Saç Rengi ve Saç Boyama Naz Elmas'ın Nefes Dizisindeki Saç Rengi

GunIsigiHayal

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
207
14
Arkadaşlar Naz'ın bu dizideki saç rengini de şeklini de çok beğendim birazdan resimleri ekleyeceğim.Rengi çok merak ediyorum.Lütfen yardımcı olun:)

Şımdi öğrendim arkadaşlar 100 mesaj yazmadan resim ekleyemeyecekmişm elinde resim olan benm için eklerse sevinirim ya da görenler bana hangi renk olduğunu bildirirse çok teşekkürler şimdiden:)

allegria teşekkürler canım:) tam da ekleyeceğim resimleri eklemişsin :) ben çok beğendim ya şeklini rengini falan çok hoşuma gitti.

bir de farkettiyseniz her resimde farklı bi tonda gözüküyor.
bazı resimlerde kahve ağırlıklı bazılarında bakır ağırlıklı gibi çözemedim ben.

ayyy niyeti bozup boyatsammı saçlarımı yaaa yakışırmı bana bilmiyorum kiii saçlarım uzun ama naz kadar hacimli değil bide kaşlarım siyah... tam olarak ne renk olduğunu da çözemedim kuaföre gidip derdini anlatmakta zaten bi dert... ağlayarak çıkmakta var kuaförden... eskiden ciddi bi kuaför zedeydim çünki... cearetimi toplamam lazım sanırım:))

allegria teşekkürler canım:) tam da ekleyeceğim resimleri eklemişsin :) ben çok beğendim ya şeklini rengini falan çok hoşuma gitti.

rica ederim canım opuyorumnanaktan
karamel gibi de duruyo tam çözemedim ben de ama inanılmaz güzel gerçekten
bu boya ile elde edilir mi acep çikolata karamelmiş bu :uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de çok beğendim ama cesaret edemiyorum.
Bi de hiç boyatmadım daha saçlarımı kendi saç rengimi de çok seviyorum.Koyu kumral saçlarım uçları hafif küllü kumral gibi.Baya beyaz tenliyim naz gibi.Kaşlarım ince ama onlar da saçlarımda aynı renk.Yani boyarsam kaşlarımı da boyatmam gerekicek.

bir de farkettiyseniz her resimde farklı bi tonda gözüküyor.
bazı resimlerde kahve ağırlıklı bazılarında bakır ağırlıklı gibi çözemedim ben.

ışıktan renk tonu farklı çıkabilir ama gerçekten çok hoş bi kız su naz elmas.ama dizide bazı sahnelerde çok bönbön bakıo ama olsun :bbo:

Ben saçlarımı geçen ay bakıra boyatmıştım ve saç rengim bayağı aktı ve şuan yeni renk nazın rengi oldu :)))))))) Zaten bakır hemen aktığı için 2 haftada naz elmasın rengine döndü :)

bende çok beğendim kesinlikle rengi bulabilrsek adını bend eyaptıracam kaşlarımıda ilkdefa boyatmış olucam çünkü bende bu renk kaşlarıda boyadında daha güzel duracaktır özellikle beyaz tende...aca çıktısını alıpmı gitsem kuaföre yada haftasonu tekrarı olduğund adizinin kuaföre koşup atvyimi açtırsam lülülülülülükafamçokkarıştı:sm_cool::sm_cool:

rica ederim canım opuyorumnanaktan
karamel gibi de duruyo tam çözemedim ben de ama inanılmaz güzel gerçekten
bu boya ile elde edilir mi acep çikolata karamelmiş bu :uhm:

bu boyayla bu renk olmaz..ben boyadım, bu boya fazla renk değişimi yapmıyor saçta..sadece karamel ışıltılar veriyor..renk geçişi için uygun bir boya diil..

Son düzenleyen: Moderatör:
X