Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Serap oldu ameliyatını hem karın hemde meme küçültme canım

Maşallah her yere yetişiyorsun süpersin.Benide yazarsın hatta canlı yayın gibi.Toprak şu gün ameliyeta giriyor,ameliyata hazırlıyorlar,şimdi ameliyata girdi dua edin kızlar,şimdi ameliyattan çıktı her şey çok güzel geçmiş :KK52: he he

Kızlar yoğunum internete giremeyebilirim.Dua edin öpüyorum hepinizi.

Son düzenleme:
Maşallah her yere yetişiyorsun süpersin.Benide yazarsın hatta canlı yayın gibi.Toprak şu gün ameliyeta giriyor,ameliyata hazırlıyorlar,şimdi ameliyata girdi dua edin kızlar,şimdi ameliyattan çıktı her şey çok güzel geçmiş :KK52: he he

Kamera serbest mi?Belli olmaz çekimde yaparım:KK1:Ay inşallah arkadaşım çok yakın zamanda bu dediklerini yazıyor olacağım.Git hazırlığını yap sen güzelim,dualarımız seninle:KK9:

kızlar amelşyatttan hemen sınra kanınızın dümdüz olduğunu ve çatlakların olmadığını fark ediyor musunuz.örneğin benim karnım şöyleeee göbek deliğinin üstü altı çevresi kırışık.özellikle alt kısmı kırışık.çatlaklar var ama çok belli değil.umrumda da değil zaten onlar.sezeryan izimin üstüne sarkıyor karnım.57 kiloyum.1.61 boyum.ben ameliyat olsam odama gelip de ayılıp da bu kırışıklığı görmeyecek miyim yaniiiiii:KK52:bir de çok önemli bir sorum var.izin kalınığı ne kadar 1 cm mi daha mı az.yorgan ipi kalınlığında mıı vs.anlatabildim inşallah.lütfen lütfen cevap yazın hadi bekliyorum

Kesinlıkle ıyıkı yaptırmısım dıyorum dumduz bır kaarın ve mıdem oldu sezeryan ızımde yok oldu cukurluk vardı orda oda gıttı ve izlerim 1cm kalınlıgında ve gun gun azalıyor ama tam sonuc 6 ay ve 1 yılda tamamen olusacak ızler ıyıce belırsızlesecek gobel delıgım cok guzel bıkınılerımı aldım bıle:))))cılt yapınız guzelse ızler daha erken ıyılesıyor benım cıldım alerjık bır cılt oldugu ıcın ızlerım cok hızlı ıyılesmedı ama yınede sonuctan memnunum..eger kı ızlerım hala belırgın kalır sa onunda çaresı var tıbbi kamufilaj yaptırım onemlı olan dumduz karın ve catlaksız bır gorunum:)) sevgıler....

Kesinlıkle ıyıkı yaptırmısım dıyorum dumduz bır kaarın ve mıdem oldu sezeryan ızımde yok oldu cukurluk vardı orda oda gıttı ve izlerim 1cm kalınlıgında ve gun gun azalıyor ama tam sonuc 6 ay ve 1 yılda tamamen olusacak ızler ıyıce belırsızlesecek gobel delıgım cok guzel bıkınılerımı aldım bıle:))))cılt yapınız guzelse ızler daha erken ıyılesıyor benım cıldım alerjık bır cılt oldugu ıcın ızlerım cok hızlı ıyılesmedı ama yınede sonuctan memnunum..eger kı ızlerım hala belırgın kalır sa onunda çaresı var tıbbi kamufilaj yaptırım onemlı olan dumduz karın ve catlaksız bır gorunum:)) sevgıler....

sibel, bu yazdIklarIn mini karIn germe degil herhalde, tahmin ediyorum mini karIn germe belki daha belirsiz olabilir.

Arkadaslar mini karIn germe yaptIran varmI?

slm kızlar sonun da 4 yıl sonra allah izin verirse 30 mart cuma günü karın gerdirme ameliyatı oluyorum......ayy inşallah çabuk iyileşirim....aranızda ameliyatım kütü geçti keşke olmasaydım diyen varmı kızlar

aynuröz, sen kime amel. oluyosun.
Iyi düsün iyi olur derim....

kızlar hepinize teşekkür ediyorum...ben fakültede ameliyat olucam burada bu ameliyatı yapan özel hastaneler yok

toprak şu anda ameliyattamı...inşallah iyi geçer ameliyatı allah yardımcısı olsun

kızlar hepinize teşekkür ediyorum...ben fakültede ameliyat olucam burada bu ameliyatı yapan özel hastaneler yok

öncelikle inşallah herşey istediğin gibi olur.bizi habersiz bırakma doktorun ismini verir misin lütfen.
bak beni de heyecanlandırdın şimdi!

arkadaşımız ameliyatı bir aksilik yaşamadan atlatmış(tek gözünde batma onu çok rahatsız etmiş)çok mutlu ve iyi bir şekilde ayılmış:KK3:En kısa zamanda toparlanması ve yeni görüntüsünden çok mutlu olması dileğiyle...

tam karın oldum canımmm..

Yazdi tatlim jelesec canli yayin gibi yazdi, sagolsun güzel haberlerini verdi. Ben isyerinde hep seni düsündüm dua ettim, aklim hep sendeydi. Allaha cok sükür basarili bir ameliyat gecirmissin, simdiden tebrik ederim, acil sifalar dilerim. Iyi ki olmusum diye buraya yazarsin. Bir hafta sonra sira ben de. Sirasi gelen yeni göbegine kavusuyor. Hadi kizlar cesaret korkmayin, düsünenler harekete gecsin. Hepimizin hakki güzel vucuda sahip olmak dimi yaa.

tam karın oldum canımmm..

ne kadar güzel çok memnun olman. ben aml olalı 4 ay oldu ama tam da senin anlattıgın gibi değil benimki. kalın bir çizgi yanlarda iki kulak var. aml sonra bir kilo aldım ondan mı bilmiyorum ama iki kulak var badinin altından bile belli. korsemi uzun süre kullandım ama karnım ikiye ayrılmiş gibi .. şişlik hala devam eder mi... doktor altı ay bekle diyor ama bence böyle kalacak... tam dümdüz degil.. benim kilom 70 ti boyum 163 bundan mı bilmiyorum ama canım biraz sıkkın... tabi eskisinden çok iyi....

Akşam 8 de uğradım Bentoprak a.Odasına girdim bentoprak sizmisiniz diye sordum.Gülmeye başladı:)) Ben de nldglp dedim.Şaşırdı... Karnından en ufak bir şikayeti yoktu.Ama Göz olayı biraz canını yakıyordu.Bandajlamışlar ilaç damlatmışlar.İnşallah şimdi iyidir.Geçmiş olsun bentoprak cım.Çok memnun oldum seni tanıdığıma:)

Yazdi tatlim jelesec canli yayin gibi yazdi, sagolsun güzel haberlerini verdi. Ben isyerinde hep seni düsündüm dua ettim, aklim hep sendeydi. Allaha cok sükür basarili bir ameliyat gecirmissin, simdiden tebrik ederim, acil sifalar dilerim. Iyi ki olmusum diye buraya yazarsin. Bir hafta sonra sira ben de. Sirasi gelen yeni göbegine kavusuyor. Hadi kizlar cesaret korkmayin, düsünenler harekete gecsin. Hepimizin hakki güzel vucuda sahip olmak dimi yaa.

Edbeer cim darısı senin başına diyelim.İnan o kadar rahattı ki karnından bentoprak.senin de öyle olacak inşallah.hadi bekliyoruz seni de dört gözle:KK66:

ne kadar güzel çok memnun olman. ben aml olalı 4 ay oldu ama tam da senin anlattıgın gibi değil benimki. kalın bir çizgi yanlarda iki kulak var. aml sonra bir kilo aldım ondan mı bilmiyorum ama iki kulak var badinin altından bile belli. korsemi uzun süre kullandım ama karnım ikiye ayrılmiş gibi .. şişlik hala devam eder mi... doktor altı ay bekle diyor ama bence böyle kalacak... tam dümdüz degil.. benim kilom 70 ti boyum 163 bundan mı bilmiyorum ama canım biraz sıkkın... tabi eskisinden çok iyi....

Çok geçmiş olsun,en kısa zamanda düzelir umarım,doktorunun adı neydi ?

Tuscany merhaba,Kalın bir çizgi dediğin morluk olan yerlermi? o renklerin hepsi 1 yada 1.5 sene içinde kaybolup gidiyor geriye sadece beyaz renkli bir çizgi kalıyor merak etme.Etrafında 3-5 sene önce sezeryan olmuş birileri varsa bak göreceksin hiç belli olmayacak dikiş hattın.Benim de şu anda kalın bir morluk var ama geçeceğini biliyorum en azından.Benim de 5 ay oldu.Daha çok yeniyiz merak etme sakın.

'' Karnım ikiye ayrılmış gibi'' cümlen biraz şaşırttı beni.Ona bir yorum yapamayacağım.

Yan kulak olayına gelince bu durum maalesef her karın ameliyatında görülen bir durum.Kimisinde daha çok kimisinde daha az oluyor.Karın kısmı iyice gerildiği için arka kısımlarımızdaki fazlalıklar yanlara doğru geliyor.Ben de bu yüzden yan kısımlarıma lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum.O zaman sonuç çok başarılı oluyor.Hafif şişlik bende de var ama doktorum onların tamamen geçeceğini dümdüz olacağını söylüyor.Şimdiye kadar ne dediyse hepsi çıktığı için doktoruma çok güveniyorum.Bak eskisinden çok iyi demişsin:) bence keyfini çıkar.Çok gözüne batarsa lazer yaptırıp yan çıkıntılardan kurtulursun:) sevgiler...

X