Saç Rengi ve Saç Boyama Naz Elmas'ın Nefes Dizisindeki Saç Rengi

bu rengin ne oldugunu bulan hala yokmu kızlar yada deneme yanılma yoluyla keşfeden ???:uhm:

sentimental arkdaşm ya banada yardmcı olurmusun lütfeeen:Saruboceq: daha öncede sormştm ama kmse yardmcı olmamştı:KK43: ben uzun zamandr alix 7.44le 7.8 boyuyom yoğun bakırla koyu karamel oluo. ama çok akıo ve skldm böle kahveli tonlar istym ama koyu olmck bişi nedysn ve hangi marka kullnmlymsenceee..

palette radiance büyülü kahve rengine benzio gibi geldi.

Eklentiler

• $66_BUYULU_KAHVE_pboxx-pixelboxx-86823_300dpi_1772H_1772W.jpg
    $66_BUYULU_KAHVE_pboxx-pixelboxx-86823_300dpi_1772H_1772W.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 294
ben saçımı kolestonun karamel kumralına boyamıştım.ama bundan çok çok az daha koyu bi ton istiyorum.palettenin karamelini mi denemeliyim yoksa altın toffie yi mi?

ben naz elmasin bu fotografiyla kuafore gittim;

bronz kahve+bakir karistirip boyadilar,

renk tutmasina tuttu ama 3 hafta da akip gitti.

simdi be de evde boyamak istiyorum cunku 3 haftada bir kuafore gidemem, yarim gunumu aliyor, biktim artik.

bu renkler cok cabuk akiyor kizlar aklinizda olsun.

ben saçımı kolestonun karamel kumralına boyamıştım.ama bundan çok çok az daha koyu bi ton istiyorum.palettenin karamelini mi denemeliyim yoksa altın toffie yi mi?

kolestonun karamel kumralı toffeden daha koyu olmuştu...ben ikisinide denedim canım...:1rolleyes:

kolestonun karamel kumralı toffeden daha koyu olmuştu...ben ikisinide denedim canım...:1rolleyes:

teşekkür ederim.kimse cevap yazmadığı için ben de bu süre zarfında kafama göre boyadım değişik renklere.garnier amonyaksız fındık kabuğu ve kumralı karıştırdım daha sonraki ay garnier amonyaksız fındık kabuğu ve sıcak çikolatayı karıştırdım.ondan sonra voila cappuccino daha sonra da voila sıcak çikolata.şimdi sıcak çikolata var saçımda anlıcağın.önümüzdeki ay için de kuaför malzemesi satılan bi yerden koyu kumral çikolata altın diye bi renk aldım iki tüp.şansıma bi kuaför de kendine malzeme almaya gelmişti o önerdi.karamelimsi bi renk oluyo çok beğeniyolar bu rengi dedi.bakalım ne çıkıcak hehe.

naz elmasın eklenmiş fotolarına bayıldım. saç rengi süper. sanırım aradığım rengi buldum. teşekkür ediyorum :)

Diğer sayfadakı yorumları okudum da ben loreal türk kahvesi yaptım saçımı daha bugun ve 45 dakıka bekledım çokda güzel oldu ve çok iyi tuttu koyu bir renk ama yüzünü sert gostermıyor ınsanın ışıkta çok hoş parlıyor mor gıbı oldu demişsiniz bence sizin saç renginizlede alakalı olabılır çok hoş bir renk begendım

ben yazılanları yeni okudum ben de o rege bayılıyorum bence palette tarçın bakır bu renk ancak biraz daha koyusu
bence kuaförü kahve ya da kumral ile bu tarçın bakırı karıştırıp naz elmasa uygulamış olabilir...

ama tabi kahve ya da kumraldan %10 gibi çok az karıştırmalı sonra da çok koyu çıkabilir yani ben denesem o rengi düz kahve ile karıştırarak denerdim ama saç rengimden memnunum az saçım var o yüzden değiştirmeyeceğim

kızlarr bu rengi elde etmek için tarçın boya ve natural colors koyu sarı boyayın bu ton bronze kahve yani bronze ağırlıklı az bişey kahve kuaförde öyle yaptırıyorum ben şu anki saç tonum bu.

X