Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

benim çok fena halde sancılar oldu karnıma göğsüme şiddetli bir şekilde girdi çıktı olduğum yerde kalıyordum regl olunca geçti şişlik rahatsız edecek kadar olmadı..

Enfeksiyonun geçtimi? nasıl oldun canım açılan dikişe tekrar dikiş atıldımı?

Esracım bendeki olay yağ nekrozuymuş. Yani enfeksiyona yağ nekrozu sebep olmuş. O açılan dikiş öyle açıldı ki artık içerde ne var ne yok gördüm:1shok::1shok:ün biraz kanama var eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile Offffffffff inşallah yine açılmaz.Yarın pansumanım var bakalım doktorum ne diyecek ???????:nazar::nazar:

arkadaşlar medical parkta wireles bağlantısı varmı dizüstümü götürürsem bağlanabilirmiyim?

Evet var canım ma kullanmaya halin olur mu bilemem:eek:lmaz::eek:lmaz: Benim ameliyat yaklaşık 7 saat sürmüştü ve narkozun etkisiyle yürümediğim zamanlarda hep uyuyordum

Esracım bendeki olay yağ nekrozuymuş. Yani enfeksiyona yağ nekrozu sebep olmuş. O açılan dikiş öyle açıldı ki artık içerde ne var ne yok gördüm:1shok::1shok:ün biraz kanama var eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile Offffffffff inşallah yine açılmaz.Yarın pansumanım var bakalım doktorum ne diyecek ???????:nazar::nazar:

İnş. çabucak atlatırsın canım ya dua ediyorum valla sende dahil herkese olanlara olacaklara Allah yardımcısı olsun herkesin...

İnş. çabucak atlatırsın canım ya dua ediyorum valla sende dahil herkese olanlara olacaklara Allah yardımcısı olsun herkesin...

Sağol canııııım...opuyorumnanaktan Bu duyguyu ancak bizim gibi yaşayanlar anlar gerçekten de... Yeni olacak arkadaşlara ben de bol şans diliyorum. ALLAH SAĞ SALİM GİRİP ÇIKMAYI NASİP ETSİN.....AMİİİİİİİNNN a.s. a.s. a.s.

arkadaşlar geriye sayım başladı 3 gün kaldı cok heycanlıyım

İyi geceler canım....Büyük güne az kaldı.... Senin durumundaki arkadaşları okudukça inan çok heyecanlanıyorum olumunekankayizsmile Kendine en fazla 3 gün süre ver. 3. günün sonunda bize buradan çok mutlu olduğunu yazacağına eminim :içelim: Hadi bakalım doya doya heyecanını yaşa..... Her şey çok güzel olacak kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bu arada kendı heycanımdan sölemeyı unumusum cok gecmıs olsun enfeksıyon olmussun cnm şımdı nasıl gectımı cnm

inş cnm sağol ya sen son uc gun nasıl beslenmıstın cnm doktor yumşuak şeyler ye dedı

Yemeklerimde herhangi bir değişiklik yapmadım ama son 3 gün günde iki kez form çayı içtim. Ama içmesemde bir sıkıntı olmayacakmış. İç organlarla ilgili bir ameliyat olmadığı için tuvalet konusunda problem yaşamıyorsun. Yine de en azından gaz olayını bertaraf etmek için içtiğin çaylara bir tane de form poşeti eklersen iyi olur kaydirigubbakcemile5

tamam saol çok tesekkur ederım buarada dığer bı forumda amelıyatının 7 saat surduğunu sölemıssın senı kımler beklıyodu dısarıda cok heycanlanmıslardır:) pc mi yanıma alıcam eğer ıyı hıssedersem yazarım 20 sinin akşamı:) hepinizi kocaman öpuyorum.. dualarınızı eksık etmeyın

tamam saol çok tesekkur ederım buarada dığer bı forumda amelıyatının 7 saat surduğunu sölemıssın senı kımler beklıyodu dısarıda cok heycanlanmıslardır:) pc mi yanıma alıcam eğer ıyı hıssedersem yazarım 20 sinin akşamı:) hepinizi kocaman öpuyorum.. dualarınızı eksık etmeyın

Ameliyatın 7 saat süreceğini önceden söylemişti zaten Aylin Hanım. E tabi 3 ameliyat birden olduğum için çok normal bir süre. Ama bu süreye bayılma ayılma da dahil. Valla uyuyunca isterse 12 saat sürsün hiçbir şey anlamıyorsun zaten... Ameliyathane kapısındaysa 3 kişiyle başlayıp saatler geçtikçe hızla artan bir yığılma olmuş. Odama geldiğimde doktorumla birlikte 11 kişiydik :roflol: :roflol: Tahmin edersin işte benim onları duymadığımı zannedip doktoruma beni çekiştiriyorlardı. En sonunda güç bela gözlerimi hafiften açıp konuşulanların hepsini duyduğumu ama narkozun etkisiyle cevap veremediğimi söyledim.İşte tam o anda aman Allahım bir de ne göreyim... Burnumun dibinde neredeyse ağzıma girecek kadar dik duran küçücük iki top..... Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Karnıma bamadan tekrar derin ve huzurlu bir uykuya daldım. Zaten önceki yazılarımda da okumuşsundur hiç ağrım sızım olmadı.Zatan olsaydı da çok takacağımı zannetmiyorum çünkü çok mutluydum zemuszemus Darısı başına olsun canım opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Enfeksiyon değilmiş ben yanlış anlamışım yağ nekrozuymuş ve bunun olabileceğini söylemişti doktorum.Yani yağ nekrozu enfeksiyona neden olup bir göğsümdeki dikişleri açtı. Aylin Hanım da o memişe bir güzel kızıp :kızgın: tekrar dikti.Sıkıysa bir daha açılsın da görelim hehe...:eek:lmaz::eek:lmaz: Şu anda gayet iyiyim.hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

arkadaşlar geriye sayım başladı 3 gün kaldı cok heycanlıyım

bizim ufaklıktan dolayı foruma giremiyordum ne zamandır.
senin yerine ben heyecanlandım vallahi.ameliyattan sonrada bekliyoruz.senin için dua edicem.inşallah herşey istediğin gibi olur.yepyeni gıcır gıcır bir göbişin olur inşallah.

Enfeksiyon değilmiş ben yanlış anlamışım yağ nekrozuymuş ve bunun olabileceğini söylemişti doktorum.Yani yağ nekrozu enfeksiyona neden olup bir göğsümdeki dikişleri açtı. Aylin Hanım da o memişe bir güzel kızıp :kızgın: tekrar dikti.Sıkıysa bir daha açılsın da görelim hehe...:eek:lmaz::eek:lmaz: Şu anda gayet iyiyim.hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

çok geçmiş olsun canım.inşallah en kısa zamanda iyileşirsin.

cok agrı olup olmadıgına daır bızıde bılgılendırırsenız sewınırım sızede sımdıden cok gecmıs olsun..

Merhaba İremcnr......Ağrım sızım Allaha şükür hiç olmadı. Ameliyat sonrası seruma katılan ağrı kesiciler dışında doktorumun reçeteye yazmasına rağmen ben hiç kullanmadım çünkü gerek olmadı.Bilemiyorum belki de mutlulukla ilgisi olabilir hihoyyyt hihoyyyt

X