kızlar bebişlerinizi nasıl uyutuyorsunuz?

canan76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
61
2
48
selam herkese.geceleri genelde oğlumu göğsümde uyutuyorum, yatağımda sonra ben de uyuyakalıyorum, bebişimi beşiğine götürmüyorum, yorulursam yanıma ama biraz uzağıma alıyorum.Acaba alışır da sonra beşiğinde yatmazmı?Gündüzleri de salonda benimle birlikte uyuduğunda koltukta yatırıyorum,beşiğine götürmüyorum.Diyorlarki sonra beşiğinde yatmazmış.Sizler nasıl uyutuyorsunuz?Bu arada gündüzde göğsümde yada omuzumda uyutuyorum

selam herkese.geceleri genelde oğlumu göğsümde uyutuyorum, yatağımda sonra ben de uyuyakalıyorum, bebişimi beşiğine götürmüyorum, yorulursam yanıma ama biraz uzağıma alıyorum.Acaba alışır da sonra beşiğinde yatmazmı?Gündüzleri de salonda benimle birlikte uyuduğunda koltukta yatırıyorum,beşiğine götürmüyorum.Diyorlarki sonra beşiğinde yatmazmış.Sizler nasıl uyutuyorsunuz?Bu arada gündüzde göğsümde yada omuzumda uyutuyorum

bence sakin yanina yatirma.bi komsumuz bebegini yanina yatirmis 2 aylikken uyku sersemligiyle bebegin ustune yatmis ve bebek olmustu.bence besigine gotur.ben kucagimda uyutup besigine yatiriorum

ben de çok duydum bebeğini üzerine yatıp da kaybeden allah muhafaza çok acı bişi rabbim kimseye yaşatmasın :KK43:
o yüzdden çok korkoyorum ben de ama dediğin gibi bizim kız da bizimle yatmak istiyo. sanırım kokuma alışmış.ve bizimki de göğsmde uyumayı seviyo. ben de uykusuz olduğumda uyuyakalıyorum öylece gece.sonra üşüyorum. ben üşyünce sütten bebek de rahatsızlanıyo ve uyumuyo. o uyumayınca ben de uykusuz kalıyorum haliyle...ve işte bu böyle kısır döngü şeklinde devam ediyo :KK43:((
trajikomik bi durum...

Son düzenleme:

cnm ben geceleri emzirirken kızım göğsümde uyuyor ve memeyi bıraktıktan sonra onu beşiğine yatırıyorum...
ama gündüz nedense pek beşiğinde yatmak istemiyor bende bi yastığı koltuğun üzerine koyup onun üzerinde yatırıyorum gündüzleri, hemde gözümün önünde olmuş oluyor...
bizim kızıda arada sırada eşimle aramıza alıyoruz ama ikimizde uyanıkken, sende bence yatağında yatırma bebişini Allah korusun uyku sersemliğiyle zarar verebilirsin...

allah korusun kızlar bu konuda daha dikkatli olacağım ama uykuya dalmakta problemimiz var beşiğine yatırınca hemen uyanıyor

ben emziriyorum gazını cıkarıp direk beşiğine yatırıyorum agladıgı zaman sallıyorum ee eee eee uyu hadi diye bagırıyorum:))))) yani seseiz bagırıyorum genelde uyuyor ama gazı varsa nafile hersey....ozaman yanıma alıyorum sallaya sallay uyuyor zar zor...

bende ilk zamanlar beni hissetsin diye göğsümde uyuturdum.kokusunu içime çeke çeke..
o zamanlar daha gelmiyor,aklı erene kadar istediğiniz gibi uyutun kızlar..mis kokulu onlar mis..

geceleri de gündüzleri de memede uyuyor bizimkisi... geceleri resmen cebelleşiyoruz beşiğine yatırıyorum uyanıyor haayyydiii meme tekrar... bu üç dört defa tekrarlıyor ve en sonunda kazanan ben oluyorum :hooray: gündüzleri ise yine memede uyuyoruz ama bu sefer ya ana kucağına alıyorum ya da koltuğa battaniyesini serip üzerine yatırıyorum... bu şekilde günler geçiyor :1rolleyes:

ben dorayı emz,r,p yatağına bırakıyorum gündüz de zaten koltukta uzanıyo hiç kucakta ne yatar nede oturur uyanıksada ben koltukta seviyorumm kucağa alışmasın diye alışmamaları lazım bence şimdiye kadar yanımda bş gece yattı oda sünnet olduğu gece zaten ben sabaha kadar tyatmadım başını bekledim tedirgin oldum hep beşiğinde hep koltukta hep pusetinde kucak yok :eek:lmaz:

ben dorayı emz,r,p yatağına bırakıyorum gündüz de zaten koltukta uzanıyo hiç kucakta ne yatar nede oturur uyanıksada ben koltukta seviyorumm kucağa alışmasın diye alışmamaları lazım bence şimdiye kadar yanımda bş gece yattı oda sünnet olduğu gece zaten ben sabaha kadar tyatmadım başını bekledim tedirgin oldum hep beşiğinde hep koltukta hep pusetinde kucak yok :eek:lmaz:

peki ağlamıyormu dora bebek,benimki hemen ağlıyor,kendi kendine oyalanamıyor

bende ilk zamanlar beni hissetsin diye göğsümde uyuturdum.kokusunu içime çeke çeke..
o zamanlar daha gelmiyor,aklı erene kadar istediğiniz gibi uyutun kızlar..mis kokulu onlar mis..

canım içimi rahatlattın,peki ne zamana kadar?şu an benim oğlum birinci ayını doldurd

Gündüzde gecede göğsümde uyuyo genelde,sonra beşiğe atıyorum uyanmıyo kalıyo öyle..gündüz bazen ana dizinde yatırıyorum bu aralar öksürük tıkanıklık problemimiz var dik yatır dedi dr.onda rahat uyuyo..göğsümde uyumasa bile uyanıkkende koysam yatağına baka baka uykuya dalıyo meleğimmm:1rolleyes:

gunduzlerı gogsumde uyuyor yatagına yatırdıgımda uyanırsa hemen yalancı emzıgı verıp ayagımda ıkı sallayınca uyuyor.
gece gerek kalmadan gogsumde uyuyunca yatagına yatırıyorum ama en buyuk yardımcım yalancı emzk neysekı emıyor :ecrin_bebek:

göğsumde emerken uyuyor bnmkide. gündüzlerı daha uzun uyuyor gece annemle nöbetteyız. neyseki şimdi iyiyim ilk gunler sezeryandan dolayı yatamıyodum kalkamıyodum. buna da sukur kendı uyuyor karnı doyunca ve altı temızse. maşşallah oğluma ..

ben emziriyorum gazını cıkarıp direk beşiğine yatırıyorum agladıgı zaman sallıyorum ee eee eee uyu hadi diye bagırıyorum:))))) yani seseiz bagırıyorum genelde uyuyor ama gazı varsa nafile hersey....ozaman yanıma alıyorum sallaya sallay uyuyor zar zor...

:roflol::roflol::roflol:alkisalkisalkis

benimkide gogsumde uyuyor yada kucagimda hemde oyle derin bir uyku ki anlatamam..ama yerine koydugum an her ne kadar yavasca sarsmadan koysamda (anlamasin diye) hissediyormu nedir uyanip basliyor aglamaya..besiginde yatmadi hic simdiye kadar kucuk bir puset yatagi var icini guzelce dosedim koltugun ustune koydum onda uyuyor ama keske alissa besigine yaa boyle olmazki..bende diger koltukta yatiyorum o yuzden geceleri 1 aydir :KK43:((

canim anlasilan senin oglun sakin kucagina almasanda aglamiyor cok..bende istemiyorum kucaga alistirmayi ama cok agliyor kipkirmizi oluyor morariyor dudaklari falan aglarken onu oyle birakamamki o sekilde aglarken sende olsan birakamazsin...masallah senin ogluna gayet sakin sanirim ..benimkide bazen sakin bazen cok agliyor ama koltukta tek basina yarim saatten fazla yatmaz uyaniksa...:sinifsinif:

ya kısalr ben bişey duydum cok kişi sölüyor bunu bebekler 40ından sonra deişirlermiş usluysa yatramamz yaramaz sa uslu olurlarmıs...gece uyumuyorsa uyur gündüz uyuyora uyumazmıs tamamen deişirmiş yani..dogum yapan bi çok arkadasım da öle dedi..benimki şimdilik cok ii maasallah ama bir aylık olduk 40 dan sonra deişirse yandım ben ozaman....

geceleri de gündüzleri de memede uyuyor bizimkisi... geceleri resmen cebelleşiyoruz beşiğine yatırıyorum uyanıyor haayyydiii meme tekrar... bu üç dört defa tekrarlıyor ve en sonunda kazanan ben oluyorum :hooray: gündüzleri ise yine memede uyuyoruz ama bu sefer ya ana kucağına alıyorum ya da koltuğa battaniyesini serip üzerine yatırıyorum... bu şekilde günler geçiyor :1rolleyes:

aynen yaaa benimkinede durmadan meme cikarip vermekten fenalik geliyor bazen. Emerken doymadan uyuyor. Birakiyorum 2 dk sonra uyanip araniyor hadi bakalim yine meme ver. bu bi kac kere tekrarliyor. ben tabi her seferinde heh simdi uyur umuduyla akannehir

evet öylede canim baskalarina laf geciremiyorsunki. Yaninda baskalari oldugu zaman sen istedigin gibi bi düzen koyamiyorsun. Benim düzenimde karmakarisik herkes bildigini okuyor

X