Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık İle Yengeç Uyumu

eşim yengeç ben balık
çok iyi hatta mükemmel anlaşıyıruz benm konuşamadığım anlarda bile gözlerimden anlar aşkım:asigim:
mükemmel bi uyum var aramızdaa şükürler olsun kii,
yengeç erkeği,düşünceli sadık dürüst sevecen romantik.....
ama şuda var annelerine ailelerinede çok düşkün olur yengeç burçları bunuda unutmamak lazım:roflol:
ama kendi ailesine düşkündür,ben çok memnunum kocişimdennnŞeniz

ya arkadaşlar bnm yengecim bi tuhaf yahu anatılanların aynısı ama sadece kafası güzelken kıskançlık yapıo ayıkken nie kıskaniimki kıskancak bi durummu var dio :S istemem yan cep yapıo sen bnm başımın belasımısın dio :) bende balık oluom sölemesi aıp hele bişeye kafası takılsın günlerce telefonu açmaz aramaza msjlara cvp vermez sora kendine gelince bişey olmamış gibi devam eder bazen ben onu bırakayım die yapmadığı kalmıo ama ben bırakmıom o bırakıo ilk hafta ben sallayıp duruom hiç cvp yok 2. hafta cvplar başlıo ki kesinlikle bitti sildim asla katta dediği halde 3. hafta sanki yeni flört ediomuşuz gibi davranıo sora barışıos 14 ay oldu beeeee kurudum haaa bunun yüzünden evlilik düşünmüom dio sora benden iyi koca olurmu die soruo dengesiz yaa yanındayken prenses gibiyim eliyle besler saçımı okşar yolda dışarda bir an bile elimi bırakmaz ama eve dönüom bildiin odun sanki yok ilişkinin ilk yarısında zart zurt arardı beni sölediim zaman e ben öle yapmasam bana bakarmıydın dio öküz yyaaaauyus oluom ona ama seviomda :KK43: napsamki acep hiç sevdiğini sölemedi aşık değilim olmakda istemiorum dio ha seni seviorum ki dio öle geveler gibi hasta faan olsam koşar gelir bebek gibi bakar bana ya walla dengesiz bu haaa

bende balığım sevgilmde yengec..
arara uyumlu bi ilişki oldugu söylensede yengecle gecm olmaz arkadaslar cünkü sürekli ruh halleri değişir fikirleri değişir istekleri değişir ayptr sölemesi birazda maymun iştahlıdırlar.vurdumduymazlar hep sen alttan alcaksın baska türlüsünü kabul etmezler tabi bu alttan alma olayıda biz balıklara uymuyo tabi halyle tartşmalar cıkıo ama iyi tarafları da var tabi birbirimizi kolaylıkla anlayabılıoruz (coğu zaman ) titto arkadasmzn da dediği gibi demekki bi benki diilmiş dısarda melek eve gidince seytan olur kendileri ama bi sıkıntın derdin olsa asla yalnz bırakmazlar sevdimide tam severler bizim 4 sene oldu hala ilk zman ki gibi hatttaa hala aynı konulardan tartısıoruz (cünkü dedğm dedik,özgürlüğne fazlasıyla düşkün,sabit fikirli yengeclerimiz az biraz odunlar bişeyi kırk kerede söylesen nato mermer nato kafa=)
ama sevimliler işte ya seytan tuyu var onlarda abimde yengectir aynı özllkler ondada var demekki bunların hepsi böle=) az biraz sabırlı olunursa ve tabi kendinden birazck (aman diyim fazla değil) fedakarlık edersen sahane bi cift olursunz e malum onlarda bu sabır özelliği yok sen cekıp cevırceksn
amannn erkek değilmi zaten ne burc olursa olsun hepsi aynı terane

yengeç erkeği de balıkdan duygusal olacağı için kovalamayı akıl edemez .denmişş
Ben de ekleme yapayım; çok çabuk kırılırlar tekrar aynısını yaşayacaklarından korkup pes etmek kolaylarına gelir.Bu yüzden belki de kovalamayıp akışına bırakır..Tabi o sırada balık kadını elinden kayıp giderr. :KK43:

çok çok çokk doğru yasenağlama

bende balığım sevgilmde yengec..
arara uyumlu bi ilişki oldugu söylensede yengecle gecm olmaz arkadaslar cünkü sürekli ruh halleri değişir fikirleri değişir istekleri değişir ayptr sölemesi birazda maymun iştahlıdırlar.vurdumduymazlar hep sen alttan alcaksın baska türlüsünü kabul etmezler tabi bu alttan alma olayıda biz balıklara uymuyo tabi halyle tartşmalar cıkıo ama iyi tarafları da var tabi birbirimizi kolaylıkla anlayabılıoruz (coğu zaman ) titto arkadasmzn da dediği gibi demekki bi benki diilmiş dısarda melek eve gidince seytan olur kendileri ama bi sıkıntın derdin olsa asla yalnz bırakmazlar sevdimide tam severler bizim 4 sene oldu hala ilk zman ki gibi hatttaa hala aynı konulardan tartısıoruz (cünkü dedğm dedik,özgürlüğne fazlasıyla düşkün,sabit fikirli yengeclerimiz az biraz odunlar bişeyi kırk kerede söylesen nato mermer nato kafa=)
ama sevimliler işte ya seytan tuyu var onlarda abimde yengectir aynı özllkler ondada var demekki bunların hepsi böle=) az biraz sabırlı olunursa ve tabi kendinden birazck (aman diyim fazla değil) fedakarlık edersen sahane bi cift olursunz e malum onlarda bu sabır özelliği yok sen cekıp cevırceksn
amannn erkek değilmi zaten ne burc olursa olsun hepsi aynı terane
ekstra birşey yazmama gerek bile kalmadı herşeyi yazmışsınız hele bu dediğim dedik olayı ve alttan almama ,sabit fikirlilik,eski mevzuları tartısmaları falan tamamen aynı..:sinifsinif:

Benim sevgilim yengecin romantikliğini almamış malesef..Hatta diyorum ben ona sen bence yengeç değilsin doğum gününü yanlış biliyosun herhalde diye çünkü pek uymuyo söylenilenlere..Ama hassas olduğu doğru.Çok zor idare etmek kaprisini çekmek baya sabır gerektiriyo..Ben de tipik balık olduğumdan dolayı fazlasıyla duygusalım herşeyi masallardaki gibi yaşayalım istiyorum ama olmuyo malesef..Bi arkadaş şeytan tüyü var demiş cidden de öyle sevdiriyo işte kendini herşeye rağmen..

Hayatımdan bir balık kayıp gitti.. Yeni bir balık hayatıma hoşgeldii..:))

ben yengeç eşim baık gercekten çok iyi anlaşıyoruz..çok iyi bir arkadaşız aşk bir yana..kankayız resmen ya.. 6 yıl flört .1 sen 4 aylık evliyiz herşey taze aynı tadında ..beni çok iyi anlar..konuşmasamda hae,reketlerim ne zaman aglcamı bile bilir..sezgilerimiz güçlü zaten..

ımm öncelikle ben balık kadınıyım ve sevgilim yengeç erkeği. evet sevgilim. şu anda sevgiliyiz ama yinede yorum yapacağım. dilerim ki sorun olmaz. önceliklee... gerçekten çoooook iyi anlaşıyoruz. 4 sene boyunca onun için belkide trilyonlarca fedakarlık yaptım ama değerdi. dediğiniz gibi, şeytan tüğü var yengeçte. çok tatlı be pasta gibi ^^. tabiki o da benim için fedakarlık yaptı. birbirimize asla kızmıyoruz ve gerektiğinde özür dileyip alttan alıyoruz. çok romantiktir bunu da eklemiş olayım. cidden ama gerçekten çok çok aşığım ona ^^ <3 . aklına geldikçe kalbinin yağları eriyor insanın. 4 yıl boyunca en iyi arkadaştık ve çıkmaya başlayalı 1 ayı geçti bile. sonuç: ona daha fazla aşık olamam. çünkü sınıra geldim. gerçi sınırı her yoktosaniye sonsuz kere aşıyorum bu da var ^^. kısaca şeker gibidir. yok az kalır. tanımlamak isterim ama kelimeler anlamsız kalır. o yüzden söyleyebileceğim şey şudur ki, "yaşamadan bilemezsin... önce ona deliler gibi tutul; sonra sıkıca sarıl ve tutun, sonra elini tut ve asla ki asla bırakma. borçluyum ona... bana bu güzel hissi yaşattığı için çok borçluyum... fedakarlık yapmam ya da alttan almam umrumda değil. o mutluysa ben de mutluyum, ben mutluysam da o mutlu... benim yengeç tatlılığı fazla kaçırmış sanırım <3 ^^. zevklerimiz de aynı neredeyse... çok iyi değil mi... her neyse iyi günler millet.

X