Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengimi biraz daha açmak istiyorum :(

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
saçlarım orta kızıla boyalı palette radiance la boyayınca rengi açıldı ama o boya bana ağır geldi kullanamıyorum baş ağrısı yaptı, bende loral açık kor kızıl boyadım dipler koyu kaldı boya tutmadı gibi birşey oldu...
şimdi ise 1-2 ton daha açık bir kızıl istiyorum ya da loraeal akaju kahveye boyayacağım o da açık kızıl... şimdi sarıya boyasam açılır mı yoksa palette blond gibi saç açıcılarından mı kullanmalıyım? Tarçın bakır mı yapsam o da açar mı saç rengimi yardımlarınızı bekliyorum

açık kor kızıldan zaten kimse memnun kalmıyor kapaktaki gibi tutmuyormuş valla tarcın bakırı ben kızılın üstüne boyadım altın sarıyla karıştırıp çok güzel oldu eger sacın tek renkse sanada olur ama açıklı koyuluysa yarı yamalak olur bakır kor kızılı deneyebilirsin o tarcın dan biton koyu ama cok güzel bi kızıl

Eklentiler

• $l-039oreal-recital-preference-664-bakir-kor-kizil-mb13358_7c620933eb1163f80aac8b6616ebb755_r1.jpg
    $l-039oreal-recital-preference-664-bakir-kor-kizil-mb13358_7c620933eb1163f80aac8b6616ebb755_r1.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 88
açık kor kızıldan zaten kimse memnun kalmıyor kapaktaki gibi tutmuyormuş valla tarcın bakırı ben kızılın üstüne boyadım altın sarıyla karıştırıp çok güzel oldu eger sacın tek renkse sanada olur ama açıklı koyuluysa yarı yamalak olur bakır kor kızılı deneyebilirsin o tarcın dan biton koyu ama cok güzel bi kızıl

Saçlarım tek ton ama haliyle dipler koyu kaldı.. evet kesinlikle kutudakinin alakası yok. Şimdi çekiniyorum loreal boyaları tutmuyor mu diye.

Peki tarçın bakırı altın sarıyla karıştırınca nasıl bir ton çıktı ortaya? Sarılık var mı? Düşünüyorum tarçın bakırla boyamayı.

X