Saç Rengi ve Saç Boyama Naz Elmas'ın Nefes Dizisindeki Saç Rengi

evet ya her resimde farklı görünüyor zaten hepsi de birbirinden güzel ama:)
ya ben ilk defa boyatıcam bu renk uçbi renk olmaz di mi? yavaş yavaş aralarına ışıltılar alttırarak mı gitsem?

bence olmaz çünkü hoş ve doğal sayılabilecek renkler bende yarın boyatacam saçımı şuan bakır kızıl turuncu gibi bakalım olucakmı fotoğraflardaki renklerden herhangi biriCADIARZU

aa eğer o renklerden biri olursa fotoğrafını yollar mısın merak ettim şimdi?
çok güzel renk ama ya beyaz tenliysen kesin yakışır zaten.kaşlarını da mı boyatıcaksın?ben saçlarımı ilk defa boyayıcam koyu küllü kumralmş saç rengim :) bi de kaşlarımı da mı boyamalıyım aman allahm :)

aa eğer o renklerden biri olursa fotoğrafını yollar mısın merak ettim şimdi?
çok güzel renk ama ya beyaz tenliysen kesin yakışır zaten.kaşlarını da mı boyatıcaksın?ben saçlarımı ilk defa boyayıcam koyu küllü kumralmş saç rengim :) bi de kaşlarımı da mı boyamalıyım aman allahm :)

kızlar o rengi ben kullanıyordum aynısıydı. palette tarçın bakır ve palette n in açık papatya rengi var o ikisini karıştırınca aynı bu renk oluyor. benim saçımı gören herkes soruyodu nerde boyatıyosunuz dye. ama zemn rengi koyu olanlarda aynı tutmayabilir ben bakırın üstüne boyamıştım. ama emin olun aynı o renk. saçı kumral olanlarda aynı rengi dediğim boyalarla tutturabilirler

şeytan yine dürtmeyee başladıı benii ya sarıdan dönsemmi acaba güzel renkmiş buu CADIARZU

bncede resimlerde çok koyu çıkmış gerçekte çok açık bi renk bakırla küllü sarısı gibi bişiy..ve bu renk saç çok bakım istio sürekli makyaj ve fön

hadı ya ben cok ıstıodum bu renge boyamayı bıde cok beyaz tenlıyım normalde de makyaj yapmıorm fazla.soluk gosterır heralde ama cok uzuldummm :KK43:(

saçımda bi çok rengi denemiş biri olarak bir yorum yapmak istedim kızlar. sakın he üzerinde 6 yada 6 küsür yazan hiç bir boyayı kullanmayın bu rengi elde etmek istiyorsanız alakası bile yok koleston zaten koyu bir boyadır her rengi koyu çıkar.7 ve üstündeki renkleri kullanmalısınız bu renkler için gelelim nasıl elde edebileceğinize uanki saç rengim buna çok yakın. ancak evde boyayacksanız kumaral tonarında bir bayan olmanız lazım kestane tonlarıysanız evde bikerede boyama ile bu sonuç zor .açmanız lazım bikaç boyamdn sonra anca.kahve köpüğününde bu renkle ilgi yok denemeyin sarıya yakın bir ton oluyor.Akaju kahve hayal kırıklığı yaratır sarışın bir arkadaşım kullanmıştı saçları çok koyulaştı.tarçın bakır meselesine gelince oda toğun kımızı ve turuncu içeren bi renk 2 haftada akar bunla tamamen alakasz bir renk olur ilk yaptığınızda da benzemez.ama palet altın toffee ile palet kumralı karıştırırsanız ve kendinizde kumralsanız çok yakın bir renk elde edersiniz.

sentimental senin baya bir bilgin var saç boyamayla sanırım:) banada yardımcı olurmusun? benim saçlarım koyu kumral ben saçlarımı bitter cikolata rengine boyamak istiyorum yani koyu olsun istiyorum tam cikolata degil biraz daha koyu sence hangi marka ve renk almalıyım? birde bana lorealin türk kahvesi ve cikolata kahvesini karıştırırsan olur dediler sence?

söylediğin renklere baktım az önce canım nette.çikolata kahvesi koyu tonlar için güzel bir renk.beyaz tenliysen parlar yakışır tenine.ben kumral ve kahve tonlrı arasında çok geçiş yaptım baya denedim oyüzden deneyimim oldu.bir de evde boyamama rağmen güzel renkler tutturuyorum arkadaşlarımın saçlarınıda boyuyorum bisürü ton denedim oyüzden. bahsettiğin renkte hafif kızıllıkta var söyleyeyim 4-5 hafta sonra hafiften akmaya başaldığında açılır rengi ama kendi saçına çok uzak bir renk olmadığı için çıkan dip saçların fazla sırıtmaz.he bir de ben boyarken diş fırçası ve yumurta sürme fırçası kullanıyorum böylece asla dalgalı bi renk olmuyo saçımda heryer eşit dağılıyo. kuaföre gittiğimde hep nerde boyatıyosun diye soruyo kuaför bana. kendi kuaförüm bile hala ikna olmadı benim yaptığıma evde boya böyle tutmaz deyip duruyo :) en tepeleri en son diş fırçası ile boya aşağı kısımlar bitince. saçın dipten geride klan orta kısımlarını yumurta sürme fırçası ile boya. eldivenle boyarsan bazı yerlere çok bazı yerlere az gider yoğunluk kötü dağılır.ama en tependeki saçları en son boya yoksa daha açık tutar. kolay gelsin canım

sentimental acıklamaların için cooook teşekkür ederim harfiyen uygulayacagım.sadece bir yerini anlamadım şimdi ben iki boyayı birbirine karıştırayımmı yoksa sadece cikolata kahveyami boyayım hayatımm.

ya bende çözemedim bu rengi uçlara doğru darı olan resmi var ya nefes dizisindeki bende öle istiorm ama bunu tutturavak kuaför varmı:?

sentimental senin baya bir bilgin var saç boyamayla sanırım:) banada yardımcı olurmusun? benim saçlarım koyu kumral ben saçlarımı bitter cikolata rengine boyamak istiyorum yani koyu olsun istiyorum tam cikolata degil biraz daha koyu sence hangi marka ve renk almalıyım? birde bana lorealin türk kahvesi ve cikolata kahvesini karıştırırsan olur dediler sence?

lorealin türk kahvesini ben kullandım. hiç memnun kalmadım o kadar koyu bi renk ki anlatamam. daha boyarken aldı saçım rengi ama ben göz yanılması deyip 20 dakika bekledim.saçlarım resmen mor bi renge doğru gidiyordu hemen çok kaynar su ve beyaz sabunla yıkadım ama saçlarım çok koyu bi renk aldı. müdahele etmesem resmen patlıcan moru olacaktım. sonuç olarak türk kahvesini önermem. bu arada ben saç rengim açık kahveydi... :eek:lmaz:

tesekkürler carefully. Ben bu konuda tecrübesizim bilgi verdigin için tesekkür derim ben sadece cikolata kahve renginin biraz koyusu yani bitter cikolata gibi bir renk elde etmek istiyorum. acaba lorealin sıcak cikolatasınımı denesem CADIARZU

X