Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cok tesekkur ederim bende kilo vermekten dolayi sarktim.sanirim ayni yollardan gectik zahiflama teknigi acisindan. Goguslerim kucucuk ve sarkik kaldi gibegimdede yag yok deri sarkiyor. Bu karin ve gogus gorunuyor banada bu kis istiyorum bakalim ne olacak

Hayırlısı olsun canım senin için.Anlıyorum seni evet aynı yollardan geçmişiz.Ama inan hepsi geçiyor.o sarkıklardan fazlalıklardan kurtulunca daha da mutlu oluyorsun ve kendine güvenin geliyor.Dikiş izi falan takma çok fazla.Takma derken işin ehli olan bir doktora gidersen zaten minumum düzeyde kalacaktır o izler..Benim ikinci operasyonum gögüs silikonlarım değişti ve orta yüz germe yaptırdım yüzümde çökmüştü.Yeni biri oldum yani :)Biraz cesaret korkma..Sevgiler..Her şey gönlünce olsun.

Canım dikiş izleri eğer düzgün atılırsa çok silikleşiyor ilerleyen dönemlerde.Ben bu operasyonu 10 yıl öncede geçirdim.Ve inan dikiş izlerim bile çok kötüydü ama zamanla onlar bile silikleşti ki şuan ki dikiş izlerim çok iyi.Operasyondan hemen 4-5 saat sonra ayaktaydım ben.Daha öncesinden de tecrübem olduğu için biliyorum bu tarz operasyonlarda ne kadar çabuk ayağa kalkıp dolaşmaya başlarsan o kadar çabuk iyileşirsin.Tabi ilk 2-3 gün yatıp kalkmada ayağa kalkmada sıkıntıların olur.Benim ikinci göğüs ve orta yüz germe ameliyatında yanımda refakatçim bile yoktu.Ki bu operasyonları bir ay arayla geçirdim ben.Zaten ağrıkesici veriliyor hastane olduğun sürece damar yoluyla.Ağrın olsa da onlar sayesinde çok yüksek şiddette hissetmiyorsun ağrıyı.Benim karın ve popo yani yuvarlak bir dikiş hattı var tüm vücudumda.Ona rağmen çok büyük bir sıkıntım olmadı.Eğer operasyon başarılıysa zaten vücudundan gözünü alamıyorsun o an dikiş mikiş aklına gelmiyor merak etme :)
Popo derken hem karın germe hem sırt germemi oldun? Yani kemer şeklindemi kesi izi?
Mutlu olmana çok sevindim.. Hangi hastanede hangi şehirde hangi dr a oldun?
Ameliyat süreci ve iz hakkında döylediklerine tamamen katılıyorumm.. Vücut taş olunca iz göze batmıyor :)
Zamanlada silikleşiyor kiiii silikleşmesede umrumuzda deil dimi kız :)
Foto varmı, görsek

Popo derken hem karın germe hem sırt germemi oldun? Yani kemer şeklindemi kesi izi?
Ameliyat süreci ve iz hakkında döylediklerine tamamen katılıyorumm.. Vücut taş olunca iz göze batmıyor :)
Foto varmı, görsek
Henüz doktorumdan almadım foto.Ama eğer istersen sana şuan ki halini çekip göndermeye çalışırım özelden.

Foto varmı, görsek

Evet sırt germe popo kaldırma bodylift benimki.Evet kemer şeklinde.Ama hayatımda hiç bu kadar güzel popom olduğunu hatırlamıyorum :)

Evet sırt germe popo kaldırma bodylift benimki.Evet kemer şeklinde.Ama hayatımda hiç bu kadar güzel popom olduğunu hatırlamıyorum :)
Eski halini alınca dr dan gönderirmisin çok merak ettim.. Göbüş şiş duruyor, oda çok normal.. Popoya diyecek döz yok maşallahhhh süperrr

Eski halini alınca dr dan gönderirmisin çok merak ettim.. Göbüş şiş duruyor, oda çok normal.. Popoya diyecek döz yok maşallahhhh süperrr
Canım yüzüm için gideceğim en kısa zamanda.İst.a olmadığım için biraz zaman alabilir.Ama mutlaka alıp gönderirim önceki halini.Ben en başta istemedim popo falan :)tırstım.Doktorum dedi böylece kaldırırsk tabak gibi dümdüz olacak dedi.Korkma silikon falan koymıycam dedi.Poponun kendi içindeki dokuyla işlem yapıldı çok az da yağ enjekte edildi.Ve çok çok memnunum iyiki yaptırmışım :)Göbiş şiş duruyor ödem var çünkü henüz.Ağustos 22 de ikinci operasyonumu geçirdim.yüz için falan yağ gerekti oralardan alındı.Doktorum dedi öyle olması normal yağ aldım çünkü diye

Canım yüzüm için gideceğim en kısa zamanda.İst.a olmadığım için biraz zaman alabilir.Ama mutlaka alıp gönderirim önceki halini.Ben en başta istemedim popo falan :)tırstım.Doktorum dedi böylece kaldırırsk tabak gibi dümdüz olacak dedi.Korkma silikon falan koymıycam dedi.Poponun kendi içindeki dokuyla işlem yapıldı çok az da yağ enjekte edildi.Ve çok çok memnunum iyiki yaptırmışım :)Göbiş şiş duruyor ödem var çünkü henüz.Ağustos 22 de ikinci operasyonumu geçirdim.yüz için falan yağ gerekti oralardan alındı.Doktorum dedi öyle olması normal yağ aldım çünkü diye
Popo ve ayrıca göbek için ne kadar ödediniz yüzünüzede yağ enjekte ettilermi ettilerse begendinizmi:-) çok sordum

Bende aynı operasyonu düşünüyorum ondan sormuştum:-) sonuç nasıl oldu beğeninizi

Benim bodylift olduğu için bu popo opersyonu bana uygundu.Çünkü her halükarda vücudumda çepeçevre bir ameliyat izi kalacaktı.Siz sadece popo için düşünüyorsanız onu doktorla önceden görüşmenizi öneririm çünkü kesi ya da iz olmadan mümkün mü inanın bilmiyorum.Benim popom kendi iç dokusuyla düzeltildi ve çok az yağ enjekte edildi.O nedenle dedim.Ben çok memnunum çok şükür :)

Yüzümde şakaklara yağ enjekte edildi.Evet beğendim.Am yüzün oturması için 3 ay gerekiyormuş.Bugün 12.günüm..

Ben karin germe olacağım karından alınan yağlar yüzüme ve popoya enjekte edilecek.sizinle aynı işlem degilmi

Benim popoma çok az yağ enjekte edildi o da rötuş için..Geri kalan kendi iç dokusunda işlem yapılarak oluşturuldu.Sadece yağ enjekte edilecekse kesi olmaz zaten.

Ayyy az kalmışşşş :) :) :)
Beni yine heycan bastı iyimi :)
Sen ercan beye olacaktın galiba dimi.. Anam kapıortayı düzelttimde içim yaşlanmış benim , unutkanlık başladı :)
Benim kötü günler geçti gitti ama eskiyi konuşmak halaaa sinirimi bozuyo :p
Boy 159 kilo 70 küsürdü.. Fiskos masası gibi :KK43:
Boy yok göbek çok öyleydi işte :/
Şimdi hala dalga geçerim şimdi masaya oturunca bebeğimi kucağıma oturtmuyorum diye, sağolsun konu komşu hep sorardıda aaa kız kocaman olmuş bu vallahi bilmiodum kaç aylık diye !!! Yarın doğuracam derdim bende :KK43:
Tatlim ben huseyin kandulu na olacagim. 1.57 boy 64 kiloyum inş bende kurtulurum bu bebek görünüşlü gobekten

Mekik çek, şınav çek, koş bence
Bazen maalesef işe yaramıyor bunlar.. İlk iki doğumdan sonra aynen yaptım bu dediklerini.. 3. Üncü bebeğe 54 kilo ile hamile kaldım..36 beden pantalona krmer takıyordum.. Ama üçüncü hamilelik diğer ikisi gibi geçmedi.. 3 aylık hamilryken karın kaslarım yırtıldı kalan 6 ay boyunca karnım deforme oldu ( şükür anne kız ikimizde sağ salim çıktık bu işin içinden en önemliside bu :)) karnımdaji yırtıklar ne sen sor ne ben söyleyeyim.. Ne kadar koşsamda mekik çeksemde karın kadlarım yırtık olduğu için işe yaramadı :/
Tabiikide kilo aldım aman karnımı gerdireyim demiyceksin ama çaren yoksada hayata küsmek yerine bu işlemi yaptırmak daha sağlıklı.. Hayata küsün e etrafındakileride bıktırıosun.. Şimdide spor yapıorum , en azından sonuçları görüyorum :)

X