Koltuk takımlarımı değiştireceğim, renk öneriniz lütfen...

bego748

Guru
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
254
8
merhaba arkadaşlar benim koltuklarım 3 yıllık ikeadan almıştım ama hiç memnun değilim çok çabuk yıprandı şimdi koltuk takımı almaya karar verdim kahve tonları düşünüyorum ama koltuklarım öyle bir renk olmalı ki duvar rengim açık renk olmasın :sm_confused: koyu rengi daha çok sewiyorum nasıl bir şey önerirsiniz eğer bu gece cvp yazamazsam kusuruma bakmayın çok geç oldu yatmam gerek şimdiden çok teşekkürler birde ekleyebilirsem internetten beğendiğim koltuğu eklerim :enbuyukkk:

$stella0115b.jpg

Canım benim salon koltuklarımın ikisi üçlü krem renkte tekli olanda çikolata kahve,ama üzerine ne koysan belli oluyor bu nedenle kahverengiyi tercih etme derim.Resim ekliyorum;
salon44ds6.jpg
[/URL][/IMG][/IMG]
Benim önerim açık renk düşünmediğin için gri olacaktır.
Hatta topikte bir arkadaşımız salonunun resmini eklemiş gri koltuğu kırmızıyla kombine etmiş gayet güzel görünüyor.

http://www.kadinlarkulubu.com/salon...12036-buda-evimin-salonu-size-fikir-olur.html

Son düzenleme:
Canım,internetten beğendiğin koltuk koyu kahve...Duvarı koyu istediğine göre bence olmaz,kapatır birbirini. Bence koltuk bej,camel gibi olabilir.Duvar rengini teracco renklerinde düşünebilirsin..

teşekkür ederim cevaplarınız içinn arkadaşlar biraz geç oldu ama birkaç gün baktım yazan olmayınca birdaha bakmadım :)) Mısra ewt canım senin ewini görmüıştüm çok güzell koltuklarına bayıldımmmm markası ne acaba ??güle güle kullan belki renginden değilde kumaşındandır seninki sanırım süet gibi şu andaki koltuğum benimde öyle süet iz bırakıo bej renginde gri rengini çok beğeniyorum gerçekten ama perde ve halılarımıda değiştirmem gerekir ne yazık ki benim öyle bir şansım yok:KK43: lalelal ewt büyük ihtimal açık renk almak zorunda kalıcam antilop kumaşın araştırıyorum kullanımı rahatsa sütlü kahve duvarada tiramisü die bi renk sanrım öyle düşünüyorum o da olmazsa artık duvarlar açık olcak mecburenn tekrar teşekkürler kızlarr

X