Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Gözlerde kaymamı bilmiyorum adını tarif edemiyorum

E

EU3

Ziyaretçi
En son 10 yıl önce göz dr gitmiştim ve muayne sonucu gözlerde hiçbir sorun yok demişti :smiley-cool::nazar:

Daha sonraki yıllarda bundan 5-6 seneden bu yana gözlerimde birşeyler oluyor :1rolleyes:
Ne zaman Örgü ,el işi vs. bu gibi dikkatimizi verdiğimiz el işlerinde GÖZLERıMDE ANLATMASI ZOR AMA iki gözümde sağ -sol -sağ-sol şeklinde çok hızlı saniyelik süren bir sağ sol durumu oluyor.Normal yaşantımda bu sorunla karşılaşmıyorum Ne zaman el işi alsam şikayete 1-2 defa tekrarlıyor..Kaymamıdır nedir bilmiyorum valla :1rolleyes:göz dr gidicem kısa zamanda :)yinede merak ettim başlık açmak istedim bilgisi olanvardır belkii:))Gözlerde kayma olsa :))dışardan farkedilir diye düşünüyorum.Görmemde allaha şükür bir problem yok ama bu sağ -sol-sağ ıkı göz aynı anda tik - tak - tuk kaydirigubbakcemile3 :smiley-cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
slm geçmiş olsan bu gözlerde kayma beyinle alakalı olabilir bence bi göz doktoruna ğitmelisin

Elbette beyınle alakalı bı durumda olabılır
ıhmal etmeıyın

evt bii beyin cerrahına giit sonra göze git balsurat.
ğeçmiş olsun canımmkaydirigubbakcemile5

sağolun kızlar :)

Önce göz dr gitmeyi düşünüyorum bakalım

geçmiş olsun canım, mutlaka git ihmal etme. uzağı yakını görmende problem varmı?

sağolasın rüzgar görmemde hiçbir sorun yok allaha şükür :))

Pc başında saatlerce kalıyorum hiçbir sorun olmuyor neden se el işi yaparken :)
:hulya:

canım bence bişeye çok dikkatini verdiğin zaman gözlerin zorlanıyo ondan olabilir bu diye düşünüyorum büyük bi ihtimalle dr yakın gözlüğü bi başka deyişle iş gözlüğü vericektir bi tanıdığımdada öyle olmuştu onun kayma şeklinde değilde baş dönmesi şeklinde oluyodu ama sakın ihmal etme balım mutlaka git bunlar çok önemli şeyler. İnşallah basit bişeydir Allah yardımcın olsun canım

Aymesim bu hafta randevu alıp gidicem yazarım :))sefiyom senii mucukkk sende ihmal etme gözlerini

yazıyı okuduktan sonra fark ettim bende de yakın bir yere bakarken arada sırada oluyor çok hızlı bir şekilde 1-2 kez...açıkçası ben hiç önemsememiştim, belki çok yakına bakınca göz odaklanmaya çalıştığı için olabilir....açıkçası bunu bir sorun olarak bile düşünmemiştim ama şimdi yazılanları okuyunca, bir daha ki göz doktoru ziyaretimde doktora söyleyeceğim bu durumu. zaten yakın bi zamanda lens muayenesi için gidecektim :)

X