arkadaslar adete 3-4 gün kala yapılan gebelik testi sonuc verirmi

Kizlar kac aydir sol kasik agrisi cekiyorum gitmedigim hastane kalmadi hamile kalmak isriyorum yapisikliktan suphe ettim yokmus yumurtaliklar gayet saglikliymis agrim hala var bu durumda olAn varmi

Kizlar kac aydir sol kasik agrisi cekiyorum gitmedigim hastane kalmadi hamile kalmak isriyorum yapisikliktan suphe ettim yokmus yumurtaliklar gayet saglikliymis agrim hala var bu durumda olAn varmi
Geçmiş olsun canım söyle söyleyim sana bizim buralarda kasık düşmesi derler bunuda genelde koca karı diye tabir ettiğimiz bu işi bilen büyüklerimiz olur benim hem kasık hem göbeğim düşükmüş özellikle karnımda çok ağrı oluyordu ananem çok dedi gel kızım baktiralım diye pek umursamadım 2 gündür cektiriyorum hem kasiklarımı hem göbeğimi

Tesekkurederim cektirme nasil oluyor kucukken annem gobegim dusunce gobek deligini parmakla bir kac kez cevirirdi oyle birseymi

Merhaba hanımlar bugün adet günümdü beta hcg yaptım 22.05 çıktı yükselir mi acaba bu değer

Değerim 68.40 a yükseldi sonraki gün tekrar yaptım 181 çıktı yükselişi normal degil mi

Amin inşallah sağlıkla kucağıma alırım Allah tüm isteyenlere nasip etsin

X