Pudra, Fondöten, Kapatıcılar lütfen bana fondöten tavsiye edebilir misiniz?

PamukPrenses....

Su qibi
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
38
0
belki bununla ilgili çok konu açıldı ama ne yapimmm acil yardıma ihtiyacım var bilen ne olur yardım etsin herkes gibi makyaj yapmayı çok seviyorum hersey çok güselde ama su fondötenden yana hiç sanslı değilim yüzümde hafif sivilce izi var pembe pembe en adi bir fondötenlede kapanıyor ama daha sonradan ki görüntü beni deli ediyor çok güselll yapıyorum çıkıyorum dısarı gören çok sürmüssün diyo vallahi çok sürmüyorum azıcık kullanıyorum maxfactor kullanıyorum aslında ama bütün bütün güzelligini mahfediyor diyorlar:KK43: ne olur bilen varsa desin bu gün arkadasda ya sen nebiçim fondöten kullanıyorsun kızım güzelligin gitmis deyince günüm berbat oldu nerdeyse oturup ağlayacaktım estee lauderin metini çok duydum ama bakın ne olur sanınki para sizin cebinizden çıkacak öyle karar verin böyle durdunca ciltte pütürlük yapmasın kalıp gibi durmasın lütfen baska bisey istemiyorum bide cildim yağlı ona göre biseyler derseniz çok sevinirim

Ben çok pahalı makyaj ürünler kullanan biri değilim.aslında Avonu da pek çok kişi beğenmez.ama benim fikrimce Avonun Pata Krem diye bi ürünü var.hem pudra hem fondoten etkisi yapıyor.bi denemelisin derim bulduğun yerde

merhaba
ben avene nın fondotenını kullanıyorum ,eczaneden almıştım 65 tlydı
putur putur olmuyor ustelık cılt koruyucu ve gunes koruyucu ozellıgı var
tavsıye ederım yumusacık yapıyor

Ben çok pahalı makyaj ürünler kullanan biri değilim.aslında Avonu da pek çok kişi beğenmez.ama benim fikrimce Avonun Pata Krem diye bi ürünü var.hem pudra hem fondoten etkisi yapıyor.bi denemelisin derim bulduğun yerde

hmm gülüm anladım ama bu avonunn yüz içini hiç önermiyorlar zati sende dile getirmissin çogu kisi beğenmez diye :) ama söyle yapim benim avoncu bi arkadasım var ona sorayım eğer oda onay verirse denerim sağolll canım zaman ayırıp cevap verdign için

merhaba
ben avene nın fondotenını kullanıyorum ,eczaneden almıştım 65 tlydı
putur putur olmuyor ustelık cılt koruyucu ve gunes koruyucu ozellıgı var
tavsıye ederım yumusacık yapıyor

hmm bunu ilk defa duydum sincik eczane degince içime bir su serpilir kimi oldu :)sanki faydası olacak gibi geldi bunu bi arastırayım çok tesekkür ederim canım yardımcı oldugun icin

Belki doğru rengi seçmemişsindir..Bundan dolayı da ,kötü görüntü oluşuyor olabilir..
Aslında kullandığın güzel bir marka..

Fondöten seçerken rengi boynumuzda denemeliymişiz..Başka biryerde de çeneye yakın bir yerde deneyin diye okumuştum..

seni çok iyi anlıyorum... lise zamanımda aynı lafları bende duydum :ecrin_bebek: ben golden rose kullanıyodum ilk sürünce çok güzel ama dışarı çıkınca berbat duruyodu.. bi gün maybelline affinitone vardı kardeşimde onu denedim çok hoşuma gitti ve iki yıldır da onu kullanıyorum.. hiç fondöten yokmuş gibi oluyo altına güneş koruyucu sürüyorum çok az bişey üstüne fondötenimi geçiyorum.. bi de golden rose un compact powderını sürüyorum az bişi süper oluyor şiddetle tavsiye ediyorum sana zemuszemus o lafları duymuş biri olarak emin ol pişman olmazsın canım cilt rengini bütünleyen bir formülü var zaten anladığım kadarıyla senin ihtiyacını karşıllayacaktırkaydirigubbakcemile5 onu sür bi güzel gözlerine makyaj yap sonra o lafı diyen arkadaşınla görüş:eek:

acaba renginimi çok koyu yada açık seçiyorsun...:eek:lmaz:
bende max factor pudra kullanıyorum 42 numara.
özel bi yere giderken fondoten sürüyorum oda oriflame Giordani Gold Makyaj Bazı. terleyince yüzüm parlamıyor akmıyor ve çok güzel pürüzsüz yapıyor ben çok memnunum buyrunnnnnnnnn

merhaba! bende de aynı sorun vardı bir çok kaliteli ürün denememe ve onca para vermeme rağmen pütür pütür doğal olmayan bir görüntü çıkıyordu ortaya. ama estee lauder double wear denedim ve çok hoşuma gitti tavsiye edebilirim. bu arada fondoten sürerken gn ışığında sürmeni öneririm, perdeleri aç ve pencerenin karşına aynanı koyarak sür bu şekilde nerede hata yaptığını fazla kaçırdığın dağıtamadığın noktaları daha iyi görürsün. ve likit fondoten kullanırken hafif nemli bir sünger ile yaydır cildine. bir de özellikle burun üstü,kenarları gibi pütürlenmeye müsait bölgeleri yüzünü temizledikten sonra su bazlı bir nemlendiriciyle iyice nemlendir ki kuru bir görüntü yaratmasın makyajın.

seni çok iyi anlıyorum... lise zamanımda aynı lafları bende duydum :ecrin_bebek: ben golden rose kullanıyodum ilk sürünce çok güzel ama dışarı çıkınca berbat duruyodu.. bi gün maybelline affinitone vardı kardeşimde onu denedim çok hoşuma gitti ve iki yıldır da onu kullanıyorum.. hiç fondöten yokmuş gibi oluyo altına güneş koruyucu sürüyorum çok az bişey üstüne fondötenimi geçiyorum.. bi de golden rose un compact powderını sürüyorum az bişi süper oluyor şiddetle tavsiye ediyorum sana zemuszemus o lafları duymuş biri olarak emin ol pişman olmazsın canım cilt rengini bütünleyen bir formülü var zaten anladığım kadarıyla senin ihtiyacını karşıllayacaktırkaydirigubbakcemile5 onu sür bi güzel gözlerine makyaj yap sonra o lafı diyen arkadaşınla görüş:eek:

canım bnde maybelline affinitone kullanıyorum,normalde fondoten kullanmayı sevmiyorum ama bu fondoten fikrimi değiştirdi,yüzünde maske taşıyormuşsun gibi olmuyor sürünce,çok hafif yapısı var,bi dene istersen,fiyatıda gayet uygunvereliniortak

loreal tru much çok güzel inanılmaz kapatıyor.boynerden almıstım 46 lira mi neydi gayet uygun.
byada gidiyor denemeye değer.

cnm sen likit fondöten mi kullanıyorsun??? ben hemen hiç fondöten kullanmam, cildim de
pek sağlıklı değildir zaten. geçen gece bir yere giderken max factor likit fond. kullandım.
bir dergiden çıkmıştı, numune boy... rengi kopkoyuydu ama tenle uyum sağladı. gören herkes
çok doğal dedi. aklında bulunsun bir dene istersen

canımm benım cıldım cok yaglı ve gozeneklerım geniş..2gun once loreal matte morphose köpük fondoten aldım cok memnunum kapatıcılgıda cok guzel bi dene derim:)

selam,
lancome nin hangi ürününü kullanıyorsun?
bende onu kullanıyorum şuan bitmek üzere. lancome teint idole in 14 numarasını kullanıyorum.
dün tekin acar en iyi fondoteni bu demişti hatta. birde miracle serisi var onu tavsiye etti. kararsız kaldım..

merhaba! bende de aynı sorun vardı bir çok kaliteli ürün denememe ve onca para vermeme rağmen pütür pütür doğal olmayan bir görüntü çıkıyordu ortaya. ama estee lauder double wear denedim ve çok hoşuma gitti tavsiye edebilirim. bu arada fondoten sürerken gn ışığında sürmeni öneririm, perdeleri aç ve pencerenin karşına aynanı koyarak sür bu şekilde nerede hata yaptığını fazla kaçırdığın dağıtamadığın noktaları daha iyi görürsün. ve likit fondoten kullanırken hafif nemli bir sünger ile yaydır cildine. bir de özellikle burun üstü,kenarları gibi pütürlenmeye müsait bölgeleri yüzünü temizledikten sonra su bazlı bir nemlendiriciyle iyice nemlendir ki kuru bir görüntü yaratmasın makyajın.

benim tek şikayetim sadece yüzümün cansızlığı hiçbir cilt sorunum yok estee lauder kullansam faydasını görür müyüm acaba?

X