Sivilceli Ciltler Ayva çekirdeği kremi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
Kızlar aranızda ayva cekirdegini kullanıp memnun kalan var mı? sivilce izlerini sivilceleri falan geciriyormus.bizim sınıfta bir kız kullanıyorda cildi bebek gibi yani.

canım ayva çekirdiği zaten cilt için birebir.eğer kızın cildide bebek gibiyse demekki gerçekten işe yarıyor.sorsana arkadaşının ayva çekirdeği kreminin markası neymiş ve nereden almış acaba.

onun markası falan yok ki zaten.bildigimiz ayvanın cekirdeklerinden yapıyormus.bebek gibi valla cildi.bende yarın alıp deniycem.

Son düzenleme:
ah ah canım annem ayvanın çekirdegini atmaz kaynatır biraz suda.jel kıvamnda oluyor o.iyi geliyor geriyor güzü gözenekleri kafatıyor sıkılastırıyor ama sivilcelere nasıl geldiği konusunda net bşey diyemem

ah ah canım annem ayvanın çekirdegini atmaz kaynatır biraz suda.jel kıvamnda oluyor o.iyi geliyor geriyor güzü gözenekleri kafatıyor sıkılastırıyor ama sivilcelere nasıl geldiği konusunda net bşey diyemem

ya benimki 5 gündür duruyor ama niye jel olmuyor :S kaynatmadıgım icinmiki

ya benimki 5 gündür duruyor ama niye jel olmuyor :S kaynatmadıgım icinmiki

Kaynatılmıyor..En az 7-8 çekirdek olacak ve yarım çaybardağı suyun içinde bekleyecek..(sen suyu fazla mı koydun acaba?)
Ben yaptım ve jelleşti..Ama sivilcelere nasıl gelir bilmiyorum fakat cildi yumuşacık yapıyor..

Kaynatılmıyor..En az 7-8 çekirdek olacak ve yarım çaybardağı suyun içinde bekleyecek..(sen suyu fazla mı koydun acaba?)
Ben yaptım ve jelleşti..Ama sivilcelere nasıl gelir bilmiyorum fakat cildi yumuşacık yapıyor..

annem jel gibi olmus diyor bana öyle gelmiyor.yani mesela elime biraz döktügümde su gibi damlamıyor ama jel kadar koyuda degil.neyse deneyelim bakalım. birde kızlar bana önerebileceginiz gözenek yok edici maske varmı?siyah noktalarımı temizliyorum fakat gözenekler dahada kötü duruyor.kil maskesi ise yarar mı?

Yarar canım ben yaklaşık 1 senedir haftada en az 1 kere kil maskesini uyguluyorum yüzüme. Çokta işe yaradı özellikle alnımdaki sivilce(pütürler) tarzı şeyler geçti, gözeneklerim sıkılaştı,burnumdaki siyah noktalarda yok olmasa bile azaldı. Tavsiye ederim bi dene memnun kalırsın :)

ya bu jeli maske gibi falnmı kullanıosunz yoksa krem gıbı falnmı kullanılısı nasıl bunun iyi geliyosa yapayım benmde kırmızı kırmızı sivilce izlerim var

ya bu jeli maske gibi falnmı kullanıosunz yoksa krem gıbı falnmı kullanılısı nasıl bunun iyi geliyosa yapayım benmde kırmızı kırmızı sivilce izlerim var

Jel gibi kullanıyoruz.Yarım cay bardagı suda 5 gün beklet.sonra sür yüzüne yerimseniben

şimdi hazırladım beklicem baklım yaptıktan sonra yazarım ama bazı arkadaslarda sivilce falan yapmıs bende zaten var korktum şimdi ya:bbo:

bende kullandım yüzü geriyo
birde bunun gülsuyuyla olanı var yani su yerine gül suyu koyun içine buda vucudun herhangi biryerindeki yırtılmalara iyi geliyor

kızlar ben 3 gundur kullanıyıroum bunu kullanıp sonuc alan varmı bıde nekadar süre kullandınız.

Ya kızlar konu sahibesi olarak birsey paylasmak istiyorum.
Ben bunu yaptım 4 gündür falan hep sürdüm sabah aksam..Ama bende sivilce cıktı yaa :KK43: 3 tane falan. aynı zamanda malum dönemlerime denk geldi. bende acaba diyorum malum dönemden mi yoksa bundan mı :S sizce devam edeyim mi kullanmaya? birde antibakteriyel jeli denedim dün sürdüm cıkan sivilcemin üzerine ama sabah aynıydı bakalım bu gecede sürücem yarına gecicek mi

bende 3-4 gundur kullanıorum ama sadece problemlı bölgeye sürüyorum dışarı verır dıe korkuyorum çünkü şimdilik bir değişiklik yok ama devam edeceğim kullananlar varsa durumlarını yazarlarsa sevinirim. umarım çıkanlar malum gündendir onlarda gecerde ayva bize şifa olur

bende 3-4 gundur kullanıorum ama sadece problemlı bölgeye sürüyorum dışarı verır dıe korkuyorum çünkü şimdilik bir değişiklik yok ama devam edeceğim kullananlar varsa durumlarını yazarlarsa sevinirim. umarım çıkanlar malum gündendir onlarda gecerde ayva bize şifa olur

insallah. fisfisfis Ya kzlar ben artık kullanmamayı düsünüyorum. sivilce cıktı bende hemde büyük büyük :KK43:

Son düzenleme:
ben hala kullanıorum sivilcede çıkmıo bir işede yaramıo anlamıom yaa bizdemi var sorun milletın nasıl geçio :KK43:

X