arkadaslar adete 3-4 gün kala yapılan gebelik testi sonuc verirmi

tuuce

ANNE
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2008
78
1
bana yardımcı olursanız cok sevininrim..bi kaza oldu ve merak ediyorum adetime 4 gün fln kaldı yapsam cıkarmı sizce??:uhm:

bana yardımcı olursanız cok sevininrim..bi kaza oldu ve merak ediyorum adetime 4 gün fln kaldı yapsam cıkarmı sizce??:uhm:

Canım bence beklemen daha iyi. Çünkü bazılarında 1 hafta öncesinde bile çıkarken bazısında 2-3 gün gecikmede bile çıkmıyor.

Canim bencede bekle., Gerci bende bi hafta öncesinden cikti hala 3 gün ama cok önce ögrendim.

Canım benımde adetıme 3-4 gun falan vardı bende dayanamadım ve test aldım cıkmaz dedım ama cok cok silik bi cızgı cıktı :) herkeste bosuna yapma cıkmaz demıstı. ama normalde gunun gecınce test yapmak daha garantı derler. Test te cok pahalı bısey degıl gercı 3 tl ye eczanelerde meraklanmaktansa test yap bence ama ne sevın ne de uzul sonuca gore daha erken cunkuyerimseniben

valla bende adete 4 gün kala test yaptım kocaman tek çizgi çıktı ama acele etmişim çünkü hamileymişim şimdi 9 haftalık oldum...
test için acele etmemek lazım...hiç erken test yapmazdım bı sefer yapmıştım o da yanlış çıktı..

benim 5 gün kala çıkmıştı ama herkese göre farklı oluyor canım.sen de çıkar mı bilmyorm.hayırlısı olsun senin için

çıkmayacağını düşünüyorum.Testler ne kadar hassas olsada genellikle beklenen adet tarihi yada geçince genelde tam sonuç veriyor..ben 3 gun gecince görmüştüm 2.çizgiyi

erken döllenmeyse çıkar. ama geç döllenmeyse çıkmaz. şüpheli ilişkiden sonra 10 gün geçtimi? eğer geçtiyse ve gebelik varsa silik te olsa çıkar. ama bence adetinin 2- 3 gün geçikmesini bekle. fisfisfis

benimkide adetime 3 gun kala hemde aksam yaptigim testte cikmisti, galiba erken yumurtlamisim.

tesekkür ederim arkadaslar...ben en iyiysi bekleyim..içim içimi yiyo ama sabredicem..belkide adet olurum..belirtelerden anladıgım kadarıylada yumurtlamam gecoldu gibi...bakalım hayırlısı...

ağrılara bakma hiç önceki hamileliğimde adet zamanı deli gibiağrılar çektim hamileolduğumu hissetmesem ilaçlarla doldururdummidemi o dereceydi ama hamileydim....
bu aralar düşünmemeye çalış ve bekle...

adetime 3 gün kala akşam yapmıştım bende. ıkinci çizgiyi görmüştüm. Hatta teyit etmek için bi defa daha yaptım başka bi marka ile onda da çıkmıştı.

ben dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım adetime 2 gün kala sonuc 14,5 cıktı pozitif gözüküyo ama cok düşük bınuda gec yumurtlamaya baglıyorum ama 2 gün sonra tekrarlamam lazım testi yükselme varmı diye...hala saka gibi gelio ama..

cnm 2 gün sonra idrar testindede çıkmazmıydı benim 4 gün var bende çok sabırsızım ama kan tahilili yaptıramıyorum mecburen adet günüm gelsin ozaman idrardan baktırcam inşallah hamileyizdir:Saruboceq:

ben 16sınde asılama yaptım dun ıdrar testı yapmıstım tek cızgı cıktı bugun kan yaptm hamile cıktım dua edın lutfen :)

Canım bebeğin sıkı sıkı tutunur inşallah sana
Bende 26sında aşılama yaptırmıştım
Bugün test yaptım tek çizgi çıktı ama anladığım kadarı ile hala umudum olmalı:))

ben dayanamayıp bugün kan testi yaptırdım adetime 2 gün kala sonuc 14,5 cıktı pozitif gözüküyo ama cok düşük bınuda gec yumurtlamaya baglıyorum ama 2 gün sonra tekrarlamam lazım testi yükselme varmı diye...hala saka gibi gelio ama..

İnşallah yükselir canım

ya kızlar beni umutlandırıyosunuz ama ben adetime 1 hafta varken yaptım tek çizgi çıktı çok üzüldüm şuan belimde falaket agrı var ve acayip akıntım oluyor koyu renkli acaba yanlışlık olmuş olabilir mi umutlanmalımıyım

X