bu ne şimdi??

TopukluAyakkabi

Tuna-Öykü-Naz :))
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
2.501
10
kızlar merhaba

dün adet günümdü..hatta bütün gün oturdum onu bekledim.akşam üzeri saat 4 de sonunda geldi..kahverengi bir leke..1-2 damla kadar..ama gelen tek şey o.bütün gece hiç gelmemiş.bir de hissettiğim kasık ağrısı adet ağrısı gibi değil..sağ kasığıma bişi batırıyorlar sonra çekiyorlar gibi oluyor.tatlı tatlı bi ağrı sanki..ama normal adetimde sanki kasıklarımı oyuyorlardı..
bir de dün o leke gelmeden 5 dk önce ağır kaldırdım ben.baya zorlandım..ondan sonra bu kahverengi leke geldi..tesadüfmü ağır kaldırmamla ilgisi var mı??

sorum şu ki; dün yaşadığım neydi sizce?? adet kanaması mı,yerleşme kanaması mı?:uhm:

Son düzenleme:
ıkisi de olabilir. Ağır kaldırmayla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bi test yapsana hala yapmadıysan. Ben kahverengi lekeye kuşkulu yaklaşıyorum. Çünkü benim ilk gün zaten hep kahverengi leke gelir ertesi gün başlar. Stresten böyle olmuş da olabilir. Bence bi test yap.

hala hastalanmadıysan günün geçti ise bence lekelenme olabilir bi idrar testi yapsan belki sonuç alırsın

inşallah hamilesindir... hemen bir test yap ve agır kaldırıp durmaaaaa :)))) bize de haber ver olur mu, hakkınızda hayırlısı

Senın adına ÜzÜldÜm canım ama senı Ümıtlendırmek gıbı olmasın 1 hafta geÇınce hala hastalanmadıysan ya kan testı yada ıdrar testı yap

bende gebe kalmadan bir ay oncesinde yasamıstım
5-6 gun sadece leke gelmisti sonra normal adetim nihayet gelmisti .. baya uzun surmustu yani..

derken sonraki ayda bekledigim adet tarihinden bir hafta oncesinde leke geldi ama iste bu yerlesme kanamasıymıs:) 2 gun surdu ve bitti..

umarım yakında sende guzel haberi alırsın:) hani derler ya duzensizlik oldugunda bir sonraki aylarda bekleyin diye.. fisfisfis

lekelenmede bitti gitti..2 gün içinde toplasan 4-5 damla gelmiştir..hala adet te olmadım..eğer bu lekelenme adetten sayılmıyorsa günüm 5 gün geçti...neler oluyor hala anlamış değilim..

ya bende hamile olmak istiyorum ama bi türlü olmuyor ya ben hastalanmadan1hafta önce hep kasıklarda agrı oluyor neden acaba simdi yine 2gün var hasta olamama yine kasıklar fena agrıyo acaba hastamı olacam yinemirmirmirmirmirmirmirmir:eek::eek::eek::eek:

lekelenmede bitti gitti..2 gün içinde toplasan 4-5 damla gelmiştir..hala adet te olmadım..eğer bu lekelenme adetten sayılmıyorsa günüm 5 gün geçti...neler oluyor hala anlamış değilim..

banada 2 aydır aynısı oluyor çiğdem

ağrım yok sızım yok 2 gün 3 gün geçiyor sonra azcık bi kan geliyo hop 2 gün daha kan yok

sonra ağrıyla beraber bi başlıyor mahvoluyorum ağrıdan bu ay bi doktora gidicem

sanırım kan sökülmüyor eskiden böyle bişey olmuyordu kürtajdan sonra çok mu üşüttüm

kendime dikkat mi edemedim bilmiyorum korkuyorum

az önce yine bir test yaptım ve sonuç yine negatif... :KK43:( negatifse ben neden hala adet olmadım???hiç böle olmazdı benim..ilk kez böle oldu.. bi gariplik var ama ne ???

banada 2 aydır aynısı oluyor çiğdem

ağrım yok sızım yok 2 gün 3 gün geçiyor sonra azcık bi kan geliyo hop 2 gün daha kan yok

sonra ağrıyla beraber bi başlıyor mahvoluyorum ağrıdan bu ay bi doktora gidicem

sanırım kan sökülmüyor eskiden böyle bişey olmuyordu kürtajdan sonra çok mu üşüttüm

kendime dikkat mi edemedim bilmiyorum korkuyorum

ay_she cim ben kürtaj da olmadım daha önce..düşükte yapmadım..ilk kez böle birşeyle karşılaşıyorum.ama sanırım üşüttüm bende..gerçi ben üşütünce deli gibi kasık ağrısı çekerdim..bu ay öle de olmadı.ama test yaptım negatif..

İkisi de olabilir. Ağır kaldırmayla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bi test yapsana hala yapmadıysan. Ben kahverengi lekeye kuşkulu yaklaşıyorum. Çünkü benim ilk gün zaten hep kahverengi leke gelir ertesi gün başlar. Stresten böyle olmuş da olabilir. Bence bi test yap.

Kesinlikle sana katılıyorum.Benimde ilk aylardaki denemelerimde böyle birşey olmuştu.İlk gün kahverengi lekelenme oldu ve 2 gün kuru geçti ama sonrasında kırmızılar gelmişti.O yüzden kahverengi lekeye pek inanmam,ümit bağlamam.
Bu durumda en güzeli vakit kaybetmeden doktora gitmektir diye düşünüyorum.Yani giden zamanınız olsun ama kafanız rahat olsun..

ben hala adet olmadım.. ama feci şekilde göğüslerim acıyor.özellikle uçları..bırakın dokunmayı merdivenlerden inerken bile acıyor..o derece yani... 3 test yaptım 3 ü de negatif..pzt günü doktora gidicem bakalım neler oluyor öğrenicem.. dua edin kızlar bana...bir de birşey merak ediyorum eğer geç döllenme olduysa idrar testlerinde çıkmaması normalmidir???

Bence idrar testı yerıne kan testı yaptır kesın sonuc orda alırsın hmde ıcın rahat eder. Negatıfsede doktoruna gıdersın ve nıye boyle oldugunu ogrenmıs olursun. Umarım en kısa zamanda bebıs haberınıde aısın :)

X