Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Meldacım eşimden zor izin aldım. Beni kesicekler izin ver diyorsun nasıl izin veririm diye diye sonunda izin verdi. Doktor Hn. benden çok ıyı sonuç alınacağını söyledi. Zaten en fazla bir yarım kilo deri çıkartırılmış. Liposuction da yapılacak. Senin kilonda azalma oldumu?? Ben 63 kiloyum. Hamilelikten önce sigarayı bıraktığım için altı ayda 10 kilo almıştım 59 dan 69 a çıktım.Şimdi kızım 1,5 yaşında ancak 63 olabildim. Bişey daha eşimin bana çok ıyı bakacağından eminim ama,kızım akşamları ben eve geldiğimde beni çok özlüyor kucağımdan inmek istemiyor. Nasıl ilgilenicem onunla bilmiyorum:KK43:

yaa ben eşimden izin alamıyorum çok morelim bozuk:KK43:(((((( offfff nasılda hazırladım kendimi bıktım ya bu görüntüden :KK43:(((((

yaa ben eşimden izin alamıyorum çok morelim bozuk:KK43:(((((( offfff nasılda hazırladım kendimi bıktım ya bu görüntüden :KK43:(((((

Valla ben de zor ikna ettim.Ben seni böyle beğeniyorum, nerende fazlalık var falan filan klasik vazgeçirme politikaları ama çok istiyorum diye kabul etti. O yüzden sonuc benim için önemli. yoksaaaaa :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

Valla ben de zor ikna ettim.Ben seni böyle beğeniyorum, nerende fazlalık var falan filan klasik vazgeçirme politikaları ama çok istiyorum diye kabul etti. O yüzden sonuc benim için önemli. yoksaaaaa :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

canım ne mutlu sana inşallah sorunsuz bir operasyon olur sunucuda yaz olurmu bende pes etmiycem ikna etmek uğruna bu arada bir kaç kiloda veiririm diye düşünüyorum sizlerin bilgileri banada cesaret oluyor umarım sende melda gibi aliyesema gibi memnun kalırsın şimdiden geçmiş olsun bmafoldumbenitanem umarım bende olabilirim:KK43:((

eşim banada aynı şeyleri söylüyor sorun değil falan ama körmüyüm ben sorun işte insanın kendine bile güveni olmuyo amlamıyoooooo beni offfffffff

saol melda bende ısrarlı duruyorum zatten bu arada da biraz kilo da veririm diye düşünüyorum ama ya olucam ya olucam birde ben nette izledim ameliyatı çok kesiyolar melda senin kesik ne kadar ben sezeryan oldum iki çocuğumun doğumunda da daha mı büyük kesik olacak bu çok kötü olur yaaa
benim sezeryan izim karnımın bitti yerde 10 cm kadar tabi sekiz yıl geçti biraz da küçülmüştür

Meldacım Teşekkürler. Bir haftam kaldı. Limon77 merak etme bende bütün aşamaları gün ve gün yazıcam. Videoları korkuyorsan izleme. Bende burun ameliyatı olmuştum videolarda korkunç görünüyo. aman allahım diyorsun ama, korkulacak hiç bir şey yok. Ya ben heycanlımıyım, korkuyormuyum ayırt edemiyorum kaydirigubbakcemile3

ikiside var büyük ihtimalle sanıyorum merak hepsınden daha fazla nasıl oacak eskisi gibi olacakmı güzel olacakmı benim içimde hep böle sorular var yaş da geçiyor

Merhaba arkadaşlar ben de karnımı gerdirdim. Bu sitede merak ettiğiniz herşey yazıyor

karingerme.com

merak ettiğiniz başka bişey varsa bana sorabilirsiniz yardımcı olurum

Valla siteleri ezberledik zaten ama tecrübeleri paylaşmak daha sağlıklı bence. Ameliyata girmekten değil kendime geldikten sonra duyacağım ağrılardan korkuyorum. Melek ne zaman kendini iyi hissetmeye başladın, sonuçtan memnunmusun, Ameliyatını kim yaptı, ameliyata girişinden kendini iyi hissettiğin sürece kadar anlatırsan tüm soruları cevaplamış olursun.:))

Limon77 sen beni bekle. Benden sonra sende Aylin hanıma gidersin:)
tıknaz-77 canım bütün tefferuatları ile tecrübelerini bekliyorum yaz olurmu unutma sakın
hata beni daha şahsi sorularımda olacak :kedi: özelden :)) bu arada hazırana kadar on beş kilo verirsem ameliyat olabilirim kızlar süper açkıl diyeti yapacağım şimdi kilo vermek için bi sebebim çok motive oldum hiç acıkmıyorum bile (önceden zatten karnım sarkıyo bi şeye benzemiyo neden zayıflıyım ki diyordum ) melda aylın hanıma bende gideceğim süper tabi önce birz kilo vereyim bu arada sizlerinde tecrübelerinizi bekliyorum dren ne ne işe yarıyor ve melda şimdi durumun nsıl dümdüzmü karının şişliklerin varmı

Sanki bir engel çıkıcakta ameliyatı olamayacakmışım gibi geliyor. Çok heycanlıyım. Sonrası yani iyleşme dönemi beni çok korkutuyor. çünkü sadece eşim biliyor bu ameliyatı olacağımı. :kedi:

Kızlar korkmayın dün yaptırdım ben meme protezimi ve karın gerdirme ameliyatımı. Gepgergin dolaşıyorum memeler gergin karın gergin. Hafif eğik karnımı tuta tuta yürüyorum evin içinde. Hiç korkmayın ben atlattım darısı isteyenlerin başına:))))))

tiknaz77 haklısın korkmakta ama bak çok güzel örnekler var şimdi ameliyat öncesi strese sokma kendini
son gün hadi hayırlısı seni süperler arasına alıyoruz hatta fıstıklar arasına yaşasın dümdüz sakmayan bir karınla düşük bel :))))))) şimdiden geçmiş olsun arayı açma sözün var anlatacaksın

vickie sen kime ameliyat oldun?? limoncum anlatcam valla söz. ıyisiyle kötüsüyle herşeyiyle. Sen de istanbullusun değilmi?

kızlar lütfen bu ameliyatların fiyatını söyleyebilirmisiniz hiç bir sitede fiyat yazmıo

vickie sen kime ameliyat oldun?? limoncum anlatcam valla söz. İyisiyle kötüsüyle herşeyiyle. Sen de istanbullusun değilmi?

Tıknazcığım Aylin hanıma oldum tabiiki. Önce meme protezi düşünüyordum sonra karın olayınıda hallediverdik canım. Sana da şimdiden geçmiş olsun, hiç korkma dualarım seninle.

tiknaz istanbulluyum ve potansiyel aylin hanım hastası olacağım az kaldı eşimi ikna edince doğru ilk adresim olacak aylin hanım . bu arada benimde kimseye söylemeye niyetim yok hatta kendi aileme bile seni çok iyi anlıyorum bu sebeple

X