Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canımcım senin de az kaldı hiç korkma rahat gir rahat çık özelden yazdığım gibi kötü olan sonuç kaç senedir buradayım %5 anca gördüm herkesin sonucu iyi oldu
Canim bazı pürüzler çıktı vaz geçtim gibi ozel den yazarım sonra başka doktorla da görüşeceğim en geç ağustos sonuna mutlaka olmak istiyorum amaliyatimi kısmet işi galiba hayırlısı olsun diyelim

Şimdi dört adet drenle birlikte evdeyim :110:
Sonuç Hakkı'nda hiç bir öngörüm yok umarım bu kadar eziyete iyi olur :halay:

Ge
Kızlar günaydın rüyada gibiyim
Bende ameliyat olan tayfaya katıldım:eek:
İnanamıyorum mide bulantısı ve kusma fenaydı karnı gerdiği için ağrı yapıyordu ama dayanılmaz değildi
Sabahtan beri yok neyseki
cok gecmis olsun leylak07 leylak07 zoru atlattin insallah bu haftayi gecirdinmi gerisi kolay.. Guzel iyilesme surecin olsun guzel gobusun olsun insallah xxx

seni eniştem çok nazlıyor ya ondan hahhah 2 kilo yağa ne ahladın ne vahladın be ya:)))) bünyeden bünyeye fark ediyor benim biliyorsun ilk estetik serüvenim de geberiyordum sonrakilerde hayda hopaydım kusma beni mahveder sonra ilk hafta sıkıntı sonrası iyi şükür leylamda rahat geçirir umarım sonuç da büyük ameliyat olduğu

bünye öyle kızım napiyim :KK53: yoksa istemem mii.kendim doğurayım göbeğimi de keseyim:spor:..bayılırım öyle tiplere..bel fıtıgı ameliyatında gorecektin .hastaneyi inlettim:olamaz::olamaz:..nasıl bir ağr1 . 2 cm kesik vardı hepi topu...aesthetica da olan sen miydin pukka mı?

M misch dün gittin mi Ercan beye sen kontrole @mercimekceku da oradaydı belki denk gelmişsinizdir :hamarat:toplu sünnet oluyorlar hahhahah burun oluyor oda bu perşembe burada üye akrabası da meme mercimeğin eşi eşinin abisi de burun toplu sünnnet kampanyası var hahhaha bende araya kaynak olum dedim de sabah saatleri dolu kaçırdım:KK48:

dun gittiğimde çok az kişi vardı.17.00 de ordaydım..mercimekceku yu tanımıyorum , denk gelsek de fark etmemişizdir.:KK57:
sırtımdan memnun değilim..bakalım bekleyeceğim erken daha..o_O
sen çok geciktirdin zaten.:sopa:.daha beklersen araya bi ameliyatım daha girecek:lülülü:

Jelesec Jelesec heyecan basti valla ekim diyodum 4 gun sonraya gun aldim gıdısıni yidiiim anlatti ulen bi anlatti cizimi gosterdi dedim kim bekler ekimi kociste bu ayin 15 inde eltim bayram sonrasi onun kocasi ondan 1 hafta sonra harbi belediyenin toplu sunneti gibi :halay::halay::halay:

iyi sonuçlar şimdden:KK25:

Merhabaaa kizlar,

uzun zaman sonra tekrar burdayim.
Karin Germe + Meme buyutme icin Dr. Hasan Findikta 3 ekim ameliyat olacagim insallah.
uzun zamandir istedigim birsey, 2 yildir para biriktiriyorum :) Nihayet denklestirdim...

Yasim daha 23 oldugu icin, acikcasi endiseleyim.
Ama 123 den 78 kg kadar zayifladim (3 yilda kendi cabalarimla).
Ve Karnim cok sarkik... Goguslerim keza.

Ameliyat oncesi nelere dikkat etmem lazim?
Tavsiyelerinizi bekliyorum kizlar,
Hasan Beyde ameliyat olanlar var mi aramizda?

Cok sagolun

Merhabaaa kizlar,

Karin Germe + Meme buyutme icin Dr. Hasan Findikta 3 ekim ameliyat olacagim insallah.
uzun zamandir istedigim birsey, 2 yildir para biriktiriyorum :) Nihayet denklestirdim...

Cok sagolun
şuanda sana en kısa sürede cevap verecek ben ve arzum77 arzum77 var hasan beyin hastası olarak :KK66:

Merhabaaa kizlar,

Cok sagolun
Maşallah canim sana çok güzel zayiflamissin hasan beyin hastalarının sonuçlarını gördüm çok guzel kararın hayirli olsun

bünye öyle kızım napiyim :KK53: yoksa istemem mii.kendim doğurayım göbeğimi de keseyim:spor:..bayılırım öyle tiplere..bel fıtıgı ameliyatında gorecektin .hastaneyi inlettim:olamaz::olamaz:..nasıl bir ağr1 . 2 cm kesik vardı hepi topu...aesthetica da olan sen miydin pukka mı?

evet evet narin senin bünye bi gece yemek yerken yün çorap olsa eldiven olsa giyinecektin :KK48: puko nerde kesildi tam hatırlamıyorum dr si aklımda da :KK14: ben eski adı Beveyl hilis di altunzade de bu kapatıldı başka adla açıldı sonra bir eshetica kaldı orada da bişey yaptırım ben hahhah

Merhabaaa kizlar,

Cok sagolun

hoş geldin nasıl verdin ya bu kiloyu brawo al ver ben artık saldım gitsin durumundayım :işsiz: diyet spor beni pek sıkıyor seneye yatıp komple lipo olasım var bakalım:) Hasan beye bende oldum ama karın meme değil :KK14:fiti ve arzum var hayırlısı olsun hakkkınızda

Karın germe olanlar sizin de beliniz ağrıyor muydu
Dr mobilize ol emboli riskine karşı dedi ama ancak odada biraz yürüyeniliyorum ve de belim çok ağrıyor
Bir de ödeme atmak için napmam lazım hemen mi 15 gün sonra mı başlasam

X