Saç Şekillendiriciler Düzleştirici ile bukle yapanların paylaşım alanı..!!

shadowwomen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
203
0
buyrunnnnnnnnn hadi kızlar.. düzleştirici ile nasıl bukle yaptığımızı
paylaşalım birbirimizden öğreneceğimiz çok şeyler var. mesela yaptıktan sonra nasıl sabitliyorsunuz? daha değişik bukle yapma stilleriniz var mı? vs vs sositososito

ben de merak ediyorum
hiç denemedim daha önce paylaşan olursa denemeye çalışırım opuyorumnanaktan

Kızlar ben düz saçlıyım ve saçlarımı aynen dediğin gibi bukle haline getiriyorum düzleştiriciyle.Hiç maşaya ihtiyaç duymuyorum.saç tutamlarının bir bölümünü alıyorsunuz ve aşağı doğru kaydırarak döndürüyorsunuz düzleştiriciyi. Ama düzleştirici kalın uçlu olunca bu işlem zor oluyo ince düzleştiricilerle maşa gibi şekil verebiliyosunuz
Hadi başarılar

bi r ben beceremiyom bukle yapmayı. yapıorum ama hepsi karman çorman oluyo .kabarıyo. beceremedim bi :)

saçımı 2 ye ayırıyorum topluyorum
daha sonra tutam tutam ayırıyorum
yukardan başlayarak çevire çevire geliyorum.
maşa gibi oluyor ama çabuk bozuluyor

bi r ben beceremiyom bukle yapmayı. yapıorum ama hepsi karman çorman oluyo .kabarıyo. beceremedim bi :)

Benim saçlarda aynı bu şekilde oluyor.Geçen nerdeyse 2 saat uğraştım gene olmadı gene olmadı.Problem saçtamı yoksa bende mi anlayamadım:))

Bende yapıyorum düzleştiriciyle gerçekten çok hoş oluyo netten videolarını izleyin bi kaç denemeden sonra zaten alışıyor eliniz ben spreyle sabitleştiriyorum elimle saçlarımı kaldırıp her yerine sıkıyom hadi kolay gelsin

elfida canım benimki ince uçlu.ayrıca saçlarımda ince telli.ama ben yinede yapamıyorum sorun bende galiba :)

arkadaşlar bu arada düzleştiriciyle saçlarınızı fazla yapmayınn..Hem zararı var hemde saçlarınız kötü görünüyor..dikkat edin arkadaşlar

artık elim iyice alıştı
videolara bir kaç kez bakın zamanla yaparsınız
bence maşadan daha iyi oluyor kabarık ve hoş

X