Saç Rengi ve Saç Boyama palette kumral 7.0

canım bende palettenın bu serısınden kullanıyorum 7 numarasını bu seri biraz koyuu senın sacına da uyar güzel olur ama çok fazla bekletmee yanı 40 45 dakka degılde yarım saat beklet yıka.

canım bende palettenın bu serısınden kullanıyorum 7 numarasını bu seri biraz koyuu senın sacına da uyar güzel olur ama çok fazla bekletmee yanı 40 45 dakka degılde yarım saat beklet yıka.

furbybng teşekkür ederim cevabın için.. koyu mu bu seri tüh yaa ben de gittim bunu seçtim..değiştirsem mi acaba? resimdeki saçımla aynı olur mu sence? birebir bu boyaya boyayan birini buldum nihayet yaa, iki gündür saçımın resmini koyup dipboyamı bununla yapıcam aynı olur mu diye sormadığım başlık kalmadı.. bekletme konusunda da alırken bayan da öyle söyledi çok bekletince daha da koyulaşırmış, ben hiç bilmiyordum bunu.. sen de söyledin şimdi artık buna kesinlikle dikkat edeceğim..

canım ilk başta koyu gibi oluyo ama yıkadıkça oturuyo. palettenın dıger serileri daha turuncumsu yapıyo diger marka boyaları tam bilemiyorum. ama bence dene zaten cabuk akıyo saçtan 2 kutu kullanıyosan 7 ve 8 karıştırıp da boyayabilirsin bi anda çok koyu olmaz bir de renk uyumuna bakmış olursun. istersen biraz daha arastır diger marka boyaları iyice içine sinen bişey boya

canım ilk başta koyu gibi oluyo ama yıkadıkça oturuyo. palettenın dıger serileri daha turuncumsu yapıyo diger marka boyaları tam bilemiyorum. ama bence dene zaten cabuk akıyo saçtan 2 kutu kullanıyosan 7 ve 8 karıştırıp da boyayabilirsin bi anda çok koyu olmaz bir de renk uyumuna bakmış olursun. istersen biraz daha arastır diger marka boyaları iyice içine sinen bişey boya

teşekkür ederim canım..sanırım açık kumral ile değiştireceğim ben, açık olursa da üstüne tekrar koyu boyanır.. ama şimdi bu kumral ile boyayıp da koyu çıkarsa açılmasını beklemek daha can sıkıcı olur sanırım.. ya da direk bunu boyayacağı bilemiyorum çok kafam karıştı..hiç kimsede göremediğim için tamamen varsayımla bakalım nasıl olacak..:18:

haklısın canım o zaman degiştirme şansın varsa 8 numarayla degiştir veya dedigim gibi 7 ve 8 karştır. bence 7 olur sacına ama koyu tutarsa riske atmaya gerek yokk. boyayınca haber ver canım merakk ettımm inş güzel olur :nazar:

Kızlar saçımda çikolata kahver var 4-5 ay oldu boyayalı baya aktı rengi daha çok aksın diye bi süre beyz sabunla yıkadım şimdi açık tonlarda bi renk yapmak istiyorum küllü kumral veya 7.0 kumral giibi açık bi renk tutarmı ne tavsiye edersiniz bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba

yardım edebilecek olan varmı :KK52:
şuanki saçlarım bakır rengi oysaki kahve ağırlıklı olmasını istemiştim ilk defa boyattım ve doğruyu söylemek gerekirse pişmanım
koyulmasını istiyorum kahve tonlarında önerileriniz nelerdir ? ne marka?kaç numara ?

$Görüntü002 (2).jpg
arkadaşlar palette 7 ve 6yı karıştırıp kendi saç rengimi elde edebilirmiyim. ilkkez boyucam bana yardımcı olun lütfen..kendi saç rengime yakın bir renk istiyorum. palette 6yı tek kullansam çok koyu olur mu ??? 7 ve 6 karıştırıp boyayan varmı? lütfen yardım :) saçım resimdeki gibi.

Eki Görüntüle 241925
arkadaşlar palette 7 ve 6yı karıştırıp kendi saç rengimi elde edebilirmiyim. ilkkez boyucam bana yardımcı olun lütfen..kendi saç rengime yakın bir renk istiyorum. palette 6yı tek kullansam çok koyu olur mu ??? 7 ve 6 karıştırıp boyayan varmı? lütfen yardım :) saçım resimdeki gibi.
bence olur. ikisi de rta koyulukta renkler. biri koyu kumral biri orta kumral. kötü bir sonuç çıkmaz.

umarım olur.........

Eklentiler

• $7.0 kumral k..jpg
    $7.0 kumral k..jpg
    142,8 KB · Görüntüleme: 629
Son düzenleme:
bu benim 3 ay önce falan platin röfle saçın üzerine boyadıgım 7.0 kumral boya..
sonra bu çok aktı aktı alttan sarılar nerdeyse tamamen çıktı diyebilirim...

ben röfleli saçım üzerine palette naturel 7 ile boyadım koyu oldu baya böyle beklemiyordum yaa

Merhaba arkadaşlar siyah sacin üzerine 7.0 kullaninca avmak lazim ama ben acici kullanmak istemigorum kullananlar nasıl bir sonuç buldu.

Kızlar merhaba cevabını arayan herkese yardımcı olmak için yazayım sizin yerinize bu hataya düştüm ve saçımı en az 3 kez hepsini farklı markalardan alarak açık kumrala,küllü açık kumrala boyadım ama saçımı açtırmak istemiyordum o yüzden direk 1 kutu boyayla boyadım orjinal rengim de kumral-koyu kumral arası bu arada saçım şuan tupturuncu her ay kuaföre verecek paranız yoksa üzgünüm ama evde imkanı olduğunu sanmıyorum(açtırırsanız ayrı) şuan gratisten 7-0 kumral boyayı söyledim kendi rengime dönüp malesef piyasadan çekiliyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

Kizlar saçlarım koyu kestane açık kahverengi boyadan olurmu acaba hangi marka kullanmaliyim

X