Salarm beni mahvetti artk dklmesinler dayanamorum

zlmm

artık böyle
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
902
43
arkadaşlr 2 yıldır acayhip saçlarım dökülüo artık gücüm kalmadı her taraf 2 yıldır saç saçıma dokunamıorum bile.takma dio doktorlar ama olmuo olmuo olmuo .saçlarım seyreldi .başka bi insan oldum ben .insn her gün rüyasında saç görürmü evt görüorum napcağımı bilmiorum.

hertürlü tahlilimi yaptırdım tek tiroid için ultrason kaldı ona da randevu alıp gidiceğim .

alışamıyorum böle yaşamaya...
mafoldumben

canim benimde cok dokulluyo.sebebi bullundumu seninkilerin ben daha yeni randevu aldim dotordan

kafanıza fazla takmışsınız biraz farklı şeyler yönelin opuyorumnanaktan

canim saclarin dokuluyosa demekki fiziksel bi rahatsizlik bu kendini bi doktora goster sevgiler.

geçmiş olsun canım öncelikle kullandığın şampuanları kes yeşil sabunla yıkamaya başla saçlarını kestir banyo yapmadan önce bir yumurtayı zeytin yağıyla çırp iyice saçlarına yedir bir saat beklet sonra yıka bak bir süre sonra normale döner hatta bula bilirsen aktardan yılan yağı al bunuyumurtayla saçına sür haftalık bakım yap biraz kötü kokuyor ama değer mutlaka dene ben denedim şimdi saçlarım çok güzel

kullanmadığım yöntem (maya,sarımsak,bemiksli formül,ısırgan)kalmadı.bütün testlerimi yaptırdım düşük olan ferritindi onu da ilaç alınca düzelttim ama durmadı dökülmesi .
kadın doğum ,cildiye ,endokrin bu bölümlere gittim
bu ayın 25 inde ultrasona gircem boğazımdan ama onda da bi şey çıkcağını zannetmiorum
Allah kimseye vermesin gerçekten çok zor cevap veren arkadaşlara da çok teşekkr ederim

not:moderatörler lütfen bu başlığımı saç dökülmesi bölümüne taşımayın benim psikolojimi çok etkilio o yüzden bu bölüme yazdım

saç için dışardan bakımların faydası yok.
gecenlerde doktorlar programında bir bayan doktor çıkmıştı ona gidebilirsin. ismini unuttum "meltem..." bişeydi ama. program sorumlularından adını sanını öğrenebilirsin belki.
doktora gidip tahlillerini yap. eğer birşey çıkmazsa bence psikolojik yardım almalısın.
kürlerle bilmem nelerle olacak iş değil bu. boşuna hem vakit hem nakit kaybetme

navb teşekkürler bu programın hangi kanalda yayınlandığını özel messajla atarsan sevinirim .ci...5 mi??

şu an minoksil+priorin kullanıorum minoksil sadece saç çıkarıo(o da tatmin edici düzeyde değil ) ve bir ömür boyu kullanılması gerekn bi ürün

OTACI, BADEM YAĞI, SAÇ TEREBENDİ. Bunları kullanmanızı tavsiye ederim. benimde çok saçlarm dökülüyo ama ben dökülüo diye baya kafaya taktım ondan, bide saç uçları kırıksa aldır, düzleştirici çok kullanma + saç kendini yeniliyomuş. kuaför öyle söylemişti. qercekten yeniliyo bende. kısa kısa saçlar çıktı rüzgarda çok komk duruo :KK70:

selam arkadaşlar
benimde cidde derecede saçlarım dökülüyo ne yaptıysam olmadı 1 yıldır bitki derman kullanıyorum ama çok fazla ,işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlr 2 yıldır acayhip saçlarım dökülüo artık gücüm kalmadı her taraf 2 yıldır saç saçıma dokunamıorum bile.takma dio doktorlar ama olmuo olmuo olmuo .saçlarım seyreldi .başka bi insan oldum ben .insn her gün rüyasında saç görürmü evt görüorum napcağımı bilmiorum.

hertürlü tahlilimi yaptırdım tek tiroid için ultrason kaldı ona da randevu alıp gidiceğim .

alışamıyorum böle yaşamaya...
mafoldumben

cnm ersağın bio şampuanını kullanmanı tavsiye ederim memnun kalırsın bende dökülme problemi yoktu ama kullandım saç tellerimi kalınlaştırdı ve inanmayacaksın belki alnımdan bile saçlar çıktı ama kullanırken herhangi bir kimyasal sürmemen gerekir saçına bitkisel olduğu için zararlı olabilir bi kullan inş faydasını görürsün.

Bende seninle aynı durumdayım canım. Kuaföre gitmeye korkuyorum. Herkesin bana baktığını hissediyorum. Ve bu çok rahatsız ediyor. Başım ışıkta parlıyor. Artık sen düşün. Ben herşeyi denedim nafile. Özellikle bu süreci yaşamamış insanların buraya yorum yazmasina anlam veremiyorum. Böyle bir süreçten geçmeyen insanlar bu durumu bilemez

Ablamın da saçı dökülüyordu.Çinko hapı kullandı düzeldi,doktor demiş çinko eksik olabilir diye.Zynko diye yazılıyor sanırım ilaç.

X