Saç Rengi ve Saç Boyama palette kumral 7.0

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
selam arkadaşlar ben 15 gün önce palette kumral boyadım 7.0 numara ama çok koyu geldi kendi saçımda kumral uçlarda röfleler vardı diplerdeki alanıda daha önce açıcıyla açmıştım rengarenk oldu diye düz kumral boyadım ama çok koyu geldi gözüme acaba açık kumral boyasam üstüne olurmu yine palette mi boyayayım sizce açık kumral kullanan var mı renk turuncu olsun istemiyorum böyle kumral bebek saçları varya o renk istiyorum önerisi olan yazsın lütfen çünki bu rengi herkes merak ediyor

Boyan iyice aksın öyle açık kumral boya bence alttaki boya koyu olduğu için çok net bi şekilde açmaz

evet şu anda açık kumrala dönmez saçların..önce biraz akmasını bekle, merak etme kumral mutlaka akıcaktır, bu kadar koyu kalmaz..ama şu an ancak sarı filan boyarsan rengini açabilirsin..ama onu da deneme bence, ne çıkacağı belli olmaz..

evet her geçen gün akıyor zaten ama üstüne açık kumral boyayayınca turuncu bir renk olur mu acaba kızlaaaaar açık kumral boyayan yokmu ve ne marka tavsiye edersiniz palette ile benim saçlar kına yakmış gibi parlıyor ıslanınca

bende aynen palette 7.0 kumrala boyadım 1 hafta oldu benimde altta gölgeler vardı ama o kadar koyu olmadı kahverengi oldu şaçlarım :) seninkide bence açılır biraz sabret..

bende palette 6.00 ile boyadım saçlarım açık kumral.biraz koyultmak istedim ama böle karamel yansımaları olan bi kumral oldu pek değişiklik olmadı,hoşuma gitti aslında tabi akınca daha ii oldu ilkten biraz koyuydu şimdi 7.00ylemi boyasam diorum ama korkuyorumda çünkü saçlarım açık renk.7.00yle boyarsam kızıl gibi bişi olmasından korkuyorum çünkü 6.00 nın yansımaları öyle.

selamm,bende burdan sorayım size:))
benim saçlarım koyu kızıl,bende kumral istiyorum,kuaföre gitmeden evde tutar mı acaba,kızılın üstüne???

canım valla bence kızılı biraz akmasını bekle öyle boya tutar direkt üstüne boyarsanda olur ama bir kaç kere boyaman lazım

baya aktı zaten canım,3 ay oldu sanırım boyayalı:uhm:
ama yinede koyu yani saçlarım,cevabın için çok tşk.ederima.s.

bende sorayım bari :)
benim saçlarım da hafif turuncumsu bi kumral gibi. hafif koyu bi renk. güneşte falan hafif turuncu gözüküyor. acaba palette kumral boyasam evde tutar mı;? turunculuk olur mu? rengin tonu nasıl olur?

böyle ilk boyadığında koyu gibi oluyor canım ama yi,nede hafifi turuncu yansımalar oluyor diplerde ama tutuyor saçın uzunsa 2 kutu almanı tavsiye ederim yıkandıkça akıyor ama diğer boyalara göre daha zor akıyor istersen üsütne 8 açık kumral alırsın daha sonra ama ilk 7 numara boya bence

bende palette 6.00 ile boyadım saçlarım açık kumral.biraz koyultmak istedim ama böle karamel yansımaları olan bi kumral oldu pek değişiklik olmadı,hoşuma gitti aslında tabi akınca daha ii oldu ilkten biraz koyuydu şimdi 7.00ylemi boyasam diorum ama korkuyorumda çünkü saçlarım açık renk.7.00yle boyarsam kızıl gibi bişi olmasından korkuyorum çünkü 6.00 nın yansımaları öyle.

7de öyle fazla kızıllık olmuyor canım bana hatta koyu bile gelmişti rengi sonradan aktıkça üstüne açık kumral boyadım geçenlerdede orielle biraz açtım şimdi üstüne sarı boyucam ama koleston boyucam çünki palette benim diplerimde yara yaptı hatta konu bile açtım

kızlar içinde azcık bakırlık olan kahverengi saça küllü kumral boyasak bakırlık gider mi. nasıl olur sizce

7.0 biraz koyu canım yada bana öyle geldi biraz kızıl yansımalar oluyor ama zamanla oturuyor

benı orealle açılmış üstüne bakır karamel boyattım hiç hoş olmadmıştı o akınca gidip palette 7.0 kumral aldım boyadım hiç kızllık kalmadı baya da koyu oldu hatta
yıknadıkça aktı tabi ama hiç kızıllık bakırlık olmadı rahat ol bence hatta istersen küllü kumral a boya ama 7.0 kadar koyu olmayacaktır kullandım biliyorum

benım saclarımda koyu kahve karamelden koyuya boyadım cabuk uzadgı ıcın dıpler cıkıyordu .bende acık kumral veya karamele donmek ıstıyorum acaba evdemı boyasam kuaforemı boyatsam ?yardım edın bana:))))

ben de bugün palette deluxe 7.0 kumral aldım ama şimdi bu konuyu okuyunca şüpheye düştüm..saçlarımı kumrala boyatmıştım, geçen ay da yine dipboya yaptırmıştım kuaföre ama bu sefer kendim yapayım diye almıştım ama acaba koyu olur mu?
boya bu
$PALETTE-DELUXE-SAC-BOYASI-7-0-KUMRAL__36712169_0.jpg

benim saçlar da şuanda böyle görünüyor
$100_1550.jpg

diplerde kendi rengim var.. yani dipboya yapacağım için sadece kendi saçıma uygulayacağım boyayı, sizce koyu mu olur? lütfen yardım..:KK5:

ben de bugün palette deluxe 7.0 kumral aldım ama şimdi bu konuyu okuyunca şüpheye düştüm..saçlarımı kumrala boyatmıştım, geçen ay da yine dipboya yaptırmıştım kuaföre ama bu sefer kendim yapayım diye almıştım ama acaba koyu olur mu?
boya bu
Eki Görüntüle 155098

Eki Görüntüle 155099

diplerde kendi rengim var.. yani dipboya yapacağım için sadece kendi saçıma uygulayacağım boyayı, sizce koyu mu olur? lütfen yardım..:KK5:

hiçkimse bilmiyor mu palette 7.0 kumralı? hiç deneyen yok mu?:KK31:

bende kumral istiyordum arkadaşımdan gördüm daha sonra saçlarımı kuaföre siyahtan koyu kumrala açtırdım sımdı koyu kumral yıkadıkca akıyor hıc sorun yasamıyorum aktıktan sonra palette kumrala boyıcam cok guzel duruyor arkdasımkı tavsıye ederim:KK71::KK36:

boya bu
Eki Görüntüle 155098

Eki Görüntüle 155099

bence saç rengin aynı tutmus cok guzel duruyor bnm arkadasımında boyle duruyor bende boyle ıstıyorum hatta :)

X