Doğuma Hazırlık Eminönü alışveriş icin süper

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sagol adacım.allah bebegını bagıslasın.neyın olcak canım.kısmetse benım oglum olcak ocakta.yerım ben butun bebeklerı....

canım benımde oğlum olacak..8 martta insallah allah nasıp ederse..sen isim buldunmu.. ne koyacaksın oğlunun adını..

adacım bızım daha cocugumuz yokken esımle dıyorduk ömer ismini begenıyorduk.kısmetse ömer koyacagız.hz. ömerden dolayı.adaletin timsali.cnm ne koyacaksın bılmıyorum ama mumkunse dını bır ısım koymaya calıs.cunku ahıret gunu cocuklarımıza verdıgımız ısımlerden dahı sorumlu tutulacakmısız.hakkımızda hayırlısı olsun.sana iki isim önereyim.YUSUF VE KADıR...

DAHA NELER YAAAA!!! o zamnlar ömerin yusufun kadirin ismin kim neye göre wermiş peki neyse herkesin kendi inancı canlar

arkadaşlar havzlu handa aziz bebe yi e öneririm geröekten cok kaliteli ve aklınızı oynatacağınız kadar çok çeşit var bende sora sra buldum herkes biliyorn zaten mısır çarşısından çıkıp hürriyet pasajına doğru yürüdüğünüzde çok ilerlemeden sorun hemen solda
ah ah hamile kalır kalmaz bebeğimin cinsiyeti belli olsun kısmetse oradan ona ne ciciler alacağım :)

bnde yaptım alışwerişimi havuzlu handan çok güzel we çok ucuz şeyler aldık 2 tlye bi sürü alt pijama aldık, 2.5 tlye çıtçıtlı uzun kollu bodyler bnce çok uygun we başka yere gitmene gerek yok kozmetik, bakım ürünleri, anne gecelik v.s. herşeyi al çık tawsiye ederim

merhaba arkadaşlar bende havuzlu handan yaptım alışverişimi park yatak uyku seti arabası bebe çantası...gerçekten istediğiniz her marka var kraft dışında peşin alışverişlerdede % 10 indirimli ve kaliteli tavsiye ederim...

bende havuzlu handan yapıcam alışverişimi inşallah,gitmek için sabırsızlanıyorum bayramdan sonra gitmeyi düşünüyoruz şuanda 24 haftalığım,gün sayıyorum gitmek için..:eek:

yalnız kızlar önmli bi hatırlatma yapayım havuzlu han die sorunca bizi başka bi yere gönderdiler polonya pzarı die bi yer warmış oraya kadar çıkardılar bizi bebek alışwerişi için olduğunu belirtin bnce we sultanhamamda bulunuyo bilginize

Bugün Havuzlu Han a gittim arkadaşlar.Bulunması zor bir yerde değilmiş.Çok rahat bulduk kimseye sormadan.En alttaki Bebe çeyiz mağazasına girdik önce.Ama bizimle doğru dürüst ilgilenen olmadı.18-20 yaşlarında bir delikanlı sorduğumuz sorulara cavap vermeye çalıştı.Hafta içi olduğu için kalabalık değildi.Sadece hastane çıkışı ( 30 tl ) ve kapı süsü aldım (10 tl ) bu mağazadan.ılgiden hiç memnun kalmadık.Fiyatlarıda çok uygun değildi.Ben Kadıköy deki salı pazarından daha uygun fiyatlara bazı şeyleri almıştım zaten.Pazarda 5 tl olan incecik pazen battaniye bu mağazada 7,5 tlydi.Kadife battaniyeler 30 tl den başlıyo.Pazarda onlarda 20 tl ye bulunuyo.Nakitte % 10 indirim yapıyorlar.Hal böyle olunca biz bu mağazdan çıktık ve 2.kattaki merdivenin hemen başında bir dükkana girdik.Bir bayan var ve çok ilgiliydi.Buradan kadife battaniye aldık 15 tl ye fermuarlı felan.Göğüs pedi aldık chicco nun 13 tl.çıtçıtlı badi aldık 2,5 tl.Alt üst picama aldık 5 tl ye çeşit çoktu.2.kattaki dükkanlar kesinlikle çok daha uygun fiyatlı.Aldığımız kıyafetler uygun küçük patikler aldık 3,5-4 tl değişiyor.Çeşitleri çok.Ağız mendili 10 tanesi 7,5 tl.Bence buralara bakın derim.Ayrıca Havuzlu Han a bakmanız şart değil.Han ın etrafındaki bebek mağazalarında da uygun fiyatlı çok şey var.Yine Havuzlu Han da Aziz Bebe ye baktık.Burdan nevresim takımı aldık 40 tl.Oldukça güzel.Ama hastane çıkışları pahalıydı Aziz bebe de 55-60 tl dedi.Yani Eminönü taraflarına giderseniz uyarılarımı dikkate alın derim.Semt pazarlarında satılanlardan daha ucuz bişey yok.Haliniz yoksa hiç oraya kadar gidip yorulmayın derim.

Bende eminönünden yapacaktım alışverişimi ama kararsız kaldım şimdi. Konuda eski. Varmı fikir verebilecek başka kimse?

Ben havuzlu han'a geçen ay gittim canım, koşar adım da kaçtım resmen... Fiyatlar hiç uygun gelmedi bize, ayrıca satıcılar da çok çakal... İki saniye rahat bırakmadılar ki ürünlere rahat rahat bir bakalım... Açıkçası bana hiç de ucuz gelmedi. Zaten sitede başkaları da demiş "havuzlu han eminönündeki en pahalı yerlerden biri" diye. Açık söyliyim, mothercare'de de zıbınlar, küvetler falan havuzlu han'la aynı para... Hem de gidip rahat rahat seçiyorsun kimse akbaba gibi başında dikilmeden. Hem de en azından kaliteli marka, muhatabın belli...
Havuzlu han'da satıcının biri hanın sütunlarının biri etrafında bizi takip ederek 2 tur attı, daha dükkana bile girmeden, kapının önündeki sütun etrafında adam peşimizden dolanıyor... Eşim kızınca da ne dese beğenirsin! "Abi biz de bakıyoruz işte ne satalım diye"... Yuh yani... Ne esnaflıkları var ne ahlakları...
Orda sorduğumuz bebek şekerleri, bibloları falan, 3 sokak ötede 4te1i fiyatınaydı. 30 kuruşuk bibloları 1.5lira satıyorlardı. Kurukahveci mehmet efendinin sokağından toplam 30 liraya yaptığımız alışverişe orda 100küsür lira fiyat biçmişlerdi...
Orda 200 liraya sorduğumuz park yatağın daha kaliteli markasını 2 gün önce 120 liraya aldık dışarıdan...
Orda 90 lira dedikleri yatağı ikea'dan 50 liraya aldık....

Yani hem piyasadan ucuz değil, hem de iki dakika rahat bırakmıyorlar insanı, akbaba gibi başı üşüşüyorlar. Zaten havalandırması falan da olmayan bir han. İnsana sıkıntı basıyor. Artistler bir de hanın tuvaletlerini bile ücretli yapmışlar, 1 liraymış!!!
Bence tamamen bilinçsiz hamileleri yolmaya yönelik bir müessese. Bir daha kapısının önünden bile geçmem... Hiç de tavsiye etmiyorum....
Belki eskiden gerçekten uygun fiyatlı, kaliteli bir yerdir ama artık kesinlikle öyle olmadığı belli..

Onun yerine eminönünde hazır havalar da serinlemişken sokakları dolaşın. Sokak aralarında aynı ürünleri çok çok çok daha ucuza bulabiliyorsunuz... Mesela bebek şekerleri için kuru kahveci mehmet efendinin sokağı geliyor aklıma.... Sokak girişlerindeki ilk dükkanlara girip hemen alışveriş yapmayın, sokağın devamındaki dükkanlarda fiyatlar gittikçe düşüyor....

Onun dışında en uygun fiyatlı yerler olarak yatak, yorgan, yastık, yorgan ve yastık kılıfları, çarşaf, yatak koruyucu ped ve gardrop için ikeayı, (yatak 50 lira, gardrop 140 liraydı)
zıbınlar için mothercare'i, (uzun kollu badilerin tanesi 7 liraydı)
park yatak düşünüyorsanız armağan bebe'yi (babymax (kraft üretimi bir marka) 60X120 park yatak 119 liraydı)
önerebilirim...
En azından markalar tanınmış, içinize sinen markalar olur, muhatabınız belli olur....

benim fikrim bu tabi :))
sitede "havuzlu han gerçekten ucuz mu" gibi bir konu daha vardı, havuzlu han maceramı oraya da yazmıştım daha detaylı.. merak ederseniz :))
mutlu alışverişler ve doğumlar dilerim :))

ben de eylül de ordan alış veriş yaptım arkadaşların dediğine güvenip ama hiç memnun kalmadım efet giysiler vs. çeşit bol güzel ama hiçte uygun değil ve taksit yapmıyolar bi anlamı yok başka yerlerden daha uygun fiyata veya taksitli alış veriş yapabilirsiniz ben kalan bir çok şeyi ümraniye de oturduğum için pamidor ve idil baby den aldım taksit imkanı da var o yüzden boşuna havuzlu hana gidip yorulmayın zaten oraya ulaşmaya çalışana kadar yoldaki çakallar sizi acayip rahatsız ediyor alış veriş yapııp çıktığımız halde dışardaki mağaza elemanları yok pardesu abiye mi bakıyosunuz buyrun diye insanı deli ediyor

bizde havuzlu hana gidicez ama baktım fiyatlar pahalı almam bende gop meydanda miniço bebek ve çocuk mağzası var dün aldım bir tane badi kısa kollu 3 tl fiyatı oradada uygun şeyler bulunabiliyor yakın olanlar baksın derim çetinkayanın az ilerisinde

X