Sayfa: 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kocaeli'de iyi bir kuaför arıyorum.

1. Konu Sahibi : eda35 #11
    Kuaför özer nerede...
    Demir yolu caddesini takip ediyorsun... eskiden tekelin bulunduğu yer vardı, yandıktan sonra park yapıldı orayı geçtikten sonra hemen.... Alt katında kasetçi ve büfe var yanılmıyorsam....

2. Konu Sahibi : eda35 #12
    peki arkadaşlar bir soru daha sorsam benim izmirde kaş bıyık ağda ,ç,n gittiğim ayrı bi yer vardı izmittede öyle sırf bunu yapan güzel bi yer var mı pekiisositosositosositososito

3. Konu Sahibi : eda35 #13

Onaylıyorum

Alıntı eda35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar ben aslen izmirliyim ama mesleğimden dolayı tayınım kocaeline cıktı ve ıyı bir kuaför arıyorum tavsıyenız varmı acaba
    arkadaşların dediği gibi kuaför suat demiryolu caddesinde düğün nişan özel günler için süperr ama fiyat olarak biraz uçuk rakamlar.. haa bide benim kuaförüm var kuaför orhan yılların kuaförü tek geçerim ben oraya gidiyorum genelde fiyat olarak daha uygun kuaför suat a göre tabi :) orhan da merkez de sanat sokağında arkadaşlar kozmatikçinin üstü..:dance:

4. Konu Sahibi : eda35 #14
    Alıntı eda35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    peki arkadaşlar bir soru daha sorsam benim izmirde kaş bıyık ağda ,ç,n gittiğim ayrı bi yer vardı izmittede öyle sırf bunu yapan güzel bi yer var mı pekiisositosositosositososito
    duru güzellik merkezi var cnm fethiye caddesini çıktıktan sonra mc donalds yönüne geçip ilerleyince orda :teytey::teytey:büfe manav gibi bi yer var yanında ki apartmandan çıkınca 3. kat. orda hatice süper kaş alır dilek te sir ağda tek kelimeyle süper kaliteli insanların gittiği nezih bi ortam her ay giderim ben akraba gibi olduk valla
    kesinlikle tavsiyemdir ...

5. Konu Sahibi : eda35 #15
    arkadaslar yardimlariniz iicn cok tesekkuler yarin duru guzellik salonunu ve suati aricam
    sizinde izmirle ilgili daniscak biseyiniz olursa yardiimci olurum

6. Konu Sahibi : eda35 #16
    slm cnm ne yaptın gittin mi merak ettim yada kafana göre iyi bir yer bulabildin mi??

7. Konu Sahibi : eda35 #17
    Alıntı ashemez kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kuaför özer nerede...
    Demir yolu caddesini takip ediyorsun... eskiden tekelin bulunduğu yer vardı, yandıktan sonra park yapıldı orayı geçtikten sonra hemen.... Alt katında kasetçi ve büfe var yanılmıyorsam....
    kısacası çeşmenin hizasından belsaya doğru giderken soldaki ilk pasaj

8. Konu Sahibi : eda35 #18
    suat a gittim kızlar saç fena deıl ama kaşımı mahvettıler:gitme:

9. Konu Sahibi : eda35 #19
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    serhat&nihat acısunun hemen karsısında iyi bir kuafordur

10. Konu Sahibi : eda35 #20
    izmit'te veya gölcük'te iyi bir kuaför tavsiyesi olan var mı? kaş için.. inanın gölcükte ayla, münevver, vakıfbankın üstündeki kuaför, gökşen bilgisayarın olduğu binadaki yeni açılan güzellik salonu(kesinlikle gitmeyin), 3A'nın arkasında karşılıklı iki kuaför(sanırım biri gül kuafördü) hepsinde kaş aldırdım ve hepsi çok kötü aldı...değirmenderede kuaförüm vardı ama adam taşındı değirmendereden kaç senedir eziyet çekiyorum:) üniversite yıllarımda okuduğum yerde rahat ettim çok iyi kuaförler vardı ama maalesef gölcükte yok :( tavsiyesi olan var mı???benim yazdıklarım dışında :(

Sayfa: 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon