Ankara'da Di iin hastane nerebilir misiniz?

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.310
4
Merhaba arkadaşlar,
Ankara'da ssklıların gıdebıleceklerı bır hastane söyleyebılır mısınız?
bahçelıevler dış hastanesı varmış (devlet hastanesı sanırım bu) ama 20 gün sonra sıra verıyorlar. bızım ışımız acıl. sevgılımın porselen olan dişi yerınden çıktı :/

Ssk lıların gıdebıleceği devlet ya da özel hastane önerir misiniz?

bır de ankarayı pek bılmıyoruz. Kızılay, sıhhiye, bahçeli, keçiören, eskişehir yolunda olan gıdebılecek bi yer arıyorum :)

isim vermek doğru mu bılmıyorum da Medıcana dıye bı özel hastane var oraya gıdebılır mıyız ki?

balgat agız ve diş saglıgı hast adı 75.yıl

bende ankarade yeni olduğum için bilmiyordum canım, soruşturdum başkent ünv. hastanesine yönlendirdiler beni, ssk ile muayene oldum, iki dolgumu 15 tl ye yaptırdım gayet de memnun kaldım, ama bu uzman doktor olursa böyle, prof. olunca fiyatlar değişiyor, ama uzman da gayet güzel yaptı yani.

bense başkent üniversitesinin diş bölümünü hiç mi hiç beğenmiyorum. arkadaşlarım şuan orada staj yapıolar ve stajer doktor diye geçiyor adları onlara yaptırıyorlar dolguları vs o zaman ücretsiz bile oluyor zannedersem öğrenci oldukları için. ama bırak onları uzmanlarını bile tavsiye etmiyorum. baştan aşağı fiyasko çoğu doçent falan olmasına rağmen bir de anneme yapılan porselenden dolguya kadar herşey sorunlu oldu üste de bir kaç milyar para gitmesi cabası. ankaradaysanız başkent üniversitesi haricinde bir diş hastanesine gidin.

X