Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben de söyledim ama hayir sezonunu kapatmis :KK33: Sana süper fiyat yaptim diyor, bence herkeze ayni cümleyi kuruyor.O da isini biliyor :KK1:

seneyi mi beklesek naapsak :KK53:
aslına bakarsak bizim doktor olmayacak fiyatlar vermiyor.
benim görüşmeye gittiğim doktorlar daha fazla istemişti valla :)
o yüzden de Ercan Beyin verdiği fiyat bana iyi gelmişti :)))

Kızlar, adamın bizden ödü patlıyor. Eşimle bir dertleşiyor, işim olmasa hiç bulaşmazdım , kadın milletine bulaşılmaz, kadından korkmayan Allah tan korkmaz dedi. Diyorum ki, bu korkuyu kullanalım :KK47: Hepimiz aynı anda buluşup gidelim. Sen defterini, ben cep tekefonumu çıkarttık mı, zaten işin yarısı tamam, kalanınımız da aynı anda konuşmaya başlarsa adama ya inme iner, ya her şeyi kabul eder :KK53:
Ne dersiniz, hani bende mini bir lipo olsam, birazda yüz germe... hiç fena olmaz hani...
Düşünün bu plânı, hepimizin hayrına. :KK36:

eşlerinde işine geliyor değilmi :):KK37:

valla haklı :) korksunlar bizden :KK4: hele istemediğimiz şekilde bir sonuç alırsak vay hallerine :KK37:
fikir süper :) gidelim,bana uyar :) cebren ve hile ile indirim yaptırırız ehehhe :KK14:

toptan gidip, adama kalp krizi falan geçirtmeyinde:KK53:

yoksa korkutup yıldırmak, hayır hasenata ikna etmek serbesttir:KK53:

olmadı KK daki kadınlar size topluca beddua edecek deyin:KK53:

yapsın bi güzellik.... çekiliş felan filan:KK53::KK53::KK53:

ayy Allah korusun kızlar durun ağzınızı hayra açın daha benim memeler duruyor :KK3::92:
bu arada çekilişte güzel fikir :KK1::KK9:

Canım arkadaşım iyi enjektörle boşalttı ve bitti onlar içeride kalan son kanlarmış normalde vücut kendi atıyormuş ama doktoru hepsini boşalttı şuan iyi :) her şişiklik ödem olmuyor dikkat edin ve direnler hepsini boşaltmıyor içeride muhakkak kalıyormuş

iyi olmasına sevindim :nazar:

hadi geçmiş olsun :KK71:
sıranı savdın,darısı başımıza :)
gorhanın da dediği gibi bol bol tuz dökersin :)hatta tuz dökmek için seni çağırırız :) :KK16::KK54:

Yineben cim nickleri ezbere bilmediğimden ,bir de şuanda bile 80 arkadaşlık gönderilmiş bir listem olduğundan tek tek hiç bakamıyorum.Burdan açık olarak yazarsanız eklerim mutlaka.Ama hemen ekledim tabii seni :KK34: Resimlerine bayıldım tek kelime ile.Ben biraz önce geldim Jelesec in yanından.Eşine teslim ettim kendisini.Durumu iyi.Bol bol k.k yı konuştuk zaten En Büyük KK

Gorhan cım eve döndüm şimdi.Mutlaka yarın görür selamını:KK34:

Sende haklisin, cok tesekkür ediyorum :KK1: iyi olmasina cok sevindim belki hastahane de kalmam demisti ama demek ki rahat iyi geldi, biraz dinlensin :KK14:

kızlar günaydın merhaba
jelesec ten haber var
telefonlara bakamadığını söyledi.doktor kolunu kesinlikle kaldırma demiş.hareket ettirmememsi gerekiyormuş.sizlere iletmemi istedi.

dün biraz ağrısı olmuş....:KK43:
sabah çıkmış hastaneden.
bu arada ortalığı karıştırmak istediğimden yazıyorum :KK37:
Ercan Bey jelesec hanıma bazı sürprizler yapmış :KK24: :KK51::KK14:

kızlar günaydın merhaba
jelesec ten haber var
telefonlara bakamadığını söyledi.doktor kolunu kesinlikle kaldırma demiş.hareket ettirmememsi gerekiyormuş.sizlere iletmemi istedi.

sabah çıkmış hastaneden.

Keşke jelesec ordayken baycana şu çekiliş işini bi çıtlatsaydı....

ay kız ameliyat oldu ben hala kendimi düşünüyorum:KK60:

jelesec kusura bakma tatlım:KK19: çooook geçmiş olsun...

kızlar günaydın merhaba
jelesec ten haber var

sabah çıkmış hastaneden.

Bir kac güne toparlar, kolları kullanmamakta ne güç olur. Sürpriz dedin beni benden aldın. Ay bir bana mı sürpriz yapmadı :KK53: iki ayım doldu, mail attım bir kac birsey sordum. Sorularima Cevap vermedi, neden bana gelmiyorsunuz yazmış. Ay bana da mı sürpriz var yoksa :KK1:

kızlar günaydın merhaba
jelesec ten haber var

sabah çıkmış hastaneden.

Ahh cok gecmis olsuun :) Selamlarimi iletir misin ? Ne surprizi yapmis merak ettim simdi

merhaba arkadaşlar bende karın bölgemden şikayetçiyim..genel anlamda kiloluyum ama karın bölgem bariz rahatsız ediyor beni...bir kaç gün önce devlet hastanesindeki dr gittim ön bilgi aldım sosyal güvencem yok karın germe,yağ alma,göğüs dikleştirmeye toplamda 2500 tl istedi sizce fiyatı nasıl.. mayıs sonu gibi olmayı planlıyorum.....birde bu tecrübeyi yaşamış olanlar biraz bilgi verirmisiniz valize neler bırakayım..neler yapayım nelere dikkat edeyimm.....ayy şimdiden heyacan ve korku sardı...:KK52:

ha bide nasıl korse kullanmamı öneririsiniz...diren dediğiniz şeyler korseye engel teşkil ediyormu....puffff...

merhaba arkadaşlar bende karın bölgemden şikayetçiyim..genel anlamda kiloluyum ama karın bölgem bariz rahatsız ediyor beni...bir kaç gün önce devlet hastanesindeki dr gittim ön bilgi aldım sosyal güvencem yok karın germe,yağ alma,göğüs dikleştirmeye toplamda 2500 tl istedi sizce fiyatı nasıl.. mayıs sonu gibi olmayı planlıyorum.....birde bu tecrübeyi yaşamış olanlar biraz bilgi verirmisiniz valize neler bırakayım..neler yapayım nelere dikkat edeyimm.....ayy şimdiden heyacan ve korku sardı...:KK52:

anam, anam, anammmmmm

bu operasyonlara bu fiyat.... yerinizde olsam arkama bakmadan kaçardım....

kim bu doktor?
bu operasyonların hepsi çok ciddi operasyonlardır...

lütfen doktor seçiminize çoooook dikkat edin...

ha bide nasıl korse kullanmamı öneririsiniz...diren dediğiniz şeyler korseye engel teşkil ediyormu....puffff...

birtanem, noolursun.... en azından son 20-30 sayfayı bir okuyuver...

karın germeyi, iyi bir doktora yaptırmassan çok ciddi komplikasyonlar geçirebilirsin... aylarca iki büklüm kalırsın bak... noolur, karın germe konusunu biraz oku tatlım:KK19:

Canım önce fiyat bana acaip ucuz geldi, hangi devlet hastanesi vede hangi doktora yaptıracaksın bunlar çok önemli elbette. Doktorun daha önce ameliyat ettiği hastaları ile görüşme imkanın oldumu veya onun yapmış olduğu resimleri görebildinmi ve ayrıca başka doktorlar ile görüşme imkanın oldumu? Bu aslında ciddi bir ameliyat iyice düşünmeni tasiye ederim. Korku desen iyi bir hastanede iyi bir doktor eşliğinde korkacak bir durum yok bende 2 ay önce oldum çok şükür büyük bir sıkıntı yaşamadım. Ama dediğim gibi doktor çok önemli. Senin için herşeyin hayırlısı olsun tatlım inşallah.:nazar:

anam, anam, anammmmmm

bu operasyonlara bu fiyat.... yerinizde olsam arkama bakmadan kaçardım....

kim bu doktor?
bu operasyonların hepsi çok ciddi operasyonlardır...

lütfen doktor seçiminize çoooook dikkat edin...

devlet hastanesi deyince, bir ürperiyorum vallahi:KK47:

birtanem, noolursun.... en azından son 20-30 sayfayı bir okuyuver...

karın germeyi, iyi bir doktora yaptırmassan çok ciddi komplikasyonlar geçirebilirsin... aylarca iki büklüm kalırsın bak... noolur, karın germe konusunu biraz oku tatlım:KK19:

Canım önce fiyat bana acaip ucuz geldi, hangi devlet hastanesi vede hangi doktora yaptıracaksın bunlar çok önemli elbette. Doktorun daha önce ameliyat ettiği hastaları ile görüşme imkanın oldumu veya onun yapmış olduğu resimleri görebildinmi ve ayrıca başka doktorlar ile görüşme imkanın oldumu? Bu aslında ciddi bir ameliyat iyice düşünmeni tasiye ederim. Korku desen iyi bir hastanede iyi bir doktor eşliğinde korkacak bir durum yok bende 2 ay önce oldum çok şükür büyük bir sıkıntı yaşamadım. Ama dediğim gibi doktor çok önemli. Senin için herşeyin hayırlısı olsun tatlım inşallah.:nazar:
hatay/ iskenderundayım devlet hastanesinde aynı dr yapmış olduğu ameliyatlardan memnun olanları duydum o rahatlıkla gittim görüşmeye burda kimden duysam methediyorlar fiyatlarda burda o kadar uçuk değil aslında..olanlarda bu fiyat aralığında oluyor....dr atilla ersoy...zaten devlette 2 tane plastik cerrah var..

X