Saç Rengi ve Saç Boyama Kocaeli'de iyi bir kuaför arıyorum.

eda35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
254
95
arkadaşlar ben aslen izmirliyim ama mesleğimden dolayı tayınım kocaeline cıktı ve ıyı bir kuaför arıyorum tavsıyenız varmı acaba

Keşke ben de bu soruya cevap bulabilmiş olup sana güzel bir kuaför önerebilseydim :KK43: Benim de düğünüm olucak kocaeli'de ama ben ankarada yaşıyorum. Umarım bu konuda bilgisi olan birileri bize yardımcı olabilir..
benim adım da eda bu arada :)

canım var benim adres verebilirim özelden.iyi yapar saç kaş bıyık falan.çokkk lüks değil ama ufak temiz bir yer ama gölcükte.

Kesinlikle tavsiyemdir...
Kuaför Özer... Ama demryolu caddesindeki yer...
Gelin makyajım ve saçım orada yapıldı...
Müthiş müthiş müthiş....
Ama tabii isimlerini hatırlamıyorum....
Zate makyajı yapan bayan tek o kaışmaz da kuaför de kısaboylu esmer biri... Acaip işnin ehli...

ben de izmirden geldim.3 senedir oraya giderim.eşim asker ben, askeriyeye gitmem oraya giderim.ben memnunum sorularınız olursa cevaplarım.

KUAFÖR SUAT
KUAFÖR ÖZER

bunlar izmite merkezin tanınmış ve iyi kuaförleridir.. ama kaş bıyık vs işlemler için merkezde bulunan herhangi bi kuaföre de gidebilirsin canm

gülseren isimli kuaföre gitme sakın bunu bilir bunu söylerim

Kuaför özer nerede...
Demir yolu caddesini takip ediyorsun... eskiden tekelin bulunduğu yer vardı, yandıktan sonra park yapıldı orayı geçtikten sonra hemen.... Alt katında kasetçi ve büfe var yanılmıyorsam....

peki arkadaşlar bir soru daha sorsam benim izmirde kaş bıyık ağda ,ç,n gittiğim ayrı bi yer vardı izmittede öyle sırf bunu yapan güzel bi yer var mı pekiisositosositosositososito

arkadaşlar ben aslen izmirliyim ama mesleğimden dolayı tayınım kocaeline cıktı ve ıyı bir kuaför arıyorum tavsıyenız varmı acaba

arkadaşların dediği gibi kuaför suat demiryolu caddesinde düğün nişan özel günler için süperr ama fiyat olarak biraz uçuk rakamlar.. haa bide benim kuaförüm var kuaför orhan yılların kuaförü tek geçerim ben oraya gidiyorum genelde fiyat olarak daha uygun kuaför suat a göre tabi :) orhan da merkez de sanat sokağında arkadaşlar kozmatikçinin üstü..:dance:

peki arkadaşlar bir soru daha sorsam benim izmirde kaş bıyık ağda ,ç,n gittiğim ayrı bi yer vardı izmittede öyle sırf bunu yapan güzel bi yer var mı pekiisositosositosositososito

duru güzellik merkezi var cnm fethiye caddesini çıktıktan sonra mc donalds yönüne geçip ilerleyince orda :teytey::teytey:büfe manav gibi bi yer var yanında ki apartmandan çıkınca 3. kat. orda hatice süper kaş alır dilek te sir ağda tek kelimeyle süper kaliteli insanların gittiği nezih bi ortam her ay giderim ben akraba gibi olduk valla
kesinlikle tavsiyemdir ...

arkadaslar yardimlariniz iicn cok tesekkuler yarin duru guzellik salonunu ve suati aricam
sizinde izmirle ilgili daniscak biseyiniz olursa yardiimci olurum

Kuaför özer nerede...
Demir yolu caddesini takip ediyorsun... eskiden tekelin bulunduğu yer vardı, yandıktan sonra park yapıldı orayı geçtikten sonra hemen.... Alt katında kasetçi ve büfe var yanılmıyorsam....

kısacası çeşmenin hizasından belsaya doğru giderken soldaki ilk pasaj

izmit'te veya gölcük'te iyi bir kuaför tavsiyesi olan var mı? kaş için.. inanın gölcükte ayla, münevver, vakıfbankın üstündeki kuaför, gökşen bilgisayarın olduğu binadaki yeni açılan güzellik salonu(kesinlikle gitmeyin), 3A'nın arkasında karşılıklı iki kuaför(sanırım biri gül kuafördü) hepsinde kaş aldırdım ve hepsi çok kötü aldı...değirmenderede kuaförüm vardı ama adam taşındı değirmendereden kaç senedir eziyet çekiyorum:) üniversite yıllarımda okuduğum yerde rahat ettim çok iyi kuaförler vardı ama maalesef gölcükte yok :KK43: tavsiyesi olan var mı???benim yazdıklarım dışında :KK43:

X