Doğuma Hazırlık bebegim solda bu defa da demekki kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
S

Sevil_83

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Sevil_83
ultrasona eşim götürse koşarak giderim de 7-ci ayda gidicez diye tutturdu.
ılk hamilelikde kızımda soldaydi, bu da solda.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2ama olsun yeter ki saglikli olsun.ayni belirtiler ayni şeyler.
gelsin bakalım kızım :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Sevil_83
sağlıkla kucağına al en önemlisi o iki kızım olsun daha nne isterim .. bu sene oğlan senesi kimi duysam oğlu oluyo süüpriz yapar belki size :emir_bebek::nazar:

• Konu Sahibi Sevil_83
sağlıkla kucağına al en önemlisi o iki kızım olsun daha nne isterim .. bu sene oğlan senesi kimi duysam oğlu oluyo süüpriz yapar belki size :emir_bebek::nazar:

çok saol canım oglun da maşallah çok şirin Allah bağışlasın.

• Konu Sahibi Sevil_83
ne alaka bnm ki sağda ama kız sağ sol die bişy olmazki cinsiyet buna göre belirlenmezki :1shok:

• Konu Sahibi Sevil_83
yok canım benim öyle düşünme.doğruluğu yok bunların.sağlıkla doğsun bebeğin inşallah.allah da gönlüne göre versin.

• Konu Sahibi Sevil_83
çok saolun canım bilgileriniz için.Kızım solda olduhundan bu ikinci bebegim yine solda o yuzden boyle düşündüm

• Konu Sahibi Sevil_83
ılk hamilelikde kızımda soldaydi, bu da solda.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2ama olsun yeter ki saglikli olsun.ayni belirtiler ayni şeyler.
gelsin bakalım kızım :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

valla 3 çocugumda soldaydı...

2si kız ..
buda solda oğlan dedi doktorumuz opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi Sevil_83
eşin neden 7. ayda gidelim diyo.. canım...

her ay düzenli kontrolerinin yapılması lazım..kaydirigubbakcemile5

• Konu Sahibi Sevil_83
sevilcim hatırladığım kadarıyla dra gidicem diyodun 7.aya kadar nasıl bekliyeceksin ben olsam çatlarım
sağ sol olayını kafana takma..arkadaşımın sadece sol yumurtalığı vardı hem kızı hem oğlu oldu...

Son düzenleme:
çok saol canım oglun da maşallah çok şirin Allah bağışlasın.
AMİİİİİN bide kızım var 8 yaşında 16 haftalık hamile iken bu bebeğimede kıza benziyo dediler 20. haftada gösterdi kendini oğlum bana ulrasonda kaç haftalıksın ALLAH gönlüne göre versin inan kız olsa hiç farketmezdiii ama ben hamileliğimi öğrendiğim andan itibaren erkek hissettim bilimsel değil ama eğer ilk bebeğin anneye benziyosa kız babaya benziyosa arkası erkek derler baktımda benim etrafımda herkeste tuttu kaydirigubbakcemile5

kesinn doktordann öğrendinmii canımm cinsiyetinii bebişininn

AMİİİİİN bide kızım var 8 yaşında 16 haftalık hamile iken bu bebeğimede kıza benziyo dediler 20. haftada gösterdi kendini oğlum bana ulrasonda kaç haftalıksın ALLAH gönlüne göre versin inan kız olsa hiç farketmezdiii ama ben hamileliğimi öğrendiğim andan itibaren erkek hissettim bilimsel değil ama eğer ilk bebeğin anneye benziyosa kız babaya benziyosa arkası erkek derler baktımda benim etrafımda herkeste tuttu kaydirigubbakcemile5

aa dogru olabailir benimde küçük aynı baba.. şimdi oğluşum olacak allah kısmet ederse.opuyorumnanaktan

İlk hamilelikde kızımda soldaydi, bu da solda.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2ama olsun yeter ki saglikli olsun.ayni belirtiler ayni şeyler.

canım benimkine sagda hissettim kız.yani ona takılma.ama 7 ay neden bekliyosunku.sen kontrole gitmiyormusun.bide okadar merak ederken nasıl bekleyeceksin,eşinde bi acayipmiş....

benim ilk kız.acayip babasına benziyo.yani nerdeyse benle alakası yok.bazı arkadaşlar şakayla bu çocuk senden degil derler.yani hiç bana benzemez tıpkı babası .ama benim ikinci bebekte kız.zaten çocu şey bende tutmuyo.bende ikiciyi çok erkek hissetmiştim.ama kız oldugunu ögrenince şaşırmıştım........

eşin neden 7. ayda gidelim diyo.. canım...

her ay düzenli kontrolerinin yapılması lazım..kaydirigubbakcemile5
canim ben ilk bebekde hep kontrollere gittim ve hep ilaç yazdı artık ilaçtan bıktım ve bi problemim olmadigi için 4-cu aya kadar gittim tahliller yapildi analizler verildi.Maşallah her şey normal.Eşim kızımda da oyle yapmıştı.Kızım oldugunu 7-ci ayda ogrendim.
sevilcim hatırladığım kadarıyla dra gidicem diyodun 7.aya kadar nasıl bekliyeceksin ben olsam çatlarım
zaten çatlıyorum ben )))
sağ sol olayını kafana takma..arkadaşımın sadece sol yumurtalığı vardı hem kızı hem oğlu oldu...

benim kiz ayni babasi hem 16 haftalık hamileyim kendi hesabima gore
ama doktor hesabina gore 18 haftalik

kesinn doktordann öğrendinmii canımm cinsiyetinii bebişininn
yok canim

canım benimkine sagda hissettim kız.yani ona takılma.ama 7 ay neden bekliyosunku.sen kontrole gitmiyormusun.bide okadar merak ederken nasıl bekleyeceksin,eşinde bi acayipmiş....
evet acayip ne acayip sebebi de yokki

benim ilk kız.acayip babasına benziyo.yani nerdeyse benle alakası yok.bazı arkadaşlar şakayla bu çocuk senden degil derler.yani hiç bana benzemez tıpkı babası .ama benim ikinci bebekte kız.zaten çocu şey bende tutmuyo.bende ikiciyi çok erkek hissetmiştim.ama kız oldugunu ögrenince şaşırmıştım........

valla 7.aya kadar beklemek..tebrikler valla.ben çatlardım o zamana kadar....

valla bakalım sabrım taşırsa belki zorla giderim:emir_bebek:

bizde seni merak ediyorduk...ne olacak cinsiyeti diye..okadar topikte açtın.çok merak ediyorum diye.....
bizide merak ettirdin ....

çok oldu tabi sen bana erke demiştin..amaaan ne çok sevinmiştim ozamanlar..

X