lana tüy azaltıcı krem kullanan var mı?

nzlsrp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
309
0
LANA TÜY AZALTICI KREM
5 DK DA TÜYLERİNİZDEN KURTULUN
30 GÜNÜN SONUNDA TÜYLERDE % 95 VARAN AZALMALAR

İstenmeyen vücut ve yüz tüylerini (ince ya da kalın) azaltmak isteyen bayan ve erkekler için radikal çözüm sunabilen bir üründür.Tüy sayısında, yoğunluğunda ve uzunluğunda radikal bir azaltma meydana getirdiği klinik in-vivo testleriyle ispatlanmıştır. Ayrıca ürün içeriğinde geleneksel Karınca Ekstraktı da aktif dozda kullanılmıştır
Uygulanan bölgede sadece tüy sorununu çözmekle kalmaz, içerdiği multi-vitaminler ve bitkisel ekstraktlarla ciltteki batık, sivilce ve çatlakların giderilmesini destekleyerek cildin pürüzsüz ve satenimsi bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur. Vücutta istenmeyen tüylerin gelişimini ve beslenmesini yavaşlatır. Yeterli beslenemeyen tüylerin daha az, daha ince ve daha geç çıkmasını destekler

KULLANIM ŞEKLİ

VÜCUT: Kullanılacak bölgeye sürülür.Sürülen Kremin 5 dk beklenerek kuruması asglanır.Bol suyla yıkanır. Tüy azaltmada önemli başarı kazandırır. 30 gunun sonuda tüylerin

%80 de azalma oldugu görülür.

arkadaşlar internette biraz önce gördüm ama pek anlayamadım bu tüy dökücü krem mi?
eğer öyleyse tüy dökücü bir krem nasıl olurda %95 azalma sağlar merak ettim doğrusu????

ABD den gelme bir ürünmüş lana,içeriğindede karınca extracktı kullanılmış,başka içerik bilgisi göremedim .bana pek etkili bi ürün gibi gelmedi,Türkiye deki karınca yumurtası yağlarının benzeri olabilir.

waad ettikleri şey gerçek olsa süper yani... baksana 30 gün sonunda % 90 azalma diyoor... gerçi pek bi bilgi bulamadım her gün mü kullanılıyor ağda sonrası mı nasıl hiç bişi anlamadım??

ben yabancı kaynaklara baktım,yanlış anlamadıysam ,birdahi epilasyonuna kadar her gece uygulayın yazıyor,buda hergün düzenli kullanmak anlamına geliyor.

arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı aranızda.14 lira fiyatı ya çok ucuz.kullananlar bilgi verebilirler mi....

ben yabancı kaynaklara baktım,yanlış anlamadıysam ,birdahi epilasyonuna kadar her gece uygulayın yazıyor,buda hergün düzenli kullanmak anlamına geliyor.

Her gece düzenli kullanım insanı sıkıyor zamanla işkence oluyor,eziyete göre sonuç alamazsanız...İO krem var MFT nin ürünü:Kökünden alma işleminden sonra:lazer,epilasyon,ip,cımbız ağda gibi.Yalnız aldırdıktan hemen sonra 5 er dakika arayla peş peşe 3 kez sürmen gerekiyor. 2.alma temizleme işlemine kadar sürmek yok.Jel kıvamında sürmesi kolay deri çekiyor sonrasında yıkamana gerek yok.Cildi tahriş etmiyor,bitkisel ters kıl dönmelerine fayda sağlıyor.

arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı aranızda.14 lira fiyatı ya çok ucuz.kullananlar bilgi verebilirler mi....

Kulanmadım ama ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti sözüne inanırım.Kaliteli mal ucuza maalesef satılamaz.Sağlık bu kimyasal varsa hiç alma, bitkisel olanı bul.

arkadaşlar internette biraz önce gördüm ama pek anlayamadım bu tüy dökücü krem mi?
eğer öyleyse tüy dökücü bir krem nasıl olurda %95 azalma sağlar merak ettim doğrusu????

iNANDIRICI GELMEDİ VARSAY DOĞRUYSA KİMYASAL İÇERİK VARDIR.

X