Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık İle Yengeç Uyumu

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.104
0
Arkadaşlar aranızda balık burcu olupta yengeç burcuyla evli olan varmı? Aranızdaki uyum nasıl anlaşılabiliyormu?

pek latif, pek aktif, fazla ıslak, müthiş dramatik ilişkiler silsilesi. başta evine aşırı bağlı yengeç erkegi ile, balık kadını kendini akvaryuma kapatılmıs gibi hissedecekse de, yengecin eve gösterdigi ozen karsısında balık kadın akvaryumunu sevip, benimseyebilir. hele ki suyuna bir iki damla da alkol koyulursa o akvaryum tadından yenmez.
beraberce benzer bunalımlara girip sonra bir şekilde onları atlatmayı beceren, konuşurlarken etraftakilerin ne diyo lan bunlar yorumlarına yol açabilcek bir ileitşim düzeyi yaratan tadından yinmez ilişki prototipi
iki burc insani da duygusaldir, aman da ne guzel uyar bunlar tarzi duz mantik yurutmenin yanlis oldugu, fazla duygusal olmaktan dolayi ask ve sevgi gibi duygularin sevgiliye asiri yukleme yapmasindan dolayi iliskiye ucuncu, dorduncu ve besinci kisilerin girmesi muhtemel kisa iliski zitliklarin birligi felsefesini dogrulayan iliski
balık kadınını korkutup kaçıracak aşk. aslinda yengeç erkeği aradığı erkektir ama balık kadınının ödü kopar bu kadar çok mutluluk ihtimalinden. midesine kramplar girer. kaçmak ister. yengeç erkeğide balıkdan duygusal olacağı için kovalamayı akıl edemez .
es kaza bir arada kalabilirlerse güzel olur ama balık kadını yengeç erkeğinin ellerinden kayacaktır.

balık da yengeç de su grubunda doğmuşlarıdır. bu yüzden, beraberlikleri hep sıcak ve duygusaldır. birbirlerinin hislerini hemen anlarlar. yengeç erkeğinin kabuğundan çıkması biraz zaman alır, çünkü yaralanmaktan çok korkar.

balık kadınının yanında bu tür şeylerden endişelenmesine gerek yok. güvenlik hissi yengeç erkeğine, en az balık burcu kadınına olduğu kadar gereklidir.

eğer siz zayıf bir balık tipiyseniz, yengeç belki de size göre değildir. gerçi sağlam ve güvenilir bir insan olmaya çalışır ama bunu nadiren başarır. birlikte hayal dünyasına uçabilirsiniz, ama sonra kimsenin dünyaya dönmeye gücü yetmez.

eğer orta yaşlarda karşılaştaysanız, mutlu bir evlilik için hiçbir engel yoktur. evinizde çok mutlu olabcaksınız. evlendikten sonra da mesleğinize devam etmek istiyorsanız, hiç sorun değil. bay yengeç mükemmel bir ev erkeği ve babadır. aynı zamanda çok iyi yemek yapar.

saol canım güzel yazın için evet iki burçta su gurubu oldugu için hem cok iyi anlaşırlar hemde arada catışma olabiliyor:)

valla ben balığım sevgilim yengeç mükemmel bi uyum var aramızda asla çatışma olmuyo çok romantik çok güvenilir oluyo yengeç erkeği:)

evet bende balıgım ve esım yengec arada sırada tartısma oluyor ama genelde cok romantık evlılıgımız 6 sene olmasına ragmen (bundan oncede 5 sene cıktık) hala ask dolu gozlerle bakıyoruz bırbırımıze

Ben balık burcuyum ,kara gözlümde yengeç canım...
Gayet iyi anlaşıyoruz canım

bende balık burcuyum eşimde yengeç ara sıra tartışsakta mükemmel bir evliligimiz var

off ya bende balık burcuyum ama sevgilim ikizler. keşke yengeç olsa diyorum.balıkla yengeç arasında mükemmel bir uyum olduğunu düşünüyorum.ama ya biz?neyse anlaşamasak da geçinip gidiyoruz...

Ben de balık burcuyum benim eşim ve 2 çocuğumda yengeç burcu tabikide arada tartışmalar oluyor(olmazsa anamormal olurdu herhalde)ama genel olarak çok uyumlu bir aileyiz. yengeç duygusal ama galiba balık biraz daha duygusal ve romantik:1hug:

Bende Baliigim Kocamda Yengec Durum Yengecin Ruh Durumuna Bagli Saniye Saniye Degisirler Onlari Idare Etmek Baliklarin Elinde Orta Yastan Sonra Cok Sabir Ister Cunki Her An Degisirler Evde Bir Tane Daha Yengec Var [yukseleni]ama Huylar Ayni Iyidirler Yardimsever Insanlardir Ama Dedigim Gibi Dusunceleri Devamli Degisir .

ben balık+erkek arkdşm yengeç :) pek güzel deil aslında ikimizinde huyları aynı en basitinden tartıştıımızda ne o ne de ben alttan alamıoruz mesela

yengecler cok duygusal ondan balıkla anlasabılırler aralarında cok guclu bır bag olur ama yengecler bazen bıraz gecımsız oldukları zaman balık kırılablıyor ama yengec toparlamayı ıyı bılıyor durumları.

ikimiz balik burcuyuz arada tartışmamiz olsadaçok iyi anlaşıyoruz ha bu arada aranızda yeniyim tanışalım .

benimde abim yengeç yengem balık iyi anlaşıyor gibi gözüküyorlar:) Ama balıkların en iyi anlaştıkları burç yengeçmiş.

merhaba kızlar...ben balığım eşim de yengeç. 2 senelik evliyiz, 1.5 sende flörtümüz var. ilk başlarda çok zor oluyor ama frekans ve dengeyi tutturuncada yengeçten iyi koca olamaz benceee:))) hiç kaçırma derim :) anlayışlıdır, duygusaldır(biraz fazla ama idare et:)) , kadınlara değer verir... güzel olur güzel:))

merhaba kızlar..ben balık burcuyum eşimde yengeç.şükrediyorum Allahıma eşimi karşıma çıkardığı için.1senedir evliyiz 7sene flörtümüz oldu ve hala aşkla bakıyoruz birbirimize.bence mükemmel uyumlu bir çift.

Son düzenleme:
yengeç erkeği de balıkdan duygusal olacağı için kovalamayı akıl edemez .denmişş
Ben de ekleme yapayım; çok çabuk kırılırlar tekrar aynısını yaşayacaklarından korkup pes etmek kolaylarına gelir.Bu yüzden belki de kovalamayıp akışına bırakır..Tabi o sırada balık kadını elinden kayıp giderr. :KK43:

bende balık burcuyum nişanlım yengeç bence en uyumlu burçlarda.şükür biz çok iyi anlaşıyoruz

X