Trend Ayakkabı Modelleri **Lastik Çizmeler**

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

bizsizegeldikbitlendik

Defne'nin anasııııı :))
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
2.114
14
Eskiden lastik çizme giyerlermiş. Aslında en iyisi; su çekme derdi yok, boyama derdi yok. Lastik çizmeleri yıka gitsin ya da bırak yağmur yıkasın. Lastik çizmeler çok kullanışlı ve pratik çizmeler.

Yakın zamana kadar çok kullanışlı olmasına rağmen lastik çizme giymek aklımızdan bile geçmezdi. Utanırdık onlardan. Hatta biraz horlardık ”lastik çizme işte” diye. Ama şimdilerde lastik çizmeler çok moda. Tabi ki modern halleriyle. Lastik çizmeler klasik desenler, genç desenler, çizgiler, ekoseler ve düz renk modelleriyle ilgi görüyor.

Üstelik her yaşa ve her ayağa uygun bir lastik çizme mutlaka var.

czm2.jpg

czm1h.jpg

thumbnail.php

Ladies-Boots-Bt-06-.jpg

Ladies-Rain-Boots-BT-91-.jpg

Rubber-Boots-BT-09-.jpg

bunlarda lastik çizmeli ünlüler ..
hunter%2Bve%2B%C3%BCnl%C3%BCler.jpg

ilk gördüğümde arkadaşla çok dalga geçmiştik işte aradığım çizmeler burdaymış die ama yağmurlu havalrda bence süper olur

ben hala ısınamadım bunlara ya :)) hala balıkcı cızmesı gıbı gelıyor bana :))
bır de ugg lardan nefret edıyorum :)) bıcımsız onlarda bı garıp..
tabıı zevkler ve renkler tartısılmaz benım dusuncem bunlar :KK70:

ya benim de ayakkabılar hep su geçiriyo.. şeytan dio lastik al ama bunlar da herşeyin altına giyilmezki.. çok parlıyo ..

puanlı olan cok tatlı bence..hafta sonu yagurlu havada cok tatlı olur..
ama sankı pek yok gecen sene daha coktukaydirigubbakcemile2

Çöpçü çizmelerini de giydiler ya artık şu giyilmez demem herhal :) bence berbat giyenlere de hiç yakışmamış ama zevk işte.. yok yok yanlış söyledim ama moda işte desem cuk oturacak...

ugg botlar gibi bu cizmeleride ilk gördügümde cok gülmüsdüm
simdi ise ikisnide cok begeniyorum
eger kombinasyon iyi yapilirsa cok $ik durabiliyo

Bu ünlülerde koyveriyor ara ara.kaydirigubbakcemile3 Yalnız bunların bazıları sevimliymiş sahidende.-tatlicadiarzu-

X