İğneli Epilasyon iğneli epilasyon yaptıranlar burayaaaa ....

Evet yüzümde yaptırmak istediğim bölgeler de baya benzer sizinle :) Benim de var ancak o bölgelerde çok ince ince çıplak gözle direk görünmüyor çoğu, umarım çabuk biter ....

angelnr canım bende senin gibi aynı tüylerim yüzümde ince ama bazı yerlerde siyah uzun ince senin tedavin nasıl oldu kurtuldunmu tüylerinden inşl. msjmı okursun :KK59:

Evet ben de yüzüme yaptırdım, yaklaşık 1.5 yıl sürdü ama değdi çünkü sonuç mükemmmel oldu. Sabrınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Sevgiler.

Gittigin yerin iletisim bilgilerini verebilirmisin...Olumlu sonuclanmasina sevindim. Bir de uygulamayla ilgili detay verebilirmisin. Mesela canin cok yaniyormu, nekadar siklikla gidiyorsun seanslara, ne kadar suruyor vs... Tesekkurler.

Aslıhan99 nerede yaptırdığını söyler misin.İnşallah bizde senin gibi sonuç alırız.

Bende yüz için iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum.İzmirde olanlar acaba özelden gittikleri ve memnun kaldıkları yerleri yazabilirler mi şimdiden teşekkürler.. :)

ben de çenem için gidiyorum.Aralıkta başladım.ilk zamanlar haftada bir gidiyordum.şimdi iki haftada bir gitmeye başladım.bir iz kalma olayı olmuyor.ilk aylarda çenemde şişme,ağrı olur bir hafta sürerdi ağrısı.sonra o ağrı bitmeden yeni seansa giderdim.şimdi 2 günde geçiyor ağrı ve sanki daha az çıkıyor.diken diken gelmiyor elime.19.seanstayım ve bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

X