elektrik süpürgesi

em4561

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
2.990
6
kızlar bi sitede bu süpürgei gördüm.fiyatı 180 lira uygun geldi. nasıldır sizce?çekiş gücü 2200 wat. ya da tavsiye edebilceğiniz var mı? çok pahalı istemiyorum
özellikleri:

230 mbar emiş gücü
Çok amaçlı temizleme başlığı sayesinde en zor yerlere erişebilme
Hepa filtresi toz, polen ve diğer partikülleri tutar
Çift hazneli : cyclon ve toz haznesi
Her türlü halı, perde ve yüzeye uygun temizleme başlığı
Toz haznesi kolayca boşaltılabilir
Teleskopik boru ile herkesin kullanıma olanak sağlar
Otomatik kablo sarma
Hız ayarı
Rahat taşıma sapı
Toz haznesi dolu uyarı ışığı
Güçlü temizleme fırçası

Eklentiler

• $evkenvc2472s.jpg
    $evkenvc2472s.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 133
rahat kullanım önemli,allerji sorunun yoksa emiş gücü de iyiymiş.Türkiye de servisi yaygın mı değil mi bir de ona bak istersen.

ben geçen yıl bekodan aldım bunu.

taksitli fiyatı 200tl idi. ÇOk da memnunum. şuanda peşin fiyatı daha uygun olabilir. bir bakarsın beko bayisinden.bir de bu süpürgelerde filtreler oluyor iki tane yedek filtre de veriyorlar. senin baktığın markanın filtresini sonra bulabilir misin onu da sor istersen.
Motor Gücü ( W ) : 2000
Emiş Gücü (w) : 300
Kontrol Sistemi : Ayarlanabilir Emiş Gücü
Toz Kapasitesi ( Lt. ) : 2
Kablo Sarıcı : Var
Ses Seviyesi (dBA) : 80
Toz torbasız.

Son düzenleme:
ben de arastiriyorum su siralar bu konuyu..Kararsizlik yasiyorum bunlarin hepa filtreli olanlari,iste ne biliyim su filtreli, toz torbasiz, torbali gibi turleri de oluyo?hangisi daha kullanisli acaba?

kızlar yaa ne güzel bir konuya rastladım valla bende aynı dertteyim.benim bitane var temizlik robotu adı altında suya çekenlerden ve şu kocaman başlığıyla turbo temizlik yapanlardan ayrıca alerjim olduğu içinde polen filtresi vardı dikkat ettim alırken ve çok memnunum. ama şuanda daha pratik ve hergün sıkılmadan çıkarabileceğim ve de tabikii daha küçük bir makina arıyorum.özellikle aşırı alerjik bir yapım olduğu için de aynı durumda olanlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler kızlar..

ben de arastiriyorum su siralar bu konuyu..Kararsizlik yasiyorum bunlarin hepa filtreli olanlari,iste ne biliyim su filtreli, toz torbasiz, torbali gibi turleri de oluyo?hangisi daha kullanisli acaba?

diğerlerini bilemem de canım toz torbalı alma ama. çünkü sürekli torba almakla uğraşırsın. yok bu torba makinama uyar mı uymaz mı sıkıntısı da yaşabilirsin. aslında en sağlıklısı sulu olanlar. özellikle alerjisi olanlar ve evde küçük çocuğu olanlar bunu alıyorlar. fakat onlar pahalı 1000 tl falan. ben de ileride ondan alacağım ama =)

sağolun kızlar. beko da iyimiş 200 e. ama benim baktığım nette. bilmiyorum ki servis durumu torbası falan yok galiba bunun. toz torbasız yazıo. yani ben mi boşaltıcam onu? torba takılmıyor yani

sağolun kızlar. beko da iyimiş 200 e. ama benim baktığım nette. bilmiyorum ki servis durumu torbası falan yok galiba bunun. toz torbasız yazıo. yani ben mi boşaltıcam onu? torba takılmıyor yani

bir kutu var o kutunun içinde biriktiriyor tozları. kutuyu makinadan çıkartıp içini çöpe boşaltıyorsun ve kutuyu tekrar takıyorsun makinaya.

diğerlerini bilemem de canım toz torbalı alma ama. çünkü sürekli torba almakla uğraşırsın. yok bu torba makinama uyar mı uymaz mı sıkıntısı da yaşabilirsin. aslında en sağlıklısı sulu olanlar. özellikle alerjisi olanlar ve evde küçük çocuğu olanlar bunu alıyorlar. fakat onlar pahalı 1000 tl falan. ben de ileride ondan alacağım ama =)

canim sulu olanlar saglikli imis ama sole bi problemi varmis okudugum kadariyla..Kullandiktan hemen sonra suyu dokmen lazimmis yoksa koku yapiyomus o yuzden pek kullanisli diil die yorum yapanlar var..

fakırın servısıne sordum sulu olanları cok sık servıse gelıyormuş kız bana tavsıye etmedı . önermem dedı.

biz evde tozu suya toplayanlardan kullanıyoruz. temizlik yaparken süper çünkü gerçekten aradaki performans farkını hissediyorsunuz, hiç toz bırakmıyor ama şöyle bir problem var: diyelim ki hemen acele küçücük bi yeri süpüreceksiniz, aparatlarını tak, suyu doldur, parfümünü suya ekle, iş bitince suyu boşalt, hazneyi temizle, vs vs vs... haftalık temizliklerde süper ama öle küçücük yerleri hemen süpüreyim deyince çok sinir bozucu... unutmadan ekliyim bi de biraz ağır.. annemin toza ciddi alerjisi olduğu için almıştık, kullanım zorluğuna rağmen memnunuz

em canım hiper filtreli olanlarda filtre değiştirme durumu varmış.
oyüzden hiper iltre iyi birşey olsada almayı düşünmüyorum toz torbalı ile sulu arasında kaldım ben.
ama sanırım uygun fiyata bulursam sulu sistem alcam.
tuzlu gelirse torbalıdan alcam.
carrefourda şuan hiper filtrelilerde baya ndirim var düşünüyorsan oraya bi bakabilirsin

canim sulu olanlar saglikli imis ama sole bi problemi varmis okudugum kadariyla..Kullandiktan hemen sonra suyu dokmen lazimmis yoksa koku yapiyomus o yuzden pek kullanisli diil die yorum yapanlar var..
evet canım sulu olanların da bu kötü tarafı var. Aslında hepsinde bir sorun var,hiçbirisine harika diyemeyiz.

kızlar annemde torbasız war hepa filtreli
her kullanımdan sonra hazneyi çıkartıp tozları çöpe döküyo
sonra mutlaka filtresini yıkıyo ama ben hayatta uğraşamammm
ablamın ki toz torbalı gayet rahat walla
bende toz torbalı aldım

26090507591927209.jpg

işte bu 420tl ye aldım kullananlar memnun üstelik inanılmaz sessiz çalışıyo
inş ii çıkar...
he bide sulu olanların emiş gücü hiç ii diil kimse tavsiye etmiyo..
[/B]

Aslında dyson marka süpürge makinelerinden istiyorum çeyizime.Özellikleri çok iyi.İçerideki havayı bile temizliyormuş.Fakat çok pahalı.o nedenle yine iyi özellikte daha uygun bişey bulursam onu alıcam mesela rowenta sessilzeri bende düşünüyorum.özellikle sessiz olması önemli çünkü o ses beni uyuz ediyor.Aynı zamanda iyi çeksin istiyorum arkadaşlar.

Aslında dyson marka süpürge makinelerinden istiyorum çeyizime.Özellikleri çok iyi.İçerideki havayı bile temizliyormuş.Fakat çok pahalı.o nedenle yine iyi özellikte daha uygun bişey bulursam onu alıcam mesela rowenta sessilzeri bende düşünüyorum.özellikle sessiz olması önemli çünkü o ses beni uyuz ediyor.Aynı zamanda iyi çeksin istiyorum arkadaşlar.

bir arkadaşım aldı ondan çok memnun. hem o uğultudan kurtuldum hem de güzel temizliyor dedi.

X