Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım görüşemedik birtürlü çok istiyordum hepinizle görüşmeyi olmadı birtürlü, hayatım sen nasıl oldun çok merak ediyrum, ,nşallah hiçbir sorun yoktur, ne zaman döneceksin?

Canım ben çok iyiyim şimdilik hiç bir sorunum yok. 5. günden sonra gezmelere başladım, Ercan bey disko da tepinmedikten sonra birşey olmaz dedi :) 16 Nisan da dikişlerim alıncak. istersen 4-5 gibi hastahaneye gel dikişler alındıktan sonra jeleseci ziyeret ederiz. Aynı gün o da ameliyat olacak.

hoş geldin tatlı matruşka :))
ödemler gidecek bol su içmeyi unutmaaaa
(ben içmemiştim:KK36:)

hafiften yastıkla yan tarafı destekleyip yatabilirsin fıstık

Evet evett doktor da öyle dedi cok sağol canım benimm ama hala rahatsızım yaa sırtustu yatıyorum :)))

yok canım o zaman sen değildin. Ben 15:30 da ordaydım beklerken bir baktım jelesec ve nldglp de geldiler :)

Ay ne guzel karşılaşmışsınız sizzz :))

CAnım nezamandır giremiyorum az önce biraz yazılanları oludum, sen nasıl oldun durumlar nasıl, inşallah hiçbir sorun yoktur hayatım.:KK54:

Ben şişkinlikler harici çok iyiyim canım sanırım benim ödemler baya uzun sürecek, beklerim artık ne yapalım :) bir de silikon bant kullanmaya başlıcam haftaya, senden tüyoları almak istiyorum banyo konusunda özellikle :) sen nasılsın canımm eşin nasıl oldu??

Merhaba arkadaşlar bende 14 Mayıs'ta karın germe ameliyatı olacağım çok kararsız kaldım. Dikiş izleri ve ağrılar beni korkutuyor :KK43: ameliyattan ne zaman sonra sonuçları görmeye başladınız. Çok merak ediyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar bende 14 Mayıs'ta karın germe ameliyatı olacağım çok kararsız kaldım. Dikiş izleri ve ağrılar beni korkutuyor :KK43: ameliyattan ne zaman sonra sonuçları görmeye başladınız. Çok merak ediyorum

Manga, ağrı dediğin ne ki:) Sen ki; her ay adet gören, doğum yapabilmen için 9 ay bedeninde inanılmaz değişiklikleri yaşayan, bedeninin pek çok yerindeki kıl tüyden kurtulmak için türlü işkenceyi en az ayda bir yaşayan bir cinsin mensubusun:) Bu operasyonun sonuçları için yaşama ihtimalin olan kısa süreli ağrı veya acı sana vız gelmeli:) İç çamaşırın içinde kalacak izlerden korkma, kumaş parçalarının ardına saklamak zorunda kalmayacağın muhteşem bir bedenin olacak. Ameliyattan çok kısa süre sonra bedenindeki değişiklikleri aynada gördükçe mutluluk kahkahaları ve çığlıkları hayatının parçası olacak:) Bedeniyle barışık, mutlu ve huzurlu bir kadın olarak ışıklar saçacaksın:) Hala korkuyor olabilir misin?:KK30:

Manga, ağrı dediğin ne ki:) Sen ki; her ay adet gören, doğum yapabilmen için 9 ay bedeninde inanılmaz değişiklikleri yaşayan, bedeninin pek çok yerindeki kıl tüyden kurtulmak için türlü işkenceyi en az ayda bir yaşayan bir cinsin mensubusun:) Bu operasyonun sonuçları için yaşama ihtimalin olan kısa süreli ağrı veya acı sana vız gelmeli:) İç çamaşırın içinde kalacak izlerden korkma, kumaş parçalarının ardına saklamak zorunda kalmayacağın muhteşem bir bedenin olacak. Ameliyattan çok kısa süre sonra bedenindeki değişiklikleri aynada gördükçe mutluluk kahkahaları ve çığlıkları hayatının parçası olacak:) Bedeniyle barışık, mutlu ve huzurlu bir kadın olarak ışıklar saçacaksın:) Hala korkuyor olabilir misin?:KK30:

Ay nasık yüreklendiriyorsunuz insanı ya.. bende kesin ameliyat olucam tarih fln belli değil ama olucam ve önceleri hayal olan fikirlerim bu forumda daha bi kesinlik kazandı. Çok tesekürleer

merhaba kızlar, benim eşim burnundan şikayetçi ve eğer ameliyat olursa banada karın gerdirme sözü var.
ya ben minyonum kiloluda değilim aslında ama hamilelik sonrası ( üstelik sezeryan ) göbişim kaldı hiç bir şey yakışmıyor o güzelim elbiseleri giyemiyorsunuz çünkü göbeği saklayamıyosunuz ne giyseniz yakışmıyor zaten minyonum salaş giyenemem düşünün yani ne kötü, pantolon bile yakışmıyor,
şimdi sorlarım bu ameliyatı olan hanımlara; diyelimki karar verdim,
1 maliyeti nedir,
2 iyi doktoru nasıl seçerim,
3 ben çalışan biriyim nakadar süre hastanede ne kadar süre evde yatcam
4 işimi gücümü yapmak için ne kadar beklemem gerek, tabii irde iki çocuk var evde, eve mutlaka biri gelmeli değil mi,
5 ben sezeryan olacağım zaman doktoruma ikisi bir arada olmazmı dedim olmaz dedi. çünkü iki büklüm gezeceksin çocuğunu bile emziremezsin dedi.
6 iki büklüm gezme ne kadar sürüyor
7 çok mu ağrılı sezeryandan kötümüve
8 iki kez sezeryan oldum ikinci sezeryanım geçen eylül ayında oldu bu ameliyat için bunun üzerinden belli bir zaman geçmelimi
9 gögüs küçülte dikleştirmede beraber yapılıyormu bu durumda maliyeti ne oluyor.

Biliyorum çok soru sordum kusura bakmayın ama bu soruların cevabı sizde lütfen bu ameliyatı olan arkadaşlardan cevap bekliyorum

birde ameliyat olan arkadaşların izinleri olursa varsa resimlerini görebilirmiyim lütfen hem fikir hem cesaretlenme açısından

Mammazia icime su serptin. Inşallah herşey yolunda geçer bende mutlu olurum çok ihtiyacım var :KK43:

Arkadaşlar ameliyattan iki ay sonra ameliyat yapıldığı belli oluyormu kotların bellerinden, tişörtlerde pörtleme yapmayan göbüşümüz oluyormu ? Lütfen yaptıranlar bilgi versin:)

Doğumun üzerinden 7 ay geçti neredeyse eski kiloma döndüm ama göbek bir türlü toparlayamadı kendini, etrafımdakiler biraz daha bekle diyorlar ama malum yaz geldi :18::18::18:

Arkadaslik isteyi yolladgim arkadaslar beni kabul edebilirlermi?sona yaklasiyorum.fotolarinizi gormem benimicin cok onemli

Arkadaşlar ameliyattan iki ay sonra ameliyat yapıldığı belli oluyormu kotların bellerinden, tişörtlerde pörtleme yapmayan göbüşümüz oluyormu ? Lütfen yaptıranlar bilgi versin:)

Ben ameliyat oncesi kilolu değildim, sadece sallanan bir göbeğim vardi. O göbeğim gitti, simdi dümdüz bir karnım var. Ama yediğinize ictiginize dikkat etmeniz gerekiyor. Ben herkese fıtık ameliyatı oldum dedim, cogu kisi karın germe oldugumu bilmiyor. Görenler cok zayifladigimi söylüyor. Bu arada ameliyat sonrası diyete devam ediyorum. Aman karnım gerildi deyip kendinizi yemeğe vermemeniz gerekiyor.

Kizlar ameliyat olalı 50 gün oldu, yediklerime dikkat etmediğimde karnım şişiyor. Sizlerde de boyle mı ? Sabırdan sonraki süreç yediklerine dikkat sanırım. Bir de korseden acayip sıkıldım, çıkarmak için 10 gunum kaldı. Yaz aylarında bu ameliyat hiç çekilmez, hem ağrısı hem korse. Ameliyat olmayı düşünen arkadaslara fikir olsun.

Sen çooook tatlısın:KK16::KK16:
Nasıl güzel moral veriyorsun insana...
Seni görseydi Manga, birşey söylemene bile gerek kalmazdı inan ki.
Sen de, Jelesec de, Gorhan da, Massal da, Gergin Dukancı da, Ysmn de hepiniz çok pozitifsiniz.
Ameliyat öncesi sizlerle görüşmek bana öyle iyi geldi ki:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Vazgeçmek üzereyken sizler bana cesaret verdiniz. Bugün ameliyatımın üzerinden 1 hafta geçmesine
rağmen henüz sıkıntılarım devam etmesine rağmen pişman değilim.
Biliyorum ki gün gün azalacak bitecek ağrı ve şişliklerim. Yaza ben de sizler gibi bomba hatun olarak gireceğim. Sizleri çok sevdim...
Hep görüşelim, beni unutmayın emi.....ÇOOOKKK ÖPÜYORUM HEPİNİZİ:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Sen de, Jelesec de, Gorhan da, Massal da, Gergin Dukancı da, Ysmn de hepiniz çok pozitifsiniz.
Ameliyat öncesi sizlerle görüşmek bana öyle iyi geldi ki:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Vazgeçmek üzereyken sizler bana cesaret verdiniz. Bugün ameliyatımın üzerinden 1 hafta geçmesine
Biliyorum ki gün gün azalacak bitecek ağrı ve şişliklerim. Yaza ben de sizler gibi bomba hatun olarak gireceğim. Sizleri çok sevdim...
Hep görüşelim, beni unutmayın emi.....ÇOOOKKK ÖPÜYORUM SİZLERİ:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

pinkfloracığım, seni unuttum sanma sakın:KK16::KK16::KK16:
Bizi aynı el kesti zati:KK1::KK1: destek ve verdiğin morale çooook teşekkürler...
Kızlarrr; pinkflora, incecik çok hoş bir hatun. daş daşşş:KK14::KK14:
Seni de kocaman öpüyorum canım, sevgiler....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Hep görüşelim, beni unutmayın emi.....ÇOOOKKK ÖPÜYORUM HEPİNİZİ:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:) tatlım seni unutmak mumkunmu? Sen bir iyiles, bak bu kadro ne eğlencelere imza atacak... Diyimi kizlaaaar???

X