Kzlar adetim ameliyat tarihine denk geliyor ne yapacam?

mmblackrose

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
226
1
39
offf yaaaa ben 2 ay öncesinden almıştım ameliyat tarihimi ve haftaya ameliyat olacam burun + meme nasıl olcak adetim tam o güne denk geliyor.....bide ağrılı gecen bir adetim var.......ayrıca dr ameliyat edermi????????nolur bişeyler yazın kızlar zaten pis korkuyorum........haaa untmadn sunta munta takmazlar dimi hani iki ameliyat olunca sürede uzar ya nebilim.....???üff ya rezil oluruz valla.....dogumda yeterince olmustum :KK43:(((:-)1no2::eek:lmaz::sinifsinif::gitme::gitme::sinifsinif:akannehir

cnm benım son gunlerıne denk gelmıstı ama netıcede reglıydım yanı amelıyatdeyken doktorum hıcbır problem olmıycagını soledı alakası yok dedı, ama sen yınede mutlaka dokt. danıs bence, umarım hersey yolunda gideer:)

offf yaaaa ben 2 ay öncesinden almıştım ameliyat tarihimi ve haftaya ameliyat olacam burun + meme nasıl olcak adetim tam o güne denk geliyor.....bide ağrılı gecen bir adetim var.......ayrıca dr ameliyat edermi????????nolur bişeyler yazın kızlar zaten pis korkuyorum........haaa untmadn sunta munta takmazlar dimi hani iki ameliyat olunca sürede uzar ya nebilim.....???üff ya rezil oluruz valla.....dogumda yeterince olmustum :KK43:(((:-)1no2::eek:lmaz::sinifsinif::gitme::gitme::sinifsinif:akannehir

bence yeni bi ameliyat randevüsü al dr yapmam demez ama iyi olmaz bende ameliyata 2 gün kala regl oldmoştum,. ameliyatımı 1 hafta sonraya erteletmiştim.a.s.

cnm benım son gunlerıne denk gelmıstı ama netıcede reglıydım yanı amelıyatdeyken doktorum hıcbır problem olmıycagını soledı alakası yok dedı, ama sen yınede mutlaka dokt. danıs bence, umarım hersey yolunda gideer:)

ay susu.d inşallah dediğin gibi bir sorun olmaz ve ameliyatımı eder cünkü vaktim kısıtlı ve ameliyatı erteliyemem ....ben yinede en iiyisi drumla görişimde coook utanıyorum :))))

bence yeni bi ameliyat randevüsü al dr yapmam demez ama iyi olmaz bende ameliyata 2 gün kala regl oldmoştum,. ameliyatımı 1 hafta sonraya erteletmiştim.a.s.

teşekürler cevabın için ferahdeniz ama benim problemim ben konyadayım ve istanbula 9unda gideceğim.11 de ameliyat 18 ndede dönüş biletimi aldım.hani ucak olmasaydı boşver yansın dijem.iyi olmaz derken ?merak ettim negibi sakıncası var ki ?

ben 2 gün kala oldum doktorumada söyledim tek sorun ameliyat sırasında hani silikon deniyorlar ya hangisi güzel durucak diye göğüsler şiş oldugundan yanıltma payı olabiliyormuş

canim bir sorun olmaz cunku ben hastanede calisirken burun ameliyati olan bir kadinin regl oldugunu giordum ped vardi altinda ameliyathanede ama istemezsen adet geciktirici hap kullanabilirsin

canim bir sorun olmaz cunku ben hastanede calisirken burun ameliyati olan bir kadinin regl oldugunu giordum ped vardi altinda ameliyathanede ama istemezsen adet geciktirici hap kullanabilirsin

EVET BAHARCIGIM biliyorum adet geciktiren progestron hapı da varmış da okudugum kadarıyla pek sağlıklı olmazmış ameliyat öncesi.dogum kontrol hapı desen önceki adetimden baslamam gerekiyordu.ya resmen dua ediyorum önce gelsin diye...gelirsede yapacak bişey yok artık.tamponla idare edecez artık.

ben 2 gün kala oldum doktorumada söyledim tek sorun ameliyat sırasında hani silikon deniyorlar ya hangisi güzel durucak diye göğüsler şiş oldugundan yanıltma payı olabiliyormuş

tüh yaaa valla üzüldüm şimdi inşallah böyle bir problem yaşamam....peki sende istediğin gibi oldumu ?sanırım adetliken ameliyat oldun...bide şunu sorcam ameliyatda sadece iççamasır olarak alt mı giyilio....ya aslında kızlar valla fazla sorıom biliorum bunları dra sormam gerekio ama ben ne adetimi,ne ne şekilde gireceğimi soramıyorum çünkü nedense cok utanıorum...

tüh yaaa valla üzüldüm şimdi inşallah böyle bir problem yaşamam....peki sende istediğin gibi oldumu ?sanırım adetliken ameliyat oldun...bide şunu sorcam ameliyatda sadece iççamasır olarak alt mı giyilio....ya aslında kızlar valla fazla sorıom biliorum bunları dra sormam gerekio ama ben ne adetimi,ne ne şekilde gireceğimi soramıyorum çünkü nedense cok utanıorum...

:bbo: Neden utanıyosun ki, doktoruna herşeyi sorman lazım, emin ol ilk defa senden duymaz soracağın şeyi, kınamaz yada şaşırmaz.
Tampon bence de mantıklı ama bunu da danış bence, tampon ameliyat esnasında sağlıklı olmayabilir de.. Bunlar için kesinlikle başlarından değil doktorundan bilgi al, çekinecek ne var tatlım bunda :1no2:

Yaaa bende her ameliyatımda bunlara dikkat ettim durdum ya ortasına ya başına aldım haftanın.Evet ameliyat sırasında sorun olmuyor ama ameliyattan snr kim onu değiştirecek sana yardım edecek o şekilde çünkü eğilemiyorsun zor ameliyat zor :KK43: Bende ameliyat olduğum günleri hatırladım valla şimdi.Ameliyata girerken durumuna göre ya seni çıplak istiyor,ya da sadece altında iç çamasırı olmasını söylüyorlar.Çünkü ameliyat sırasında ters giden bir şey olursa anında müdahale edebılmek için.

Son düzenleme:
Yaaa bende her ameliyatımda bunlara dikkat ettim durdum ya ortasına ya başına aldım haftanın.Evet ameliyat sırasında sorun olmuyor ama ameliyattan snr kim onu değiştirecek sana yardım edecek o şekilde çünkü eğilemiyorsun zor ameliyat zor :KK43: Bende ameliyat olduğum günleri hatırladım valla şimdi.Ameliyata girerken durumuna göre ya seni çıplak istiyor,ya da sadece altında iç çamasırı olmasını söylüyorlar.Çünkü ameliyat sırasında ters giden bir şey olursa anında müdahale edebılmek için.

ahhh işin bide o boyuttu var değisitrmek...offf yaaaa sıkıntı valla.....iyi bariii altımızda barii bi içcamaşırı varmış ona mutlu oldum... :)))))

:bbo: Neden utanıyosun ki, doktoruna herşeyi sorman lazım, emin ol ilk defa senden duymaz soracağın şeyi, kınamaz yada şaşırmaz.
Tampon bence de mantıklı ama bunu da danış bence, tampon ameliyat esnasında sağlıklı olmayabilir de.. Bunlar için kesinlikle başlarından değil doktorundan bilgi al, çekinecek ne var tatlım bunda :1no2:

the she valla öle yapacaz artık.tampon sakıncalı olabilir evet bunu bende düşünmüştüm....aslında biliorum sormakda bi sakınca olmadığını sonucta o bir doktor zaten içimizde dışımızda ne var ne yok göriyor amaa benim şu uyuz utanma duygum yok mu.....kesin doktora bunu bahsederken ki komik halimi düşünemiorum =))))
eeehhhhhhhhhhhhhhhhh öhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm seeeeeeeeeeeeyyyy...:CüvCüv:mafoldumben

Ya canım ameliyat tarihin yaklaşmış bence bekleme telefonla hallet hem fazla zora girmemiş olursun

the she valla öle yapacaz artık.tampon sakıncalı olabilir evet bunu bende düşünmüştüm....aslında biliorum sormakda bi sakınca olmadığını sonucta o bir doktor zaten içimizde dışımızda ne var ne yok göriyor amaa benim şu uyuz utanma duygum yok mu.....kesin doktora bunu bahsederken ki komik halimi düşünemiorum =))))
eeehhhhhhhhhhhhhhhhh öhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmm seeeeeeeeeeeeyyyy...:CüvCüv:mafoldumben

selam benden sana tavsiye kesinlikle geciktirici kullan. 1-ameliyatta kanama fazla olabiliyormu 2-bana göre en önemlisi ameliyatın ilk 2 günü kesinlikle kedi işini yapamama ihtimalin çok yüksek. geciktici en güzel çözüm o sıkıntında birde onunla uğraşmak istemezsin.
sevgiler

artık yarın naci beyi arıyacam ve sorucam ya geciktirici yada öle.....ya kızlar bende kansızlık var,diyelim ki dr bana önemli olmaz adetliyken ameliyat edelim dedi....bide meme + burun.....kan kaybından ölmem herhalde dimi =))))))herhalde bunu ameliyat öncesi kontrol edecektr...

olucağımı düşünüyordum ama olmadım ayrıca utanmanıda çok iyi anlıyorum bende çok utandım çünkü altında sadece külotla girebiliyorsun ama benden sana tawsiye çok minik bi şort yada kısa boxer giy onada itiraz etmiyorlar

Merhaba canım ben meme küçültme ameliyatı oldum ama başlığı görünce girdim. Aylin hanım özellikle adet gününe denk gelmiyor değilmi diye sormuştu. Adet döneminde pıhtılaşma dengesi bozulabiliyormuş ve bu da kan kaybını arttırabiliyormuş. Benim meme küçültme olduğu için kan kaybım sizden fazla tabii. Doktorunla konuş belkide o farklı bişey der. Bencede şimdi geciktirici al . Daha rahat edersin gibi geliyor. Şimdiden geçmiş olsun

teşekürler elaya.....ben bugun drumu arıyacağım...ve en doğrusu ondan duymak.tabiiki bu hususlar cok önemli dr larda kendilerini riske atmak istemez....gerekirse bugun eczaneye uğramak ve geciktiri almak.....

olucağımı düşünüyordum ama olmadım ayrıca utanmanıda çok iyi anlıyorum bende çok utandım çünkü altında sadece külotla girebiliyorsun ama benden sana tawsiye çok minik bi şort yada kısa boxer giy onada itiraz etmiyorlar

bunu bana hatırladığın için cok teşekür ederim lalara hiç aklıma gelmemişti evet en mantıklısı boxer giymek...ameliyatdan nezaman sonra pijamamızı giyebiliyoruz ki....?yoksa o şekilde mi gecirecez gecemizi hani su mavi önlük gibi şeyi diyorum =))

yaaa kızlar aklıma gelmişken ben niye bukadar korkmaya başladım analmıyorum ellerim sürekli terliyor(hiç başıma gelmedi),sürekli kötü rüyalar görüyorum,bir dizinin sacma bir sahnesinde ağlama ya başliyorum.....annem bana bukadar stress yapma anesteziden cok kötü uyanırsın diyoo....anesteziden uyanmak nasıl bişey......en son bademcik ameliyatı gecirdim onda da 2 yaşımdaydım hatırlamam mümkün bile değil......sizdede böyle oldumu....bide takıntı haline geldi bilmiorum digitr varsa entertaiment diye bi kanalda dr 90210 da sürekli ameliyat izliorum.........

X