Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

İsteğin üzerine bugün Ercan beye resmini gösterdim.Ercan bey resmi görünce ilk şöyle bir baktı derin bir nefes aldı tek kelime çıktı ağzından üzüldüm.Baktı baktı ve gerçekten üzüldüm bu resme bakarak kesin bir şeyler söylemek tabi ki zor göbek deliğini yerine çekebilir dikişlerin yanlarını göstererek şu kısımları düzeltilebilir.Bu arada bir şey söylemedi ama sanki revizyon ameliyatlarına çok sıcak bakmıyor yani başkasının yaptığını düzeltmek okuduklarıma göre de çok zormuş.Hoş adam valla bir şey demedi ben öyle algıladım(algılarıma biraz güvenirim ayıptır yazması) benim çene çalıştı çok genç diye başlayan cümlenin nasıl bittiğini tahmin edersiniz.Vee döndü şimdi değil en az 3-4 ay geçsin şişler insin karın bir otursun gelsin göreyim dedi.Bence gerçekten üzüldü.Aynur cum üzülme Allah büyük sık dişini birkaç ay daha.Gel bir görün kaybedeceğin bir şey yok ama belki kazanacağın çok şey vardır.Öpüyorum seni. Sabır,sabır,sabır kardeşim.

bentoprak arkadaşım çok ama çoook teşekkür ederim inşallah düzelirim allahım... ama 3-4 ay sonra kıbrıs ta olurum oraya tayinimiz çıktı bakalım 1 ay sonra yalovaya gidicem o zaman giderim dr.a inşallah:KK43:

Nldglp dediğin yerden bantları aldım.Yalnız bi sorum var.Bantla birlikte dermatixi de kullanıyormuyuz.Şerit şerit kesip bir güzel yapıştırdım.Jeli normalde sabah akşam sürdügüm için tak çıkar mı yapmalıyız.

Yada siz nasıl kullandınız.

acılen cevap beklıyorum:)

Dermatix artık kullanmıyorum ben.Sadece bant kullanıyorum.Bantları banyolarda çıkarmayın doktorumla konuştum en son gittiğimde.İlk önceleri banyoda çıkarıp temiz bir yere koyup tekrar banyodan sonra yapıştırıyordum gene.Yapışkanı geçene kadr bu şekilde kullanabilirsiniz.Fakat bir gün unutmuştum çıkarmayı yıkandım çıktım bir baktım bantlar sımsıkı yerinde duruyor.En ufak bir çıkma yok.Bunun üzerine doktoruma danıştım.Kendisi de eğer deriden teması kesilmediyse hiç problem yok.2 yada 3 banyodan sonra değiştirin dedi.Zaten bakıyorsun artık yapışmıyor ayrılıyorsa zamanı gelmiş demektir değiştirmek için.Mesela benim bugün 4. günüm hiç çıkmadılar yarın sabah banyo yapınca artık altları hava alsın diye çıkartacağım.Doktorumda böyle söylemişti.

En güzel yanı sabah akşam sürme kuruma işleminin olmayışı.Ve izlerin belirgin bir şekilde hızla geçmesi.

bentoprak arkadaşım çok ama çoook teşekkür ederim inşallah düzelirim allahım... ama 3-4 ay sonra kıbrıs ta olurum oraya tayinimiz çıktı bakalım 1 ay sonra yalovaya gidicem o zaman giderim dr.a inşallah:KK43:

Geldiğinde mutlaka görün...olmadı bizlere alo de yanında oluruz,inan içimdeki ses iyi olacak diyor:KK34:

Dermatix artık kullanmıyorum ben.Sadece bant kullanıyorum.Bantları banyolarda çıkarmayın doktorumla konuştum en son gittiğimde.İlk önceleri banyoda çıkarıp temiz bir yere koyup tekrar banyodan sonra yapıştırıyordum gene.Yapışkanı geçene kadr bu şekilde kullanabilirsiniz.Fakat bir gün unutmuştum çıkarmayı yıkandım çıktım bir baktım bantlar sımsıkı yerinde duruyor.En ufak bir çıkma yok.Bunun üzerine doktoruma danıştım.Kendisi de eğer deriden teması kesilmediyse hiç problem yok.2 yada 3 banyodan sonra değiştirin dedi.Zaten bakıyorsun artık yapışmıyor ayrılıyorsa zamanı gelmiş demektir değiştirmek için.Mesela benim bugün 4. günüm hiç çıkmadılar yarın sabah banyo yapınca artık altları hava alsın diye çıkartacağım.Doktorumda böyle söylemişti.

En güzel yanı sabah akşam sürme kuruma işleminin olmayışı.Ve izlerin belirgin bir şekilde hızla geçmesi.

Anladım canım.Benım daha çok yenı o nedenle dermatıxıde* bantla kullanmayı düşünüyorum.Tak çıkar etkınligini etkilermi diye merak ettım.

İnan tekerlemen harika ama ben anlamadım sen yarın ameliyat olacakmısın olmayacakmısın?:44:

Ya ben seni seviyorum:KK16: potluk onuda anlamamıştın:KK1::KK1::KK1: yok aşkım eylüle büyük ihtimal ilaç kullanıyor kaldı o yüzden ...7 katı kapatıyoruz hastanenin eylül ayında ona göre:KK9:

Merhaba Aynuröz.Bugün sevgili Edbeer in linkini gönderdiği siteye girdim 100 lerce resim baktım.İnan senin karnından çok daha kötü resimler gördüm.Neymişler ne olmuşlar.İnan düzelmeyecek hiç bir şey yok.Hepimiz sana yardım için varız.Yeterki sen zamanını ayarla.Hatta senin görüntüne benzer bir vak a vardı sanırım karnından başka bir ameliyat olmuş bir bayandı senin gibi dikine dikişi vardı.O kadar güzel olmuşki sonrası resimleri anlatamam.Sen şimdilik hiç kafana takıp düşünme.Geçsin bakalım şu 3 ay sonrasında tekrar konuşuruz.Sevgiler bebeklerine öpücükler...

Anladım canım.Benım daha çok yenı o nedenle dermatıxıde* bantla kullanmayı düşünüyorum.Tak çıkar etkınligini etkilermi diye merak ettım.

Aledax cım sen doktoruna mutlaka sor ama.Dermatix sürüp üzerine kapatmayı düşünüyorsun.Acaba doğru olurmu bilemiyorum?

Nldglp dediğin yerden bantları aldım.Yalnız bi sorum var.Bantla birlikte dermatixi de kullanıyormuyuz.Şerit şerit kesip bir güzel yapıştırdım.Jeli normalde sabah akşam sürdügüm için tak çıkar mı yapmalıyız.

Yada siz nasıl kullandınız.

acılen cevap beklıyorum:)

Slm Ercan bey bantlar alerji yaparsa,kızarıklık olursa,havalandırma ihtiyacında bant kullanma iz kremini sür demişti.Ben kullanmadım henüz kremi.Bantlarıda çıkarmadım değişim harici.İzler iyi durumda çok şükür.

İnşallah canım her şey gönlünce olur.Kıbrıstan gelirsin atlar uçağa muayne olur konuşursun.Bir ay sonra toparlamış olurmu karnın şişlikler inmiş olur mu bilmiyorum.Ercan beyin söylediğini yazdım bende.O gün gelsin açar sorarsın Ercan beye canım benim şu kadar zaman oldu ameliyat olalı geliyim mi diye.Müsait olursam gelirim bende yanına.Bak jelesece,nldglp arkadaşlarda yanındalar yeter ki üzülme ve unutma her şey olacağına varır.

Yakında ameliyat olacak varmıy dı arkadaşlar.Çok yazışıyorum kim oldu kim olmadı kafada kalmadı.

selamlar.ercan beyin sitesine mail attım istediğim operasyonların yaklaşık fiyatlarını öğrenmek için pahalı geldi benimde biraz maddi sıkıntılarım var kararsız kaldım

selamlar.ercan beyin sitesine mail attım istediğim operasyonların yaklaşık fiyatlarını öğrenmek için pahalı geldi benimde biraz maddi sıkıntılarım var kararsız kaldım

Aaa görmeden fiyat mı verdi süper hiç değilse ortalama bir şeyler öğrenmiş oldunuz.Ben araştırırken sorduğum doktorlar görmeden bir fiyat veremeyiz diye yazmışlardı.Ercan beye direk gittim meil falan atmadım.Hangi doktorlara ve neye göre değerlendirdiniz bilmiyorum bende çok araştırdım görüştüğüm doktorlardan en uygun fiyat Ercan beyindi.Uygun du ama bana uygun değildi.Çok istiyordum zar zor denkleştirdim inan o yüzden seni anlıyabiliyorum. Güvenebileceğiniz başka doktor varsa onlara da sorun.Doktor çok önemli topikten bir arkadaşımızın ameliyat resmini görünce bu önem katlandı.İnşallah her şey gönlünüzce olur..

Aynı mesajı üst üste atmaya üstüme yok sanırsam ))):

Son düzenleme:
Heyecan yok relaks akadaşlar.Heyecan zili kim çaldı diye mi yoksa gün ertelenir mi ertelenmez mi diye?

Cevap veriyorum gelen Ercan bey miiiiş ev servis beni görmeye gelmiş.Baktı doğal botoks güzeeel dedi ki ben bile bu kadarını yapamazdım hemde doğal gittiği yere kadar kullanın baktın şişler indi gerçek yüzün çıktı iki ıspanak atar küçük dev adam olur pazulu adam gerer yüzü en doğalından kimse anlamadan.
Gülümseyin :KK52:

ben toprak geçenlerdede böyle bişeyler yazmıştın ama ben şimdi çok merak ettim ne botoksu yüzünede bişeylermi yaptırdın canım ?birde sen karın ameliyatı olmadınmı bu ne ameliatı onuda anlamadım:))

Aynurcum hayirli olsun tayin isi güzel yere gidiyorsun, insallah sana ve ailene güzellikler getirir bu tasinma.
Simdilik iyilesme döneminde sayilirsin, yalova ya gidince ist. a da ugra Ercan bey e bir görün fikir al, ne yapilabilir diye ona göre karar verirsin ne yapacagina. Hersey gönlünce olsun. Kendine iyi bak.

kızlar becerebildimmi bilemiyorum size resim gönderiyorum

Aynur Hanım öncelikle çok geçmiş olsun ne kadar büyük hayal kırıklığı:KK43:( İnsanlar çocuklarını büyütüp, paralarının biriktirip güvendiği doktorların onları bu hale getirmesi çok üzücü Lütfen moralinizi bozmayın öncelik sağlıkla çocuklarınızın başında olmanızdır. Biraz zamana ihtiyacınız var sanırım, kendinizi ve moralinizi toplayıp sizi üzmeyen bir doktor bulursunuz inşallah. buradaki arkadaşların tavsiyeleri, destekleri çok güzel kendinizi yanlız hissetmeyin bizlerin başına da gelebilir inşal:KK39:lah sonra güzel haberlerinizi paylaşırsınız sevgiler

X