Süt sağma makınesı

SILAM

anne
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
123
1
38
Nerden alınır ne kadara alınır cok ıse yarar mı 2. El nerden bulurum

medela diye google da arattırabilirsiniz..
en rahatı ve en iyisi medela başka markaya bakma derim..
2.el ben senin yerinde olsam almazdım..zaten 100 civarında fiyatı.onuda taksite bölüyorlar.

Sımdı aradım 150 tl mıs taksıt yapmıyolarmıs tek cekım dedı nısantasında yerlerı

ben medelanın swing modelini sahibinden den aldım 2.eli 100 tl ye sıfırı 250-300 arası.
işe yararmı konusuna gelince benim elim kolum olmazsa olmaz aletim hatta abartıyım I love you medelakaydirigubbakcemile3diyebilirim

ben amedanın elektikli pistonlu hastane tipini kiralayarak kullanmıştım çok iyi sonuç vermişti resmen fışkırtıyordu sonra onu heryere götüremediğim için medelanın tek kollu elektrikli pillisini aldım o bahsettiğin nişantaşındaki yerinden dediğin gibi 150 tl ye aldım oda diğer kadar olmasada işe yaradı Ben sana şunu tavsiye ederim 2.el alma ne kadar sterilize edilmiş deselerde yalan benim arkadaşım param yok diye gitti ikinci el aldı göğsü mantar oldu üstelik bebeğinin ağzınada geçti şimdi ne kaşıntıdan durabiliyo ne doktordan geri gelebiliyor evet pompa ucu değişiyor ama o alet ne ellerden geçiyor canım alamıyorum diyorsan bi şekilde biriktir ama 2.el alma tatlım kolay gelsin

hepsiburadadan medella çift li sağım pompasını aldım, kullanıyorum, memnunum.medella poşetleri de oradan temin ediyorum.ben de ikinci el önermem.hem hijyen açısından hem de arızalı olabilir.taşıma açısından medella rahat; pratik.yeterli olur diye düşünüyorum.

canım medela kullanıyorum elektrikli
2. el alma bence.
ebebkten temin edebilirsin..
130 tl civar sanırım..
benimki çok kullanmaktan çatladı walla
geliba ikincisini alacağım..

bende kraft kullanıyorum ereyon.com dan 85 hemde 6 taksitli aldım bi bak istersn

ben de medela aldım çok pratik devlet hastanelerine bağlı çalışan medıcal lerde çok uygun oluyo 150 ye almışdım ben.ama bi süre sonra onun rahatlığıyla gece sağmaya başladım gece sağdığım sütden verip uyutup sonrada ben de uyuyodum.çok pişmanımm sütüm 4.ayda bitti çok stresli ve yıpratıcı bi lohusalık dönemimde oldu.yavrum mama içmeye başladı 4 aydan beri şimdi 7 aylık.bana bu üzüntüleri yaşatıp sütümün kesilmesine neden olanlar,çocuğumun rızkıyla oynayanlar utansın.....

Nerden alınır ne kadara alınır cok ıse yarar mı 2. El nerden bulurum

Gittigiyordan 2.el madela swing almistim. Cok memnun kaldim. Zaten 2 ay kullandim. Ama kim ne derse desin iyi ve az kullanilmis alabilirsin. Eger isine cok yariyor sutun acayip geliyor ve yenisine ihtiyacin oldugunu anlarsan yenisini alirsin.
Ben yeni almadigima cok memnunum.

X