Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Hangi nevresim takımı

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
3.353
14
Daha kızımın yatağını almadık 3 ay sonra falan alacağız ama bugün nevresim takımını alalım yavaş yavaş tamamlayalım dedik.. Çilekten aldım nevresimi kızımın yatağının takımı ama kardeşim çocuk için hiç uygun değil değiştir dedi sizinde fikrini almak istiyorum sizce hangisi?? ben mavilisini aldım ama değiştirebilirim yada iade edip başka bir şeyde alabilirim..:sm_confused:
pr_01_299_max.jpg

pr_01_300_max.jpg

bence mavilisi çook şirin duruyor canım çok güzelmiş. ama istersen benim sana tavsiyem taç'ın organik bebek nevresim takımları var. onlardan alabilirsin. çok da renk ve desen seçeneği var. ben kızım için onlardan kullanıyorum. yumuşacıkk..

mavi güzel elifcim ama tek kişilik nevresim takımlarına daha çok benziyor ,pembeyide ben beğenmedim..arkadaşın dediği gibi taçın organik takımları var ve çok ta seçenek var .ben onlardan aldım ,çok yumuşak dokusu var.ayrıca çok kaliteli..yinede sen bilirsin..ne alırsan al güle güle kullansın kızın..

yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar..taçın nevresim takımları beşik içinmi yoksa tek kişilik yatağa göremi çünkü ben artık park yatağı kaldırıp tek kişilik yatak almak istiyorum

elifcim benim aldığım yatak için ,şu anda 70x130 ebatındaki beşikte katlayarak kullanabiliyorum..

aslında güzel miş canım öyle turkuaz zaten bebekler için huzur veren bi renk bizde oğlumun odasını turkuaza boyadık mesela
uyku setimizde mavi ile karışık renk
ben bide park yatağımız için nevresim takımı aldım o Taç ın organik olanı bak gerçekten yumuşacık

evet canım bebek nevresimi değil ben 3 ay sonra kızımın yatağını alacağım yani artık park yatağını kaldırıp yerine büyük yataklardan alacağım..
Kızlar çilekten aldığım nevresimi geri verdim onun yerine şifonyerinin aynasını almamıştık biz üzerine para verip aynasını aldık kızımın.. Dünde linensin outletine gittik çok güzel bi nevresim takımı beğendim fiatı biraz tuzlu 179 şimdilik nevresim takımı alma işini erteledim ama outlet ürünlerde tek kişik nevresim takımları 20 tl'ydi. Bende kızıma yedek ve misafir için nevresim takımı aldım. Tavsiye ederim çok güzel desenler vardı..

Hımm almışsın ama aklında olsun altıbaşağın nevresim takımları da çok güzrl, kaliteli. ınternet sitesinden kargo parası ödemeden üstelik bir de çok gzel havlu hediye ederek gönderiyorlar. Ben kızıma ordan aldım çok güzel. Fiyatı da 26 TL...

Kızım 1 yaşını geçti daha nevresim takımı yok.
Yatağına çarşaflar diktirmiştik sadece. Üzerine de hep battaniyesini örtttük.
Hala onları kullanıyoruz.
İstanbulda yaşayanlar için İKEA da güzel ve ucuz nevresim takımları var.

lila daha tatlı ama mavi olan pek bebek için uygun değil ama seni etkilemek istemem içinden ne gelirse bütcen yettiğince almaya bakk bu dünyaya bi kere geliozz

çilekten aldıklarımı iade ettim zaten kızlar bu yeni aldıklarımıda pembe olanı kızıma yedek aldım daha istediğim nevresim takımını almadım altınbaşak ve ikeaya bakacağım.. bu son aldığım mavide misafir için kızma değil ucuz olunca paylaşmak istedima.s.

mavisi çok güzelmiş ama bebeğin kızsa mavi olmaz ama erkekse maviden vazgeçmeyin bence:)

X