dükkan açnak istiyorum(marka ama ucuz)

enteresan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
145
1
41
selam kızlar ben kendime bi kaynak buldum.çok ucuza satıyo ünlü markaları.marketlerdende inceledim gerçekten ucuz.mesela bulaşık makineleri için olan ünlü bi marka varya bunun içinde 60 adet var 10tl marketlerde inceledim birbirine yapıştırmışlar 120 adet 30 tl yani bizden 180 adet alırken marketten 120 alabiliyo.bu sadece örnek anlamanız için.
şimdi bu kişinin desteğiyle 2 ortak dükkan açmak istiyorum ama dükkan açmak ve yükümlülüğü nedir bilmiyorum hemen dalmakta istemiyorum.bu yüzden dükkanı olanlar yeni dükkan açanlar beni bilgilendirirse çok sevinirim.
ayrıca temizlik ürünleri bayanlar için çok önemlidir ee ucuzada oldumu sanırım çok tutulur diye düşünüyorum o yüzden sizden yardım istiyorum.hatta işi ilerletip netten bile düşünüyorum :KK70: ama o zamanla olacak tabiki
şimdiden teşekkürler saygılar

Bende bu araLar dükkan açmak istiyorum.Ama ne üzerine oLacaqı hakkında kesin bi fikrimiz yok. BenimLe irtibata geçerseniz ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum açıkçası.Ben siirtte kalıyorum.Ve sizden bihaber bekliyorum

X