renkli ultrasona girdim

K

kuru

Ziyaretçi
dün doktora muayene ıcın gıttım.muayene sonrası bebege organ muayenesı dıye renklı ultrasona gırdım ay cok tatlı aynıı benım yüzüm gözüm dudaklarım yanaklarım tıpa tıp ben.tabı eşim çok bozuldu bu duruma hehe.ama çok güzel birşey cd hazırladılar resim verdiler.ücreti 100 ultrason 10 da cd için.çok zevklı tasıye ederım.azını açıyo parmaklarını sokuyor agzına...:emir_bebek::nazar:

ay cok guzel,ALLAH dogdugu,kucagina aldigin gunleride gostersin canim,,saglikli olsun iyisallah:Saruboceq:

dün doktora muayene ıcın gıttım.muayene sonrası bebege organ muayenesı dıye renklı ultrasona gırdım ay cok tatlı aynıı benım yüzüm gözüm dudaklarım yanaklarım tıpa tıp ben.tabı eşim çok bozuldu bu duruma hehe.ama çok güzel birşey cd hazırladılar resim verdiler.ücreti 100 ultrason 10 da cd için.çok zevklı tasıye ederım.azını açıyo parmaklarını sokuyor agzına...:emir_bebek::nazar:
canım ne kadar güzel bir şey değil miopuyorumnanaktan...ben de kızıma hamileyken renkli ultrasona girmiştim her gün izliyordum görüntülerini..insan bir hoş oluyor izlerken...Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına verir inşallah...:Saruboceq:

canım artık ultrasonlar zaten hep renki benim rutin kontrollerim hep dört boyutlu ultrasonda yani prensesimi ayrıntılı inceliyorum canım kaç aylık hamilesin kendine benzetmişsin ben daha benzetemedim 6 aylık hamileyim cd akşama kadar izliyorum çok tatlı hareketleri falan kayınvalidem abine benziyor dedi acaba gerçekten öylemi çok heyecanlıyım..

canım artık ultrasonlar zaten hep renki benim rutin kontrollerim hep dört boyutlu ultrasonda yani prensesimi ayrıntılı inceliyorum canım kaç aylık hamilesin kendine benzetmişsin ben daha benzetemedim 6 aylık hamileyim cd akşama kadar izliyorum çok tatlı hareketleri falan kayınvalidem abine benziyor dedi acaba gerçekten öylemi çok heyecanlıyım..

cnm berencım nerdesın sen ya ozlettın kendını.benımde 7 ayım bıtcek 3 gun sonra.allah hepımızın bebegını bagıslasın.kurucum allah tamamına erdırsın....

7 aylık oldum işte.istanbulda dragos şifa hastanesinde çektirdim.ama yanlız video degıl sadece resım ? buda bana garıp geldı

ben buralardayım askitom bebek çok iyi yeni kontrolle gittim bu arada ben acayip kötüyüm bu gripten dolayı rüyalarıma giriyor kızlar kuru sen ben ve çoğu hamile hastanede doğrucağız tamda kışın ortası salgın çok daha yayılacak b u arada birde gebeler tamamen riks altındaymış kusura bakma burda başka konu var ama sen şu anda açıksın diye yazıyorum sen ne düşünüyorsun kuru arkadaş bu konuda korkuyonmu aşı olmayı düşünüyonmu yada bize bulaşsa hastanede uygulanıcak yöntem bebeklere zarar verirmi offfff ya inan heveslerim gitti ..

kızlar siz tecrübelisiniz size birşey sorabilirmiyim?10 haftalık gebelik karından bakılan ultrasonda kesin görülürmü?görünmeme ihtimali varmı?benim idrarda pozitif kanda negatif çıktı.emin olamadıım için doktora gittim.gittiğimde 10 hafta olmuştu tam.doktor baktı karından ultrasonla yok gebelik dedi.tekrar doktora gitmelimiyim sizce?yoksa olsa görünürmüydü ?kan testi güvenilirmidir?

nursenaa bence olsa gorunurdu ama sen yınede ıcın rahat etmedıyse baska bır dra daha gıt.hakkında hayırlısı olsun cnm....

canım nursena birkere kan tahlili negatifse negatiftir çünkü ilişkiden 5 6 gün sonra bile kesin sonuç. veriyor ayrıca 10 haftalık bir gebelik resmen bebek yani kalp atışları bile duyulurdu ben 8 haftada duyuldu ama benim ilk gebeliğimde tahlilller pozitifti ama bebek kesesi yoktu boş gebeik ama bunu doktor anlardı yinede bir oluşum olduyğunu söylemişti doktorum yani ultrasonda ve kanda yapılan tahlilde kesin çıkardı....

canım nursena birkere kan tahlili negatifse negatiftir çünkü ilişkiden 5 6 gün sonra bile kesin sonuç. veriyor ayrıca 10 haftalık bir gebelik resmen bebek yani kalp atışları bile duyulurdu ben 8 haftada duyuldu ama benim ilk gebeliğimde tahlilller pozitifti ama bebek kesesi yoktu boş gebeik ama bunu doktor anlardı yinede bir oluşum olduyğunu söylemişti doktorum yani ultrasonda ve kanda yapılan tahlilde kesin çıkardı....

canım bende zaten kan testimi ilişkiden 1 ay sonra ve 1,5 ay sonra yaptırdım .negatif çıktı.kan testi kesin sonuç diye biliyordum ama idrarda pozitif çıkınca işte kafası karışıyor insanın.

evet neden öyle çıktı aceba çok merak ettim bebek istiyorsun sanırım inşallah allah gönlüne göre verir ama ben şimdi hamile olmasam yaza doğru bebek düşünürdüm şu grip beni çok tedirgin ediyor yani herşey ALLAHTAN ama yinede bu dönemler hassas ağrı kesici bile kullanamıyorsun bu yüzden bende korku ile dolaşıyom yani anlıycağın herkes birşeylere takılıyor bir soru sorcaktım bu arada hasta oldunmu çünki hasta olmadan önce idrar pozitiftir kan tahlili yaptırana kadar kanda değerler düşmüştür bende öyle oldu yani bebek vardır ama belkide düştü

evet neden öyle çıktı aceba çok merak ettim bebek istiyorsun sanırım inşallah allah gönlüne göre verir ama ben şimdi hamile olmasam yaza doğru bebek düşünürdüm şu grip beni çok tedirgin ediyor yani herşey ALLAHTAN ama yinede bu dönemler hassas ağrı kesici bile kullanamıyorsun bu yüzden bende korku ile dolaşıyom yani anlıycağın herkes birşeylere takılıyor bir soru sorcaktım bu arada hasta oldunmu çünki hasta olmadan önce idrar pozitiftir kan tahlili yaptırana kadar kanda değerler düşmüştür bende öyle oldu yani bebek vardır ama belkide düştü

Canım ben normal adetimi gördüm ama yinede şüphem vardı adetten sonra idrar testi yaptım pozitif çıktı.bende çok şaşırdım.aynı gün kanda baktırdım negatifti10 gün daha bekledim tekrar kanda baktırdım yine negatif çıktı.öyle olunca çok şaşırdım.10 hafta olduğundada doktora gittim yok gebelik dedi.bende doktor ve kan testi yanılabilirmi diye düşünmüştüm bir umut işte ama kendimi kandırıyorum galiba canım.sanada hayırlısı ile bir bebek veriri Allah ım inş canım

arkadaslar merhaba, cok merak ettigim bir seyi sormak istiyorum.. bu renkli ultrason dediginiz, 4 byutlu ultrason mu demek??.. ben doktoruma sordum 4 boyutlu ultrasona girecek miyim dedim? gerek yok o sadece keyfi, gerekli gorursem ben seni renkli dooper a sokacagım ama istersen hatıra amaclı 4 boyutluya girebilirsin baska yerde dedi.. ama bazı yazılardada bebegın tum ıc organlarına 4 boyutluda bakılıyor diye duydum, kafam karısık.. bilgisi olan var mı b u konuda??? sımdıden tesekkurler

tabiki başka doktora git.belki kese çok küçüktür görünmmeiştir olabılır kanda cıkmaz belki herkezin bünyesi farklıdır.benım ılk ıdrarda sonra kanda sonra alttan bakılan ultrasonda 5 haftalık cıkmıstı.ama karnından bakılınca gorunmuyor.alttan bakılacak sanada.ama başka doktora gıt.

tabiki başka doktora git.belki kese çok küçüktür görünmmeiştir olabılır kanda cıkmaz belki herkezin bünyesi farklıdır.benım ılk ıdrarda sonra kanda sonra alttan bakılan ultrasonda 5 haftalık cıkmıstı.ama karnından bakılınca gorunmuyor.alttan bakılacak sanada.ama başka doktora gıt.

Ama 10 haftalık kese nasıl küçük olabilirki yani bebeğin ellerinin ayaklarının bile gözüküyor olması gerekirdi diyor arkadaşlar.nettende çok doktora sordum bhcg kesin sonuçtur idrar testi yanlış çıkmış diyorlar.anlamadım bu işi herkes değişik birşey söylüyor.

canım ben her kontorlümde 4 boyutluya giriyorum renkli ultrason o yani bebek çok net ben ve eşimin çok hoşuna gidiyor çünki her hali resmen belli parmaklarını sayıyoruz çok küçükken bile cinsiyetini hemen öğrendik şimdi bazı doktorlar muayenlerinde 4 boyutlu almışlar yani diğerlerini kaldırmışlar ama bazıları hala eskisini kullaıyor bu daha yeni yani heryerde yok ama bence o daha iyi içim çok rahat ediyor bebek sanki var ama orda gibi çıkıyor sağlıklı birbirimize benzetmeye çalışıyoz ben çok memnunum ama biraz pahalı olsun prensesimsimi görüyom..

100 ultrason 10 cd ama benım vıdeoya cekmemısler cd de sacede 6 resım var.normalı bumu yoksa benı başlarındanmı savmıslar

100 ultrason 10 cd ama benım vıdeoya cekmemısler cd de sacede 6 resım var.normalı bumu yoksa benı başlarındanmı savmıslar

cnm bana 4.5 aylıkken yapmıslardı.ozel hastanede.sadece bır resım verdı dr.babası ısteydı ogun .gosterırsın dedı.bıde organlarının oldugu sıyah beyaz a4 kagıdı.sadece 50tl aldılar benden.ozel gebze yuzyıl hastanesınde.ama senınkı cok pahalıymıs.amaolsun organlarına tek tek bakmak ınsana heyecan verıyor.bıde 7 aylıkken bakmaları cok gec kalınmıs gıbı geldı.arkadasımada 4 aylıkken bakmıslardı....bende suan 7 ayım bıtıyor...hepımıze hayırlı dogumlar....

ben her ay renkli ultrason giriyom cdde video oluyor resimde veriyor bir kaç tane ama hastane değil muayenehane 150 veriyom ama video da hareketlerini bile izliyoruz bir sürü cd var kızımın

X