Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tatlım dun ben doktordaydım gene kontrollere gıdıyorum, doktorumuda cok sevıyorum okadar ıyı bır ınnsan ki; hasatalara
karşı cok iiyi ve efendı birisi...Senden bahsettim kadınlar kulubunden bir arkadaşta size gelecekmiş dedim,okadar cok yurt dısından hastası var kii özelikle danimarkadan gelen cok..Benim özel bir durumum vardı cıldim cok hasas alerjik bir cilt
belki sizin izleriniz benden daha çabuk gecer cünki bana herşey alerji yapıyor ama yinede sonuc güzel..Düşün bantlara bile alerjim var bantlar bile yara yaptı vucudumu dikiş kenarlarımı onlar olmasaydı daha guzel olacaktı ama gececkk tabıkıde, hatta doktorumla kantoronu konustuk dedım kantorana başladım güldü dedı sibel hanım bir tarafına yagı surun bır tarafına surmeyın bakalım hangı taraf daha cabuk ıyılesecek :))))) ama hızlı ıyılesme gordu belkı sebeb bu olabılır dedı:)))eeeeeeeeeeee herşey ılaçlarda degıl ya Allahım dogada bır suru çare üretmiş..

sibelcigim ne güzel sen atlatin yaralarinda yavas yavas iylesir canim :) bakalim benim nasilolucak youtubda arasdiriyorum almanyada karingerme olan bazi bayanlar günlük tutarak öncesi ve sonrasi videolari koymuslar ama izler göbek deligin üc parmak gibi altinda tam kazikta degil onuda doktor beye sorucam benim sezeryan dikisinden olmasini isterim pek burda yapilanlari begenmedim artik izmire geldigimde bütün sorularimi sorucam doktor beye :)) ama dedigim gibi sen ne güzel atladin ya :) birde sibelcigim ameliyatdan sonraki korseyi doktor beymi veriyor yoksa kendin mi aliyorzun :) tesekürler simididen

Haydi hayırlısı çok sevindim.Her şey yolunda gidicek güzel haberlerini paylaşıcan bizlerle,hiç korkma.Eşin de seni anlıyacak kararlı olduğunu görünce destekleyecek inanıyorum.Allaha emanet ol,darısı bizim başımıza.

toprak iyi dileklerin icin tesekür ederim canim insallah dedigin gibi olur ve esim beni biraz olsun anlar :) baya bir korkeu var ama geri dönüs yok :) ameliyat olayim her gün sizinle paylascam :) darisi bütün olmak isteyenlerin basina :)

öyle olabilir canim ya ama biraz destek olsa daha iyi olucak :KK43: biraz olsun korkularimi alirdi ama insallah biraz olsun beni anlamaya calisir benim ilk gögüs ameliyatimdan sonra tam 3 ay konusmadi ama sonradan eskisinden güzel olmus dedi :) insallah buda ölye olur

ayy ne güldüm kız ne alemsın,eskisinden güzel olmuş demişya ona güldüm,haklısın,ne inatçıymış 3 ay,kız bu seferde sen ona küs 3 ay,bana destek olmadın de tavir yap,bak nasıl konuşacak ozaman sen,yavuz hırsız misali :)

canım eşin neden istemıyor,haa dip not,iyi koca estetiğe karşı olanmışiuzun hıkaye sonra yazarım,senın koca sana düşkün şeker,ALLAH daim etsin,anadolu yakasında olup görüşmek isteyen olursa görüşelim,tuğrul beye tekrar gidicem,birlikte gidebiliriz.

estetiğe karşıysa iyi koca mı demek :18: O zaman benim ki iyi değil mi :KK30: :KK1: kız şu hikayeyi anlatsana merak ettim bak ben.

Beni bu konuda cesaretlendiren hatta bu fikri kafama sokan kişi benim biricik aşkım eşim, sağolsun hep yanımda benimle, bütün endişelerimi korkularımı rahatlıkla paylaşabiliyorum. Çektiğim sıkıntıları gördükçe halimi anlayabiliyor sanırım. :KK16:

Belki biraz da kendi için istiyordur :KK17:

estetiğe karşıysa iyi koca mı demek :18: O zaman benim ki iyi değil mi :KK30: :KK1: kız şu hikayeyi anlatsana merak ettim bak ben.

Beni bu konuda cesaretlendiren hatta bu fikri kafama sokan kişi benim biricik aşkım eşim, sağolsun hep yanımda benimle, bütün endişelerimi korkularımı rahatlıkla paylaşabiliyorum. Çektiğim sıkıntıları gördükçe halimi anlayabiliyor sanırım. :KK16:

Belki biraz da kendi için istiyordur :KK17:

Desendesen, benimkide ol diyor ay bak şimdi bunlar bizi begenmiyormu

ayy ne patavatsızım ben,kızlar ben bekarım,ne anlarım,başıma açtığım işlere bak,ayy hiç düşünemedım :))
ayy suçum yok valla,piskologlar yapmış araştırmayı,kendısı için ister bır hayatı paylaşıyosunuz,unutun gitsin yazmadım ben öle bişi,ne güzel iste destek veriyor ol dıye :)muck öptüm sizi

Son düzenleme:
sibelcigim ne güzel sen atlatin yaralarinda yavas yavas iylesir canim :) bakalim benim nasilolucak youtubda arasdiriyorum almanyada karingerme olan bazi bayanlar günlük tutarak öncesi ve sonrasi videolari koymuslar ama izler göbek deligin üc parmak gibi altinda tam kazikta degil onuda doktor beye sorucam benim sezeryan dikisinden olmasini isterim pek burda yapilanlari begenmedim artik izmire geldigimde bütün sorularimi sorucam doktor beye :)) ama dedigim gibi sen ne güzel atladin ya :) birde sibelcigim ameliyatdan sonraki korseyi doktor beymi veriyor yoksa kendin mi aliyorzun :) tesekürler simididen

Hala şişlıklerım var ama bende hemen ıyuılessın ıstıyorum:)) benım sezeryan ızımıde alldı doktor bey ve benım sezeryan ızım kıllı bolgenın bıtımındeydı yenı ızlerımde ordan ıtıbaran oldu tek sorun şu an ıcın ızlerımın rengının solması buda zamanla darısı sana canım
bır arkadasımın da burnunu yaptı dr bey harıka oldu...Almanyadakı vıddeoları seyrettım bende gobek delıklerı bıle cok kotu olmus begenmedım hıc..benım gobbek delıgım eskısınden guzel oldu..Biraz da şans bırazda yapı guzel elverıslı bır cıldın varsa daha kolay ıyılesıyorsun tabıkıde..KİMSEYLE KENDINI KIYASLAMAK DOGRU DEGİLL......

Amalıyattan çıktıgında korsenın ustunde oldugunu goreceksın ve guzel bır hastana yanına eşofmanlarını al gıt pijamaya gerek yok ordan gıydırıyorlar gereken hersey hastanede mevcut refakatcınde rahat eder, Agrı konusunda endişen olmasın cok kuvvetlu agrı kesıcıler verıyorlar ılk gun hıc kalmadan yatıyorsun sonda takılı oluyor dr. pansumana gelıyor drenlerın kont edılıyor 2. gun sonda cıkınca tv ıhtıyacına kalkabılıyorsun zaten tv seyret uyu 2 gun gecer:))) evde dr verdıgı agrı kesıcıler yeterlı oluyor tek sorun egik gezmek olacak bıraz sabırlı olmak gerekıyor .. Ben hastane tecrubemı anlatmıstım daha once gerci tatlım bulursan oku...

kılzar bu yabancıların yaptığı estetik resimleri ne kadar korkunç.birincisi çizgi hemen göbek deliğinin altında,ikincisi çizgi çok kalın ve çizginin etrafı kırış kırış.ve bazılarında da çizginin altında kalan kısım büzüşük.sizinkinin sanırım bunla alakası yok değil mi.hiç güzel resim yok mu elinizde ya.ne olur bir de öylesini görsek.ben kafayı yiyecem düşünmekten

Amalıyattan çıktıgında korsenın ustunde oldugunu goreceksın ve guzel bır hastana yanına eşofmanlarını al gıt pijamaya gerek yok ordan gıydırıyorlar gereken hersey hastanede mevcut refakatcınde rahat eder, Agrı konusunda endişen olmasın cok kuvvetlu agrı kesıcıler verıyorlar ılk gun hıc kalmadan yatıyorsun sonda takılı oluyor dr. pansumana gelıyor drenlerın kont edılıyor 2. gun sonda cıkınca tv ıhtıyacına kalkabılıyorsun zaten tv seyret uyu 2 gun gecer:))) evde dr verdıgı agrı kesıcıler yeterlı oluyor tek sorun egik gezmek olacak bıraz sabırlı olmak gerekıyor .. Ben hastane tecrubemı anlatmıstım daha once gerci tatlım bulursan oku...

kent hastanesini biliyorum gögüs ameliyatimi orda olmusdum :) ondan icim rahat sagol sibel :) ah bir atlatsam........benimkide bugün yumusadi vallah benimle uzun uzun konusdu sadece cidi bir ameliyat diye üzüldügünü ifade eti bundan 3 sene öncede karnimdan 3 kere ameliyat oldum tümör vardi allahdan iyi huylu onu dile getirdi ve bende ona hak verdim ama fazgecmicem dedim :) onayladi cok istemeyerek :)))

ben de dün gece buhran geçirirken eşimle bu konuyu da konuştum.bak karnıma dedim nasıl çirkin,yattığım yerden derisini sündürdüm,bak boş deri bu dedim,artık aklımdan çıkaaramıyorum sen farkında değilsin ama dedim.o da bana annesinin kalbi durduğu sırada hastanede karnındaki çatlakları gördüğünü ve bunlar bizim ondaki izlerimiz diye düşündüğünü,o çizgilerin çok değerli olduğunu anlattı.benim karnımı da beğeniyor musun dedim evet dedi ama gecikmeli ve gerçek bir evet değildi.ama çok değerli dedi.ama şimdi ben o değerli göbek derimi atmak istiyorum...........

ben de dün gece buhran geçirirken eşimle bu konuyu da konuştum.bak karnıma dedim nasıl çirkin,yattığım yerden derisini sündürdüm,bak boş deri bu dedim,artık aklımdan çıkaaramıyorum sen farkında değilsin ama dedim.o da bana annesinin kalbi durduğu sırada hastanede karnındaki çatlakları gördüğünü ve bunlar bizim ondaki izlerimiz diye düşündüğünü,o çizgilerin çok değerli olduğunu anlattı.benim karnımı da beğeniyor musun dedim evet dedi ama gecikmeli ve gerçek bir evet değildi.ama çok değerli dedi.ama şimdi ben o değerli göbek derimi atmak istiyorum...........

MAŞALLAH,eşlerinizi tebrik ettim kızlar,ama şöleki,onlarla evlendiğinizde yoktu,ve onlarda çocuk yaptık böle oldu dıye anlamlı buluyorlar,benıde doktor vazgeçirmek istemıştı,evlenınce adamın karşına böle bir izle çıkabilcekmısın demişti,ben 96 dan 62 kıloya geldim kızlar,ergenlıkten sonra aldım verdım,ve yıllardır o sarkık göbekle yaşıyorum,kılo almadım ama hatıra kaldı,sonuçta bir çok kadında sezaryan ızı oluyor.bırda arkadaşım ızler demişin onları bende gördüm kafam bulandı,ama türk doktorları özeniyor,ve dünyadan bunun için gelen çok,

MAŞALLAH,eşlerinizi tebrik ettim kızlar,ama şöleki,onlarla evlendiğinizde yoktu,ve onlarda çocuk yaptık böle oldu dıye anlamlı buluyorlar,benıde doktor vazgeçirmek istemıştı,evlenınce adamın karşına böle bir izle çıkabilcekmısın demişti,ben 96 dan 62 kıloya geldim kızlar,ergenlıkten sonra aldım verdım,ve yıllardır o sarkık göbekle yaşıyorum,kılo almadım ama hatıra kaldı,sonuçta bir çok kadında sezaryan ızı oluyor.bırda arkadaşım ızler demişin onları bende gördüm kafam bulandı,ama türk doktorları özeniyor,ve dünyadan bunun için gelen çok,

Tatlım tut ki cok rahatsız etti izler seni onunda çaresi var doktorum bana eger izler senı rahatsız ederse kafana takılırsa tıbbi kamufilaj yaptırısın dedi her şeyin çaresi var dedi , cok hoşuma gıtti o yüzden evlenecegın kişi bunu yaptırdıgını anlayamaz anlasa bile
kist amalıyatı oldum dersın çünki ortada kalan yerlerdeki şizler belıgın oluyormus yanlar siliklesıyormuş:))) takma kafana.

çok teşekkür,ben takmıyorumda,doktor taktı,ama merak ettim nasıl gidermiş o iz,hem böle karını görmektense izi görsün,sezaryan yapsam rahatsız etmıcekmıydı onu,hiç tamıyorum,sadece zaman ayarlamam lazım,15 gün sonra işime geleyım başka bişey ıstemıyorum.

çok teşekkür,ben takmıyorumda,doktor taktı,ama merak ettim nasıl gidermiş o iz,hem böle karını görmektense izi görsün,sezaryan yapsam rahatsız etmıcekmıydı onu,hiç tamıyorum,sadece zaman ayarlamam lazım,15 gün sonra işime geleyım başka bişey ıstemıyorum.

İz konusunda katılıyorum sana.Tuğrul beyle tekrar görüşücektin yanlış hatırlamıyorsam görüştün mü?

İz konusunda katılıyorum sana.Tuğrul beyle tekrar görüşücektin yanlış hatırlamıyorsam görüştün mü?

toprak görüşmedim,5 kılo verip öle gitcem,bu defa gittiğimde tamam derse hemen olucam ertesi gün,bu ay 5 kılo vereyım,kılo vermek istememdeki sebep,narkoz falan şişerim diye,ne kadar zayıf girersem öle iyi olur dıye düşünüyorum.kılom yok,nisan sonu gibi bakalım kısmet,eğer olmazsam ramazan sonrasına kalır

toprak görüşmedim,5 kılo verip öle gitcem,bu defa gittiğimde tamam derse hemen olucam ertesi gün,bu ay 5 kılo vereyım,kılo vermek istememdeki sebep,narkoz falan şişerim diye,ne kadar zayıf girersem öle iyi olur dıye düşünüyorum.kılom yok,nisan sonu gibi bakalım kısmet,eğer olmazsam ramazan sonrasına kalır

Aslında benimde vermem lazım.Narkoz şişlik mi yapıyor bilmiyordum.Sana msj yazdım.

Kızlar hepinize selamlar.Salı günü karın germe ve meme dikleştirme ameliyatımı başarıyla atlattım.

Selam edbeercim.Ben atlattım darısı senin başına arkadaşım.Biraz ağrım dışında sıkıntım yok.Sevgili Jelesec'e ne kadar teşekkür etsem azdır.Doktorumu bulmam da bana yol gösterdi.İnan içim çok rahat.İşinde o kadar titiz bir doktor ki sonuçlarının çok iyi olacağına eminim.Sevgiler..

geçm,ş olsuuun serap.ne güzel.darısı başıma.kaç saat sürmüş ve narkoz olayı çok etkiledimi bir de nasıl olmuş karnın göğüslerin anlatsana merak ederiz şimdi lütfen.her şeyini anlat sen de bize ışık ol.çok istiyorum ben de ama narkozdan ölürüm diye korkuyorum:44:

Kızlar hepinize selamlar.Salı günü karın germe ve meme dikleştirme ameliyatımı başarıyla atlattım.

Selam edbeercim.Ben atlattım darısı senin başına arkadaşım.Biraz ağrım dışında sıkıntım yok.Sevgili Jelesec'e ne kadar teşekkür etsem azdır.Doktorumu bulmam da bana yol gösterdi.İnan içim çok rahat.İşinde o kadar titiz bir doktor ki sonuçlarının çok iyi olacağına eminim.Sevgiler..

Arkadaşım bitti gitti işte çok şükür .Her şeyin yolunda gitmesine çok sevindim:KK3: iyi dinlen.Çok öptüm:KK54:

X