arkadaşlar yemeklerden sonra miğde bulantısı ne işarettir

syavuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.016
0
arkadaşlar yemeklerden sonra miğde bulantısı ne işarettir?hamilelik olabilirmi

valla cnm ben yeni hamileym aynen yemeklerden sonra midem bulanıo..yumurtlama günlerinde başlamıştı bu bulantı hissi devam edioo

benimde yaklaşık 1 aydır bulanıyor çabuk acıkıyorum böyle garibim bakalım sabah test yapıcam sonuç ne olacak meraktan çatlıyorum hamilemisin sen?

yeni hamileymişsin şunu sorayım sana ultrasonra kaç haftalıkken görünüyormuş acaba biliyormusun

canım ben hamile olduğmu reglime 1 gün kala öğrendm. dr u aradım 10 gün sonra çağırdı beni..daha yeni gittim ..keseyide yeni gördk daha küçük dedi drum..senin reglin geçtimi??

benim geçen ay 5 gün geçti sonra oldu olmadı gibi buay bakalım ne olacak yarında bir test yapıcam ne varsa çıkar zaten inş olur allahım bu cuma gününde duysun sesimi

canım bugün test yapsna???
bende de erkenden başlar miğde bulantıları...
hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

ya kusma olmuyor ama miğdem bulanıyor gün içerisnde hep acayip bir şişkinlik oluyor yemeklerden sonra değişik yani karnımın içinde ağrılar oluyor yarın sabah yapayım diyorum hem aç karnına hemde ilk idrarla daha iyi olur heralde beklediğim reg dönemide 8 kasımda bakalım ne olacak merak içerisindeyim

canım bugün test yapsna???
bende de erkenden başlar miğde bulantıları...
hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

ya kusma olmuyor ama miğdem bulanıyor gün içerisnde hep acayip bir şişkinlik oluyor yemeklerden sonra değişik yani karnımın içinde ağrılar oluyor yarın sabah yapayım diyorum hem aç karnına hemde ilk idrarla daha iyi olur heralde beklediğim reg dönemide 8 kasımda bakalım ne olacak merak içerisindeyim

bende de kusma olmaz canım. ama yemegi fazla kaçırdığımda kusma olabiliyordu...
birde başka topic açmışsın. aşerme die...
kişiden kişiye değişebiliyor ama dr lar 3-4 aydan sonra diyor çoğunlukla.
benim haftasına başlar kaydirigubbakcemile3

allah seni inandırsın sabah işe gelmek için kalktım canım sosisli turşulu sandviç istiyor allahım yemezsem ölücem işyerinde yaptırdım yedim ama kesmedi hala yiyesim var zor tutuyorum kendimi cokacimcoook

bende de kusma olmaz canım. ama yemegi fazla kaçırdığımda kusma olabiliyordu...
birde başka topic açmışsın. aşerme die...
kişiden kişiye değişebiliyor ama dr lar 3-4 aydan sonra diyor çoğunlukla.
benim haftasına başlar kaydirigubbakcemile3

allah seni inandırsın sabah işe gelmek için kalktım canım sosisli turşulu sandviç istiyor allahım yemezsem ölücem işyerinde yaptırdım yedim ama kesmedi hala yiyesim var zor tutuyorum kendimi cokacimcoook

sabah test yap haberi ver bize kuşum olurmu :)
inşallah güzel haberlerle gelirsin tatlım opuyorumnanaktan

test yaptınmı bakalım canım?
inşallah güzel haberlerle gelirsinnn :Saruboceq:

X