Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu incir ve soğan kürü

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Merhaba kızlar,

Azönce İbrahim Saraçoğlu nun web sitesini inceledim,

Kolay hamile kalmlak ve yumurta çatlatmak için incir kürünü,
PKO içinde soğan kürünü önermiş?

Denesem mi diyorum incir kürünü?

Ne dersiniz??

Merhaba kızlar,

Azönce İbrahim Saraçoğlu nun web sitesini inceledim,

Kolay hamile kalmlak ve yumurta çatlatmak için incir kürünü,
PKO içinde soğan kürünü önermiş?

Denesem mi diyorum incir kürünü?

Ne dersiniz??

ya zambak ben seni bi yerden tanır gibiyim ama dur bakalım hayırlısı. bence incir lkürünü dene bildiğim kadarıyla kuru incir yemek bile faydalıymış.

Tanır gibimi?
uzun zamandır bu forumdayım burdan tanıyorsunuzdur kesin

ıncir küründen önce soğan kürünü uygulamak gerekmiyomu acep?
Birde ne zaman başlamam gerekiyo bi bilgin varmı
Sen denedin mi bide

canım ben denemedim ama kardeşimin eşi denedi. şimdi hamile o site yöneticilerini arayıp onlardan bilgi almıştı ben sana bildiğim kadarıyla anlatayım. eğer pko varsa önce soğan kürünü deneyeceksin o bittiği zaman incir kürüne geçeceksin ama bi sorunun yoksa sadece incir kürü yapman yeterli.

onda pko vardı önce soğan kürünü denedi 2 ay sonra 2 ay incir kürünü denedi 1 ay sonra da hamile kaldı

benim yumurtlamam süper zaten bende herşey yolunda şükürler olsun ama ben mutlaka hergün incir yemeye çalışıyorum

birde romatizma kürü deniyorum. iki kürü birarada kesinlikle yapmamak gerekiyor

Bence eşiniz keçiboynuzu kürünü ve havuç krünü deneyebilir saraçoğklunun sitesinde var

diğer ARKADAŞLAR BU KONUDA FıKRıNıZ VARSA YAZIN LÜTFENNNNN
samsak yardımların için tşkler,
Hoşçakal

merhaba canım ben sana hemen bilgi vereyim, önce kendimden bahsedeyim; 3 yıldır çocuğum olmuyor sebepsiz infertiliteyim rahim filmi, bir kaç ay klomen tedavisi ve 2 kez aşılama oldum ama olmadı, tüpbebeğe geçmeden önce biraz kendi haline bırakmak istedik, bu arada bitkisel şeyleri deneyim dedim ve şu anda soğan kürünü uyguluyorum
soğan kürünü beklenen adetine 15 gün kala sabah ve akşam aç karnına birer bardak içiyosun, yapılışı; 1,5 su bardağı suya 1 soğanı soyup 4e bölüp atıyosun 5 dk kaynadıktan sonra bir bardağa süzüp ılımaya bırakıyosun ve ılıkken içiyosun bunu her seferinde taze hazırlaman gerekiyor ve genelde soğan kürü bitiminde adet oluyosun eğer tam adet günün tespit edemiyorsan adetin bittikten 1 hafta sonra da başlayabilirsin, "bu aralar yumurtlama dönemi bu arada hamile kalırsam zararı olmazmı?" sorularına Saraçoğlu'nun cevabı bir zararı olmaz" hamile olduğunuzu öğrenince kürü bırakın diyor, eğer kür bitmeden adet olrusan yinede devam edyosun 15 günü tamamlıyosun
incir kürü 21gün uygulanıyor her ne kadar istediğiniz gün başlayabilirsiniz deseler de en ideali adetinin 3. veya 4. günü başlaman daha uygun yine sabah akşam olmak üzere günde 2 kez uyguluyosun ve her seferinde taze hazırlıyosun 6-7 adet inciri 2 ye ikiye keserek 1,5 su bardağı suda 5-6 dk kaynatıyosun sonra altını kapatıp 20 dk ağzı kapalı demlendiriyorsun sonra süzüp ılımaya bırakıyosun ve ılıkken içiyosun.
Allah inşallah bunu vesile kılar diye umut edip bende başladım şimdi soğan kürünün bitimine 4 günkaldı bakalım hayırlısı Rabbim hepimize nasip erder inşallah

merhaba canım ben sana hemen bilgi vereyim, önce kendimden bahsedeyim; 3 yıldır çocuğum olmuyor sebepsiz infertiliteyim rahim filmi, bir kaç ay klomen tedavisi ve 2 kez aşılama oldum ama olmadı, tüpbebeğe geçmeden önce biraz kendi haline bırakmak istedik, bu arada bitkisel şeyleri deneyim dedim ve şu anda soğan kürünü uyguluyorum
soğan kürünü beklenen adetine 15 gün kala sabah ve akşam aç karnına birer bardak içiyosun, yapılışı; 1,5 su bardağı suya 1 soğanı soyup 4e bölüp atıyosun 5 dk kaynadıktan sonra bir bardağa süzüp ılımaya bırakıyosun ve ılıkken içiyosun bunu her seferinde taze hazırlaman gerekiyor ve genelde soğan kürü bitiminde adet oluyosun eğer tam adet günün tespit edemiyorsan adetin bittikten 1 hafta sonra da başlayabilirsin, "bu aralar yumurtlama dönemi bu arada hamile kalırsam zararı olmazmı?" sorularına Saraçoğlu'nun cevabı bir zararı olmaz" hamile olduğunuzu öğrenince kürü bırakın diyor, eğer kür bitmeden adet olrusan yinede devam edyosun 15 günü tamamlıyosun
incir kürü 21gün uygulanıyor her ne kadar istediğiniz gün başlayabilirsiniz deseler de en ideali adetinin 3. veya 4. günü başlaman daha uygun yine sabah akşam olmak üzere günde 2 kez uyguluyosun ve her seferinde taze hazırlıyosun 6-7 adet inciri 2 ye ikiye keserek 1,5 su bardağı suda 5-6 dk kaynatıyosun sonra altını kapatıp 20 dk ağzı kapalı demlendiriyorsun sonra süzüp ılımaya bırakıyosun ve ılıkken içiyosun.
Allah inşallah bunu vesile kılar diye umut edip bende başladım şimdi soğan kürünün bitimine 4 günkaldı bakalım hayırlısı Rabbim hepimize nasip erder inşallah

Sağol arkadaşım çok detaylı açıklamışsın,
Bende PKO varmı yokmu bilmiyorum,
Yani önce soğan kürü sonra incir ile mi devam edeyim sence yoksa sadece incir kürüylemi başlayayım ?

Sağol arkadaşım çok detaylı açıklamışsın,
Bende PKO varmı yokmu bilmiyorum,
Yani önce soğan kürü sonra incir ile mi devam edeyim sence yoksa sadece incir kürüylemi başlayayım ?

canım bence soğan kürüyle başla soğan kürü özellikle pcolulara iyi geliyor, ama pco değilsende yine etkili yani soğan rahmi temizliyor benim hiç bir sorunum olmamasına rağmen soğan kürüyle başladım

X