Et beni aldırma

myrosegarden_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
55
0
37
yarın annemin koltuk altındaki et benini aldırıcaz.benin büyüklüğü 5mm den büyük olursa tehlikeli olabileceğinin okumustum. et beni aldıran varmı 5 mm den büyük olupta tecrübelerinizi paylasırmısınız. cok korkuyorum. ilerlememiştir inş.ALLAH

Ben geçen yıl göğsümdeki kitleyi aldırırken omzumun altındaki et benini de aldırmıştım. Tahlilleri yapıldı ve temiz çıktı. Herhangi bir sorun olmadı yani.

yarın annemin koltuk altındaki et benini aldırıcaz.benin büyüklüğü 5mm den büyük olursa tehlikeli olabileceğinin okumustum. et beni aldıran varmı 5 mm den büyük olupta tecrübelerinizi paylasırmısınız. cok korkuyorum. ilerlememiştir inş.ALLAH

canım geçmiş olsun bende benlerimi aldırdım doktor bakınca anlıyor tehlikeli olup olmadıgını kokmana gerek yok

et benimi aldırdım ama bir müdet sonra aynı yerden daha büyügü çıktı artık korktum aldırmayı düşünmüyorum artık gidenin yerine daha büyügü geliyor

Kuzenim yüzündeki 3 et benini aldırdı ısrarım sonucu korkuyordu korkma diye cesaret verdim...
150 TL ye erzincanda operasyonu yaptı.
10 dakika ancak kaldı içeride.
:lepi:
Şu an çok memnun...

herkese merhaba..
kendimi bildim bileli ensemde 3 tane et beni var ve bana inat edermişcesine büyüyolar:çok üzgünüm:
yarım santimden biraz daha büyükler..aldırmayı düşünüyorum ama babam kötü huylu olabileceğini aldırırsam daha kötü olucağını ve cilt kanserine kadar yol açabileceğini söyledi:uhm:
ama ben onlardan kurtulmak istiyorum..elim her seferinde enseme gidince onları koparasım geliyo:eek:klava:
sizce ne kadara mal olur?
devlet karşılıyo mudur?
sizce aldırmalı mıyım bi zararı olur mu?
çok soru sordum sanırımbilmiyorumkismile

herkese merhaba..
kendimi bildim bileli ensemde 3 tane et beni var ve bana inat edermişcesine büyüyolar:çok üzgünüm:
yarım santimden biraz daha büyükler..aldırmayı düşünüyorum ama babam kötü huylu olabileceğini aldırırsam daha kötü olucağını ve cilt kanserine kadar yol açabileceğini söyledi:uhm:
ama ben onlardan kurtulmak istiyorum..elim her seferinde enseme gidince onları koparasım geliyo:eek:klava:
sizce ne kadara mal olur?
devlet karşılıyo mudur?
sizce aldırmalı mıyım bi zararı olur mu?
çok soru sordum sanırımbilmiyorumkismile

benim annemde de vardı aldırdı istanbulda devlet karşılamıştı doktor zaten bilgilendiriyo bu konuda eger büyüyosa alınması gerekio diye biliorum bi doktora danış bence

Et benleri özel bi bitkinin suyuyla kurutup düşmesini sağlayan bir adam vardı,

Geçenlerde televizyona çıktı hatta,

İnternette de vardı haberi,

Kütahyada bir baba-oğul,

Babası kendi beninde deneyip sonuç almış,ondan sonra herkese yapmaya başlamış,

Bir araştırın bence faydası olur mutlaka.
..

benım goz kapagımın altında üstınde var boynumda mınık mınık ama rahatsız edıyor hormon ilaçı kullandıktan sonra oldu aldırmak ıstıyorum ama korkuyorummm

benımde mınık bıtane bynumda ckmıss uyuz oldum... biz babamın et benlerını ıple guzelce baglardık dugum atardık ııce skıı sabahha duserlerdı kendılıgınden... ama tabı aklnza gırmıs olmyımm cıddıı sorunlar olablırr buyuklerde denemeyın dktra baswurun oncelıkkle..

bende de vardı aldırdım yeniden çıkmadı ve devlet hastanesinde yaptırdım. ssk karşıladı hiç ücret ödemedim.

benımde mınık bıtane bynumda ckmıss uyuz oldum... biz babamın et benlerını ıple guzelce baglardık dugum atardık ııce skıı sabahha duserlerdı kendılıgınden... ama tabı aklnza gırmıs olmyımm cıddıı sorunlar olablırr buyuklerde denemeyın dktra baswurun oncelıkkle..

Ben de kendi saç telimizle bunu yapabiliyoruz diye biliyorum. Çünkü saç bizden bir parça ve doğal. Tehlikeli olur mu bilmiyorum.:sm_confused:

Kızlar öyle sıkma, bitkiye ertime filan çok tehlikeli. Kötü huya çevirebilir Allah korusun. Rahatsız oluyorsanız doktora aldırın. Beş dakika sürüyor. "Aldırırsan kanser yapar." inanacı da doğru değil. Benler eğer kötü huyluysa zaten kanserdir. Hiç değilse erken teşhis edilmiş olur. Benim de koltuk altımda var bir tane. Hamilelikte biraz daha büyüdü. Doğumdan sonra aldıracağım.

kızlar opesasyondan sonra çok ağrı oluyor mu, kaç gün sürüyor ağrısı?
banyo yapmak yasaklanıyor mu o süre içinde?

Et benleri özel bi bitkinin suyuyla kurutup düşmesini sağlayan bir adam vardı,

Geçenlerde televizyona çıktı hatta,

İnternette de vardı haberi,

Kütahyada bir baba-oğul,

Babası kendi beninde deneyip sonuç almış,ondan sonra herkese yapmaya başlamış,

Bir araştırın bence faydası olur mutlaka.
..

hiçbir faydası yok o adamın.arkadaşım kütahyalı
o adam dolandırıcıymş çokta para istiyo aradm ben
bende et beniçoktu nohuttan bile büyüktü.malatya gözde hastanesi plasik cerrahisi hakan bey kimini lazerle,kimini de cerrahi yolla çıkardı.sskda karşıladı üstelik:1rolleyes:
kioterapi denen bi yöntem var ameliyattan önce cildiye uzmanı yaptı.onuda denedm ama işe yaramadı.boşazaman kaybı ve iz yaptı.:kızgın:
plastik cerrahi en iyisi kızlaralkisalkisalkis

Walla ben çok sayıda benimi aldırmış biri olarak söyleyebilirim ki ben aldırmak sanıldığının aksine tehlikeli değil hatta ilerisi için daha da yararlı. Benin tehlikeli olup olmadığını zaten cildiyeciler sadece bakarak bile anlayabiliyorlar. Yalnız ben eğer yüz bölgesindeyse sakın cildiyeciye aldırmayın derim ben, estetik cerrahlar bu konuda çok daha başarılı izi bile kalmıyor.

Benim annemde burnunun kenarındaki et beni aldırdı. Devlet hastanesinde yaptırdı. Estetik yaptılar izi kalmadı. Lokal anestezi ile aldılar. Ama tam uyuşmamış canı çok yanmış. Böyle acıyacağını bilseydi özel de yaptırırdı.

X