renkli ultrasona girdim

ben trabzondayım buldum sende başka bir özel muayenede gidebilirdin istanbulda doludur biz idrar kesesini midesini böbreklerini böyle tam gösterdi tabi biz anlamıyozda ama yiinede doktor görüyor içim çok rahatlıyor sağlık la ilgili herşey ayrıntılı oluyor yarın çok şaşaırcan kaç aylıksın kopuz ben son gittim 22 haftalık tı inan normal bebek resmen ağzını falan açtı elini ağzını koydu ya birde görenler benzetti düşün ne kadar ayrıntılı bebeği ailende birine benzetiyolar bilmiyom aceba ayrıntılı ultrason zararlımı ben hep giriyomya zararlı olsa doktor kullanmaz dimi

canım ya kopuz sorun falan olmaz sonuçta normal ultrasondada herşey çıkıyor bu ayrıntılı dedikleri gerçek bebek gösteriyor sadece çok tatlı oluyor sanki siyah beyazda bebek seviyon ama bunda sanki bebeğin var gibi oluyor ağlaman bile geliyor ama sağlıkla ilgili detayları doktorlar anlar her ikisindede inşallah herşey çok iyidir gönlüne göre hayalinni kurduğun gibidir bebeğin anne olmak ne acayipya seni kendi yerime koyuyorum yada başka anne adaylarını herşey çok iyi olur inşallah..

evet ben rizelileri çok sverim memnun oldum canım bu arada birşey yoktur hiç merak etme çok tatlı bir bebek görcen...

ben duygulandımda aglamadım hatta sıkıldım cok uzun baktı ..of bıtsınde evde cd den ızlerım dedım.ama fos cıktı 6 resım cıktı ıcınden.vıdeo yok üüüüüüüüüü

Slm annişler. İstanbulda olupta 4 boyutlu ultrason cektıren varmı. Fiyat ve hastane bilgisi verırmisnz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X