanız alakası bile yok koleston zaten koyu bir boyadır her rengi koyu çıkar.7 ve üstündeki renkleri kullanmalısınız bu renkler için gelelim nasıl elde edebileceğinize uanki saç rengim buna çok yakın. ancak evde boyayacksanız kumaral tonarında bir bayan olmanız lazım kestane tonlarıysanız evde bikerede boyama ile bu sonuç zor .açmanız lazım bikaç boyamdn sonra anca.kahve köpüğününde bu renkle ilgi yok denemeyin sarıya yakın bir ton oluyor.Akaju kahve hayal kırıklığı yaratır sarışın bir arkadaşım kullanmıştı saçları çok koyulaştı.tarçın bakır meselesine gelince oda toğun kımızı ve turuncu içeren bi renk 2 haftada akar bunla tamamen alakasz bir renk olur ilk yaptığınızda da benzemez.ama palet altın toffee ile palet kumralı karıştırırsanız ve kendinizde kumralsanız çok yakın bir renk elde edersiniz.

Merhaba Sentimental;
sitede gezinirken sırf senin saç boyamadaki bilginden yararlanmak için üye oldum :)
Sana sormak istediğim benım doğal saç rengim açık kestane &koyu kumral senın söyledıgın sekılde boyarsam bu sac rengını elde edebilirmiyim? Tarif ettiğin bu renk senın resımdekı rengın degıl mı ? Resmini daha buyuk olarak gorme şansımızvarmı? Bu renkte kızıllık yok degıl mı?Bırde hangi oranda karıstıracagız bu boyaları benım sacım cok uzun degıl herıkısınden yarım yarım koyarsam olur mu? çook soru sordum. Tüm sorularıma verdıgın yanıtlar ıcın şimdiden teşekkür ederimmmm...kaydirigubbakcemile3

KAHVE KÖPÜĞÜ

AKAJU KAHVE

canım aman sakın akaju kahveye boyamayasın, kutu üzerindeki renge aldanıp boyamıştım ama kutuyla alakası yok..akaju kahve bildiğimiz koyu kızıl kahve oluyor....bence de bu renk kahve köpüğü de değil, ondan daha parlak bir renk..çikolata kahve de değil...o koyu oluyor çünkü..tek renkle değil de sanki bir iki boya karıştırılarak elde edilmiş gibi geldi bana..naz elmasın önceki saç rengini istersen onu nasıl elde edebileceğini biliyorum ama :))

Son düzenleyen: Moderatör:
ayyy niyeti bozup boyatsammı saçlarımı yaaa yakışırmı bana bilmiyorum kiii saçlarım uzun ama naz kadar hacimli değil bide kaşlarım siyah... tam olarak ne renk olduğunu da çözemedim kuaföre gidip derdini anlatmakta zaten bi dert... ağlayarak çıkmakta var kuaförden... eskiden ciddi bi kuaför zedeydim çünki... cearetimi toplamam lazım sanırım:))
siyah kaşlarla bu boyayı sakın deneme cnm çok sırıtır :)

benim kendi saç rengim koyu kumral. bunun üzerine palette tarçın bakır boyadım üç kez. 1. sayfada allegrianın koyduğu resimlerden sonuncusundaki gibi oldu. ben de resim koyamıyorum. istersen biraz araştır. benim kaşlarım saç tonumdan açıktı ve çok da seyrek zaten o yüzden kaşlarımı boyamadım.

canım aman sakın akaju kahveye boyamayasın, kutu üzerindeki renge aldanıp boyamıştım ama kutuyla alakası yok..akaju kahve bildiğimiz koyu kızıl kahve oluyor....bence de bu renk kahve köpüğü de değil, ondan daha parlak bir renk..çikolata kahve de değil...o koyu oluyor çünkü..tek renkle değil de sanki bir iki boya karıştırılarak elde edilmiş gibi geldi bana..naz elmasın önceki saç rengini istersen onu nasıl elde edebileceğini biliyorum ama :))

cnm naz elmasın önceki saç rengini verebilirsen çok sevinirim. ben de oldukça beyaz ten ve açık kestane saç rengine sahibim. yakışırmı sence???*

cnm naz elmasın önceki saç rengini verebilirsen çok sevinirim. ben de oldukça beyaz ten ve açık kestane saç rengine sahibim. yakışırmı sence???*
canım bu forumda da daha önce yazılmıştı ordan biliyorum ben de,palette tarçın bakır ve palette açık papatyayı karıştırıarark boyarsan naz elmasının tam olarak eski saç rengini elde edebilirsin canım..ayrıca bu elde ettiğin renk için hiç akmıyor diyorlar..bence beyaz tenlilere çok yakışır diye düşünüyorum zaten naz elmas da beyaz tenli sayılır canım..teni koyu değil o kadar..ama kaşların ne renk kaş rengin de önemli yani..

Son düzenleme:
Bende naz elmasınkı gibi bi ten rengine sahibim ve bu renge bayılıyorum ,kıs basında karamel tonlarında boyatmak ıcın kuafore gittim ve oryeli sacımda fazla tutan beceriksiz kuafor sayesinde civciv sarıdan beter ıgrenc bir renk oldu,tabi ustune 3 kez koyu cikolaya kahvesi surduler,sans eseri buna yakın bi renk oldu :) Yani kısacası kızlar konustugum bi kuaforun demesine gore karamel tonları ve bu tonları tuturmak biraz ustalık ısteyen biseymiş,kuafore yaptırmakta fayda var

ashlee simpson'un saç rengine benziyor hatta aynısı diyebilirim..resim ekleyemiyorum ama onada bi bakın onunki daha güzel sanki...=)

bu rengin içinde kızıllık var yani koyu karemel sanırım
tutturmak biraz zor olabilir
eyvahedigeldismile

X